Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kolejne pożegnianie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Wto Cze 29, 2004 5:53 pm    Temat postu: Kolejne pożegnianie Odpowiedz z cytatem

Jak wiele to czasu upłyneło, kiedy prawie dokładnie rok temu, żegnałem sie z wami, przed wyjazdem do Anglii. Dziś, jest niemalże taki sam dzien jak wtedy, tylko data sie rózni, ale czy naprawde tylko data. pamietam wtedy, nastepowały w życiu nas, kropkowiczow jakies zmiany. mialy sie pojawić nowe kropki, mialy być znowu turnieje i moze liga. I wszyscy kropkowicze mieli powrocić na swoje miejsce. Jak pamietamy (niestety), te nasze mażenie spłonely na panewce. Strzeliły jak błyskawica, nagle, z wielka siłą i błyskiem. Tak ze niemal kazdy ja zobaczył. I ucichły tak samo szybko, znikneły gdzieś w chmurach nicości. A szkoda.
Dziś jest inaczej, zupełnie inaczej. Nie ma już rozmów na temat nowych kropek, nie ma juz nawet ludzi ktorzy zechcieli by chodzby pomazyc o nowej wizji kropkowego swiata. Dziś, kiedy zostalo juz nas tak niewielu, opuszczam to forum i ten kraj w ciszy, zupełnie niewidoczny jak bym założył "pierscień władzy". Odchodze i jak rok temu chce zapewnić że wróce, chodzby dla powiesci czy starego porzadku...

...Zupelnie nie wiem jak zakończyć Smile

Chyba powiem poprostu, miłych wakacje, czyli takich jak spiewa Kazik Staszewski:
"Leżec na plarzy, trzymajac rece na piersiach panienek i patrzec na chmury typu komulus czarny w kolorze bialym. Natomiast niebo przy tyb bedzie zawsze niebieskie"

p.s.
Skoncze ten post po przyjeździe.
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Sro Cze 30, 2004 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki Radji i nawzajem Laughing
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw Lip 01, 2004 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znów mam internet, znowu będe codziennie odwiedzał to forum, obiecuję.
Powiem tak jak mastersx: Dzięki Radji i nawzajem
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sro Lip 07, 2004 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

milego pobytu radji Smile zresztaj a tez za pare dni wyjezdzam tez do Anglii wiec do zobaczenia w sierpniu
Exclamation Smile
milych wakacji Wink
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies