Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cyniczny swiat trzeźwości

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2004 9:24 pm    Temat postu: Cyniczny swiat trzeźwości Odpowiedz z cytatem

Ostatnio chyba stracilem wzrok i sluch bo zupełnie nie wiedzialem co się wokol mnie dzieje, a moze to akurat wiedzialem i nie miałem ochoty bardzo wychodzic poza moj swiatek. Alkochol w ostatni weekend stal sie moim najlepszym przyjacielem, prowadząc mnie od jednej stacji do nastepnej w swoim pociągu zludzeń i surrealizmu i na żadnej ze swych pieknych stacyjek z napisanymi nazwami na bialych tabliczkach, nie dawal mi wysiąść. Byl blond włosa blonbdynką niewyzyta w swych fantazjach erotycznych.
A potem była pustka, gdy z wolna i z wielkim bólem wracalem w spazm trzeźwości i szarości otaczajacego mnie swiata. Kolory z kamienic za moim blokiem jaklby na powrót wyszarzaly, a ludzie zakończyli swój uliczny taniec szczescia i znowu chca mi dac w morde. I znów stalem sie niewidzialny w poszukiwaniu swojego sensu.
A teraz tylko siedze i czytam, czytam, czytam, czytam, czytam wszystko co mi wpadnie w reke. I chodze od sciany do ściany, do ściany od ściany rajcujac sie chwilami spokoju.

p.s. powyzszy tekst jest usprawiedliwieniem mojej absencji w ostatnich dniach, po za tym wysiadl tez mi internet.

p.s. 2. Nie martwcie się, nie biore żadnych prochów Smile
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2004 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Radek , Radek . Ty to masz wesoło w życiu Wink
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies