Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

OFICJALNE UMAWIANIE SIĘ NA MECZE LIGOWE I TURNIEJOWE
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, ... 186, 187, 188  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Pon Maj 04, 2009 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiem senny, ale myślałem, że na spontanie ktoś zobaczy i mi odpowie, albo chociaż wejdzie na szkraba Razz
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie ze piszesz o co chodzi,liga jest dla nas i jak to w regulaminie napisane kazdemu moze cos wypasc jak i w twoim przypadku.zalezalo mi by kazdy mial chociaz po jednym meczyku juz,ale wiadomo mozna to nadrobic.

cementowi tez dziekujemy za szczerosc,ale czas na potrenowanie juz byl,wiec taki powod to nie powod Wink ja tez bym z checia jeszcze potrenowal,ale zagralem z fc barcelona,bo glupio popedzac nie majac samemu rozegranego meczu.

w sprawie wakacji tez by bylo sympatycznie jakby ludzie pisali kiedy nie beda mogli grac,najlepiej jakby uprzedzili przed wyjazdem czy cos.pozdro Wink
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gorna czes tego postu wyzej byla do latnery.cos mi net sie sypie,i widzialem jej posta jako ostatniego,a teraz widze ze ricardo <bezradny>
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcialbym sie umowic na gre z animalem i hanixem poniewaz nie widze ich na szkrabie od dluzszego czasu Wink a moze po prostu ja rzadko bywam, no niewazne, odezwijcie sie w sprawie gry Smile

pozdro
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no rzadko bywaja,ale jak napiszesz do nich na gg powinni odpisac,jesli tego nie uczynia to daj znac Wink
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 09, 2009 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie i Panie, mam już internet w domu. Zdążyłem już nieco pograć i odświeżyć pamięć. Mogę już grać ligę. Generalnie można się ze mną umówić codziennie po godzinie 20 czasu polskiego lub o dowolnej porze w łikendy. Mam też numer GG: 13827642.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sob Maj 09, 2009 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze kubusio.nawet numer gg masz Wink piszcie wiec do kubusia i ty kubusio tez pisz do ludzi,apropo umawiania sie
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do 17.05 mieliśmy mieć rozegrane 3 mecze ligowe, ale jakoś nie udało mi się wyrobić. W tym tygodniu od czwartku postaram się wpadać częściej i nie robić zaległości, a teraz sorry Senny za niedotrzymanie terminu.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także przepraszam za opóźnienia. W tym tygodniu postaram się nadrobić zaległości.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Sob Lip 25, 2009 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie... do kiedy musi zostać rozegrana liga i czemu gramy ją akurat w wakacje? Czy nie lepiej w okresie lipiec/sierpień przeprowadzić ewentualnie jakiś mniejszy turniej dla chętnych? Napisałem do kogo trzeba z mojej grupy, że mogę grać w ten weekend i będę czekał, ale jeśli nikt się nie zjawi to wcale się nie zdziwię... Ligowe partie mogą być teraz nieco przypadkowe, bo bez meczy nie ma ogrania - ja z braku czasu, inni pewnie podobne powody. A chyba nie ma się co spieszyć... Pustki na szkrabie w okresie wakacji to norma. Do kiedy trzeba skończyć ten sezon?
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Lip 25, 2009 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze powiedziane, malo kto ma teraz czas, a jak juz ten czas sie znajdze to szkrab i tak pusty albo jest sie poprostu zmeczonym. Tak jak w tamtym roku liga powinna byc zawieszona na wakacje. We wrzesniu czy w pażdzierniku mozna ja wznowic.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

we wrzesniu turniej arosa
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Został mi ostatni mecz z Leoklesem i niestety mogę go rozegrać tylko jutro wieczorem. Kolejny raz zawitam na kropki dopiero jak wrócę z wakacji za ponad tydzień, może dwa... Wiem, że ten mecz będzie ważny dla układu w tabeli, więc Leo: odezwij się! Very Happy Na gg podobno nie bywasz... jeśli ktoś ma nr tel to poproszę. Może akurat uda się jutro Smile
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udało się Smile Gratuluję Twister wygranej.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziękował Smile i przede wszystkim za to, że znalazłeś czas, żeby dzisiaj zagrać. Sytuacja w tabeli wygląda dość ciekawie Razz ale ja ewentualne extra mecze będę mógł rozegrać po 13 sierpnia... No chyba że uznacie ranking ligowy za decydujący, ale tego się teraz nie dowiem, więc piszę na zaś Smile
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, ... 186, 187, 188  Następna
Strona 2 z 188

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies