Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wiekopomna chwila

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 14, 2004 6:00 pm    Temat postu: Wiekopomna chwila Odpowiedz z cytatem

Mój 100-tny post. Jak ten czas szybko mija. Znamy się już ponad rok, niektórzy z Was dłużej, a cały czas odnoszę wrażenie, że minęło zaledwie kilka dni odkąd po raz pierwszy udzieliłem się na forum kropek. Jeśli dobrze pamiętam, moje pierwsze odwiedziny zawdzięczam Antowi. Byłem całkiem zagubiony, zupełnie nie potrafiłem posługiwać się tym forum. Z małą pomocą (dziękuję za cierpliwość wszystkim tym, którzy znosili, zadawane przeze mnie kilkakrotnie te same pytania) zapisałem się w ostatniej chwili do ligi kropek.
Wspólnie przeszliśmy te dobre i te złe chwile. Dni smutku i radości. Załamania i nadziei. Zawsze staraliśmy podnosić się na duchu, a przede wszystkim pielęgnować tradycje i nie zapominać co tak naprawdę nas łączy. Kropki to podstawa, aczkolwiek nie raz i nie dwa rozmawialiśmy zupełnie na inne tematy. Ciekaw jestem jakby wyglądało to forum, gdybyśmy ograniczyli się jedynie do pisania o wadach i zaletach, rozważali nowe posunięcia, debatowali nad taktyka gry. Wszelkie poruszone aspekty byłyby jak najbardziej na miejscu, ale czy nawet najbardziej fanatyczni wyznawcy boga Kropka wytrwaliby w wierze do końca? Prawdę mówiąc gdyby to forum było poświecone jedynie grze w kropki, wątpię aby ktokolwiek w miarę regularnie się na nim udzielał. Powieść Radjiego stanowi zespalające ogniwo. Za sprawą jego talentu, pomimo ciężkich czasów jakie nadeszły odkąd wprowadzano opłaty na cronixie, wielu pozostało. Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy dalej grają w kropki, chciałbym podziękować za to że jesteście i możemy wspólnie tworzyć historię.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Nie Mar 14, 2004 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy tej okazji, chcialem takze podziekowac leoklesowi za to ze wytrwal razem z nami Smile i za to ze jest jednym z najfajniejszych kropkowiczow jakich znam Smile
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pon Mar 15, 2004 5:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeeee tam, nie jest taki fajny Wink Przegral dzialke i wciaz mi jej nie chce oddac Laughing
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 16, 2004 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos działki to całkiem możliwe, że również tego lata postaram się zorganizować małe spotkanie. Aktualnie nic nie jest pewne, więc Ci którzy chcieli pobawić się w wojnę, będą musieli jeszcze poczekać na moją decyzję.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sro Mar 17, 2004 4:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jakby co to ja sie pisze w dniach 22.06-10-07 Wink
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sro Mar 17, 2004 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bede czekal Very Happy
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Wto Lip 06, 2004 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the best78 - zyjesz jeszcze czlowieku ? Very Happy , dalej sieidzisz w Stanach i co ciekawego sie tam dzieje u Ciebie ? Laughing

Pozdrowienia dla wszystkich !!!
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies