Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Go jest nudne a kropek nie ma
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pią Gru 09, 2005 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

awit,nie pisz ze nie skumalem,w go nie bierze sie do niewoli,w go sie zabija lub grozi zabiciem(skad nazwa "martwe grupy")a w kropki bierze sie do niewoli.moze kiedys zagramy,podaj mi swe gg,jak pewnie sie domyslasz slaby w to jestem,za duzo czasu bym stracił na doskonalenie się w tą gre,wiesz,18 lat temu zagralem 1szy raz w kropki i gralem w nie nie wiedzac nawet ze jest jakies go,czuje do tej gry sentyment.powiedz ile grasz w go i jaki masz stopien umiejetnosci,albo napisz mi na gg 5010824.siemka
Powrót do góry
 
 
awit8



Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 09, 2005 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1514340 - 10 kyu kiedys mialem - ale dawno sie nie porownywalem (kilka lat) z nikim - wiec moge miedc rownie dobrze 8 albo 12 kyu. Ale raczej po po prostu 10 kyu.

Wieczorem gram na gryonline.wp.pl - ale myslimy nad wyprowadzeniem sie na kurnik od 1 stycznia, bo tu za malo graczy bywa.

Jasne, ze mowimy - "zabilem grupe", "grupa zabita" - ale tak sobie pomyslalem, ze "wziac do niewoli" bedzie bardziej obrazowe.

Martwa grupa - to niekoniecznie jest taka, ktora sie zdejmuje od razu z planszy. Ona ma martwy ksztalt (brak dwoje oczu) - wiec nie moze sie obronic przed zabiciem i bedzie zdjeta z planszy na koniec gry. Ale ciagle stoi na planszy.
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Sob Gru 10, 2005 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awit dlaczego niby kłamliwy temat? Tytuł tematu jest tylko subiektywną oceną samego autora (i niektórych, którzy mają tą samą lub podobną opinię). Dla Ciebie może być kłamliwe, a dla mnie jest prawdziwe. Wierz mi grałem również z zapalonymi goistami (nie tylko z kropkarzami, którzy grają również w GO) i czy tak, czy siak ta gra jest dla mnie nudna.

To są jednak gusta, a o gustach się nie dyskutuje, więc no offence Smile
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sob Gru 10, 2005 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

awit jesli myslisz o powaznej grze w go to radze grac na KGS, kurnik.pl to czysta zabawa Wink

Pozdro dla specow od stawiania kropek Laughing
Powrót do góry
 
 
awit8



Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Gru 10, 2005 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie bedziemy na kgs grac - na kurniku nie ma polskiej wersji, a sporo znajomych mamy z zagranicy. Licza sie ludzie - takie stwierdzenie tu padalo i z tym sie zgadzam.

A co do gustow - znow musze sie zgodzic. Ani ja nie przerobie Was na goistow ani wy mnie na kropkarza Smile
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sob Gru 10, 2005 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

awit8 napisał:
Pewnie bedziemy na kgs grac - na kurniku nie ma polskiej wersji, a sporo znajomych mamy z zagranicy. Licza sie ludzie - takie stwierdzenie tu padalo i z tym sie zgadzam.

A co do gustow - znow musze sie zgodzic. Ani ja nie przerobie Was na goistow ani wy mnie na kropkarza Smile


jak to na kurniku nie ma polskiej wersji Very HappyQuestion
Powrót do góry
 
 
awit8



Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 11, 2005 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mialem na mysli rzecz jasna angielska wersje kurnika. Sprawdzilem dokladniej - jest mnostwo wersji jezykowych.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Nie Gru 11, 2005 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie, nawet rumunska Laughing
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Pon Gru 12, 2005 1:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no coz co jak co ale tu jest racja, na kropkac sa zajebisci ludzie i jest zajebiscie, szkoda tylko ze niektorzy juz sa rzadko (Kibic, Leo, Best), Anta nie ma no i jeszcze troche twarzy .... Pozdro dla Was wszystkich
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies