Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

liga kropek
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bolilol_4



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 20
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Cze 21, 2002 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Re: for HIT -> no nie ma srawy trza 3mać se razem:)
Powrót do góry
 
 
Canon



Dołączył: 22 Cze 2002
Posty: 2
Skąd: Pabianice

PostWysłany: Sob Cze 22, 2002 9:09 pm    Temat postu: Kandydatura: Canon :) Odpowiedz z cytatem

Hejka wszystkim. Jak jest miejsce na amatorkę w moim wykonaniu to chętnie Smile
Wygranych 54
Przegranych 49 Smile
Remisy 2
GG 2951890 (bywam nieaktywny najczęsciej). Grać mogę zawsze (no prawie Smile wieczorkiem i w nocy. Najlepiej 22, 23 do rana. Czasami także za dnia. Mogę się dostosować. Pozdrawiam all
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Sro Cze 26, 2002 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Canon ty jesteś z Pabianic ? :)COOOOLL
Powrót do góry
 
 
Canon



Dołączył: 22 Cze 2002
Posty: 2
Skąd: Pabianice

PostWysłany: Sro Cze 26, 2002 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne Hitman Smile Więc będziemy razem bronić honoru naszego miasta w Lidze Kropek Smile)) ale może nie jedyni. Może uda mi się namówić jeszcze parę osób z naszego miasteczka
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Czw Cze 27, 2002 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postaraj sie namoovic pegasiego....... BTW skocz kiedyś na boogaj RazzP Zagramy na kartce v realu Smile
Powrót do góry
 
 
Jan Pawel II



Dołączył: 27 Cze 2002
Posty: 8
Skąd: New Yersey

PostWysłany: Czw Cze 27, 2002 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy pomysl radji juz dawno chcialem cos takiego zaproponowac jestem na tak
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pią Cze 28, 2002 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

planuje rozpoczecie ligi 2 września,podziele wszystkich na 3-4 grupy i okaze sie kto bedzie grał w puerwszej a kto w drugiej lidze.Lista zgłoiszeń zostanie zamknieta 1 września a kalendarz grup na 2 września bedzie podany tutaj na tej stronie.
Powrót do góry
 
 
muslimek



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Cze 29, 2002 8:51 pm    Temat postu: zgloszenie Odpowiedz z cytatem

muslimek 1612 115 - 30
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Wto Lip 16, 2002 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też bym się chciał zapisać, ale osiągnięć to wielkich nie mam, a w zasadzie żadnych Crying or Very sad

Godziny to by mi pasowały tak po 18.00 Cool

A i jestem za stworzeniem bardziej otwartego systemu (coś ala mistrzostwa świata w piłce nożnej). Chodzi mianowicie o to, żeby teoretycznie najsłabszy miał chociażby czysto hipotetyczną szansę wygrać. Aby nie było podziału na pierwszą i drugą ligę, ale żeby było pare grup, najlepsi byli by rozstawieni. Grupy czteroosobowe, wychodzi dwóch najlepszych, a potem grają systemem pucharowym.

A i jeszcze jedno. Pomysł ligi jest naprawdę super. Mam jeszcze jedną propozycję. Może by tak spisać zasady i reguły gry i założyć jakiś Związek via Szachowy. W końcu gra w kropki jest o wiele trudniejsza i wymaga większej koncentracji, jest o tysiące więcej kombinacji i możliwości. Jeżeli udałoby się znaleźdź większą ilość członków, to można by zorganizować jakieś ogólnokrajowe zawody, a i może znalazł by się jakiś sponsor, nagrody Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Markiz_de_Carabas



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 53
Skąd: litzmannstadt

PostWysłany: Wto Lip 16, 2002 7:12 pm    Temat postu: Utopia The Best... Odpowiedz z cytatem

The Bescie 78 twoj pomysl choc bardzo smialy i na pewno zadawalajacy nas wszystkich jest co najmniej utopijny!
Najbardziej zdzwililo mnie slowo SPONSOR...
hmmm oczywiscie sponsor by sie znalazl (moze Ogólnopolskie Zakłady Produkcji Domków Dla Mrówek SA) ale czy kropki są na tyle popularne w necie i w ogole w Polsce aby ktoskolwiek się nimi zainteresował???
A co do systemu rozgrywek to jest lepszy niż Radjiego ze względu na to praktycznie każdy ma szansę wygrać i jak pokazały to MŚ Korea Japonia wszyscy mamy duże szanse...
A co do związku kropkek to chyba tak naprawdę on juz istnieje i zrzesza kropkowiczow z całej polski i nie tylko....
Przeciez sam fakt proby utworzenia ligi to juz jakis krok w przod...

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Wto Lip 16, 2002 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK. chłopaki zacne bronic swojej opcji,moim zdaniem każdy bedzie miał szanse na wygranie ligi kropek,nawet w przypadku stworzenia ligi.Nawet dobry 2 ligowiec nie bedzie długo czekał na wejście do ligi 1.A poza tym kropki to nie piłka nozna,wtu nie ma takich kryzysów formy jaki np miała francja podczas tegorocznych mistrzostw świata.A poza tym stworzenie turnieju to beda bezsensowne mecze z prostymi przeciez zawodnikami,np jak by jakiś nowy z rankingiem 1250 miał sobie poradzić z takimi tuzami jak kibic czy jan paweł 2.Liga stwarza mozliwośc meczy naprawde wyrównanych i co z tym idzie ciekawych.Pierwsza liga to bedzie naprawde niezła gratka,gdyz bedą grali tam najlepsi.Zamierzam tez stworzyć puchar,w którym wszyscy gracze z obu lig bedą mogli wystartować.Mówicie o turnieju na przykładzie mistrzostw świata w korei.odpowiem:
po 1 jest za mało graczy.
po 2 taki turniej to będzie druga pilkarska liga mistrzów,czyli pierwszą runde przejdą faworyci,niewieze tu w niespodzianki i dopiero dalej bedzie emocjonujący turniej.Liga pozwala na pominiecie tej nudnej pierwszej części turnieju i skupienie sie na jej drugiej ciekawszej części gdzie poziom bedzie naprawde wyrównany.
Dlatego jestem zdecydowanym przeciwnikiem stworzenia takiego turnieju,pewniejsza jest liga,takie jest moje zdanie.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sro Lip 17, 2002 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To gdyby było takie podejście wszystkich, to Polacy nigdy by niegrali na żadnych mistrzostwach. Bo w piłce grali by tylko Brazylijczycy, Niemcy, Argrntyna i Francja, w siatkówce Brazylia, Rosja, Holandia i Włochy. Z twojego punktu widzenia mecz np. Korea-Polska bylby nie ciekawy, więc po co go organizować. Najlepiej od razu zacząć od finału i nie oglądać innych nudnych meczy.
Każde rozgrywki mają to do siebie, że na początku są słabeusze, do nich ja sie zaliczam, jezeli chodzi o kropki, ale po dwóch rundach już ich nie będzie. Rozumiem, niech do rozgrywek przystąpi 5 tys. osób, ale przecież nie wiem, czy nas się uzbiera szesnastu!!!! Jaka jest róznica, czy najlepszy rozegra trzy mecze czy cztery, jak ten pierwszy będzie trwał dla niego piętnaście minut???
Na prawde nie rozumiem Twojego stanowiska Radji!!!
Gdyby podchodzić z Twojego punktu widzenia, to w ogóle nie organizowano by igrzysk olimpijskich. Dlaczego nie chcesz dać szansy w turnieju teoretycznie słabszym??? Najlepsi też mogą mieć dzień słabości (np będzie ich męczył kac Wink )
Pozdrawiam wszystkich zakropkowanych.
TheBest78
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sro Lip 17, 2002 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 1 jak już mówiłem pilka nożna to nie kropki,tam są kryzysy formy dośc duże a w kropkach moga być jedynie znikome.
Po 2 daje szanse słabeuszom takim jak ty sie nazwałeś zagrać w pierwszej lidze,przeczytaj informacje na temat ligi kropek,chodzi mi o regulamin.
Po 3 skoro mówisz że mecze ze słabeuszami były by rozgrywane w 15 min to po co je rozgrywać.
Po 4 jak już mowiłem każdy dobry drugo ligowiec predzej czy później znajdzie sie w 1 lidze,a jesli nie jest w stanie do niej wejśc to znaczy że nie jest jeszcze na tyle dobry.
Po 5 czy wyobrażasz sobie zwycienstwo z czerwonymsztandarem,albo nawet ze mną w tej chwili.A graliśmy juz kilka razy i jakoś nie byłes dla mnie wymagającym przeciwnikiem(nawiasem mówiąc ja to Gerald81)
Po 6 bo juz sie normalnie powtarzam,czy wiesz że sportowcy przezywają kryzysy formy ze wzgledu na wyczerpanie organizmu czy kontuzje,a my kropkowicze nie posiadamy takowego spadku formy,jak ktos prezentuje pewny poziom zarzekam sie ze poniżej jego nie spadnie.
Po 7 powiedz mi z iloma fioletami wygrałeś,bo mysle że z żadnym,a skoro z żadnym nie wygraleś to jak masz ich ograc w mistrzostwach.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sro Lip 17, 2002 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokańczając swoja wcześniejsza wypowiedz chce zauwazyć że w wiekszości sportów na świecie są ligi i narazie nikt na nie nie narzeka.I jakoś sprawdzają sie one.A taki turniej organizować co miesiąc to nuda,można taki turniej zorganizować np co 6 miesięcy albo nawet co rok.Miałby wtedy większe znaczenie,a liga była by normalna forma rozgrywek zastepujaca nieistniejące juz top 10.Tam wygrywali by najlepsi,i grali by najlepsi,nie było by jakiejś tam śmiesznej amatorki w wykonaniu jakiś młodziaków.Liga powinna zawierać najlepszych graczy z kropek,powinna być silna i w miare zrównowazona siłowo.Tam grali by najlepsi którzy by stanowili jej elite.Oczywiście do elity każdy dostać by sie mógł trzeba oczywiście dobrze grać.
i nie mam pojecia czemu ty the best poruszasz taki temat,przecięz sam masz zadatki na dobrego gracza,poczekaj na swoja szanse,ja na nia czekalem tez kawałóek czasu,myślisz że od początku miałem fioletową gwiazdke.
Liga to powinno być coś na co każdy powinien zasłużyć,a nie uzyskac to przez zbieg okoliczności,to bez sensu.Nie licze tu na przypadki w stylu gry na kacu jak ty to ujełeś,tylko chce stworzyć autentyczna elite kropkarzy którzy miedzy soba bedą rozgrywać mecze o to kto jest lepszy.
Nawet na olimpiadzie czy na mistrzostwach świata biora udział najlepsi ze swoich krajów,tu tez powinni grac najlepsi z naszego kraju,najlepsi z cronixowskich kropek.
Nie powinno być miejsca dla nowych i słabych oni powinni na to zasłuzyć,tak jak ja,hitman,kibic,aros i inni dziś znakomići kropkarze należący do elity.
Takie jest moje zdanie.
Pozdrowiam Emiela Regisa Rohelleca,tez chętnie bym sie z toba napił,jakiejś dobrej gorzały,moze kiedys uda sie spotkać nam wszystkim przy kilku butelkach dobrej wódki,ale wtedy żebyśmy tylko nic nie mówili o kropkach,bo ile mozna.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Czw Lip 18, 2002 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okey, niech tak będzie.
Biorę się zatem do trenowania Wink
aaaaa, a może by tak jakieś "dzikie karty" Laughing Laughing Laughing
....okey, okey, kończe już ten temat Smile
TheBest78
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies