Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ciekawe Linki
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pią Sie 08, 2003 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o czym ty mowisz kaisuj Question Wink Question
Boze ile ja jeszcze rzeczy nie wiem Smile
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Pią Sie 08, 2003 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale sie Kaisuj rozmazyles Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Sie 09, 2003 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To byl kiedys standard. Pamietam jak kiedys, przypadkiem dowiedzialem sie, ze istnieje mozliwosc regulowania glowicy srubokretem w magnetofonie do C64 (gry sie ladowaly z tasmy magnetofonowej), dzieki czemu udawalo sie zaladowac okolo 30 z 40 gierek na jedenej kasecie. Przed regulacja ladowalo sie zaledwie kilka. Dobrze ustawiona glowica powinna dawac rownolegle, nieposzarpane pasy na ekranie, podczas ladowania gry. No, ale np taka klawiatura do ZX Spectruma to iala chyba 48 klawiszy, jesli dobrze pamietam i po kilka funkcji na kazdym z nich.
Pamietam jak pierwszy raz zainstalowalem win95. Tylko go zainstalowalem, to go wywalilem. DOS mi sie znacznie bardziej podobal. Dopiero jak sie pojawila pierwsza 98, to zaczalem powszechniej uzywac windowsa, ale nadal duzo robilo sie na DOSie. Poza tym bylo kilka fajnych gierek, z ktorymi bywaly problemy pod Windowsem np. DeathRally. Obecnie uzywam ME i tylko ze wzgledu na siec. Gdyby nie to, ze na 98SE mam problemy z siecia lokalna, to byl nie uzywal ME. Pod ME nie chodzi mi np Fasttracker (nie moge skonfigurowac karty muzycznej). A do XP to juz jestem ekstremalnie uprzedzony. Czego bym nie odpalil to ta aplikacja nie jest dostosowana do tego systemu i zawsze sie cos pieprzy, nawet taki nero. Poki nagrywam zwykle rzeczy jest ok. Ale jak robie plytke audio i chce np uzyc edytora audio, by skrocic jakis kawalek, to sie zawsze wywali jakis blad. Poza tym jest duzo bardziej skomplikowany od starszych windowsow, a niby mial byc latwejszy. Chocby taka kwestia jak wylaczenie autowczytywania zawartosci CD, po wlozeniu jej do odwarzacza. W starych windach wystarczylo odfajkowac we wlasciwiosciach i dzialalo, a w XP trzeba wiedziec gdzie sie grzebac w rejestrze. No, ale chyba zszedlem z tematu...
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sob Sie 09, 2003 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nono widze ze kaisuj to jakis stary wyga komputerowy Smile
A ja mam kompa od 2 lat i za bardzo nie czaje o czym czasami kaisuj ty mowisz Wink
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Sob Sie 09, 2003 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez nie wiem o czym pisales na poczatku ale to musualo byc dla ciebie niezla zabawa Very Happy Laughing Very Happy
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sob Sie 09, 2003 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś to były czasy... Pamiętam, jak koło mojej Atarynki przechodziłem na paluszkach. Wink A jak brakowało kilku obrotów licznika w magnetofonie do wczytania się gry wstrzymywałem nawet oddech Wink
No ale dzieci nie pamiętają tych czasów Wink
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Nie Sie 10, 2003 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tausiu best poopowiadaj nam jescze to bedziemy mieli co naszym dzieciom przekazywac Smile Wink
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Sie 10, 2003 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojojojojoj to wy graliście w kropki jak mnie na świecie nie było ojojojojoj
chociarz ataryneczki pamiętam .
Chociarz ja wolę amigę pamiętam imałem wtedy taką gre moonstone chodziło sie taki rycerzami , to była bardzo (w tamtych czasach) popularna gra więc moze ktoś zaczai aha.. i pamiętam jeszcze jka się w WORMS 1 trzaskało Wink

Best a ja to nie wiedziałem że ty taki dziadunio jesteś Wink
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Sie 12, 2003 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak najwieksza klasyka jest chyba Rick Dangerous oraz Giana Sisters, ale to raczej jeszcze na C64, choc na Amidze tez bylo. Ja w Ricka gralem nawet an PCcie. Co do Amigi, to paimetam PepeHammer oraz Last Dutchman Main. A poza tym bylo niesmiertelne International Karate, jesli ktos pamieta i niesamowite odglosy w stylu "hadzia!". Moja pierwsza gra na peceta bylo gomoku (5kb)
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Sie 12, 2003 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak pamiętam international karate to był dopiero HiT! Very Happy
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Wto Sie 12, 2003 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...a pamiętacie pierwsze polskie gry na kasecie MISJE I FREDA ??? To były czasy Rolling Eyes
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Sie 12, 2003 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

freda pamiętam:))))))) fajne to było .
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Sie 12, 2003 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak wogle to jakbym poszperał u babci na strychu to bym znalazł chyba jakąś amigęSmile))))
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Sie 12, 2003 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie dorwalem "The Many Faces of Go". Ten program jest normalnie dowalisty. Nie dosc, ze ma tyle opcji, ze trza by kilka nocy by to wszystko obejrzec, to nadotaek gra lepiej niz Kibic. Wlaczylem sobie mala plansze (zawsze tak testuje poziom programu, bo na malej gram najlepiej) i ustawilem na poziom 5 z 10 dosteopnych i niestety udupilem. Ten program gra zupelnie inaczej niz pozostale. Jest naprawde dobry. Ehhh, nic tylko siedziec i sie uczyc.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sro Sie 13, 2003 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaisuj szybko link poprosze Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4  Następna
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies