Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kraina Eldorado-Spotkanie po latach...
Idź do strony Poprzedna  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 24, 2003 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzarol masz absolutna rację. W końcu zdołałeś sie zalogować-widzę, że zaczynasz robić postępy Wink Ciekawe czy i w kropki jestes juz taki dobry? Cool
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Sob Maj 24, 2003 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ba,a czy kiedys nie bylem dobry Very Happy.Miales ze mna zawsze nie lada problemy zapomnales juz LEO Laughing
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Sob Maj 24, 2003 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzarol wskocz do mnie na gg, moze sie w eudezecie spotkamy Smile
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Maj 26, 2003 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmm, fajnie by bylo przyjechac. Problem u mnie polega na finansach. Jestem w dosyc trudnej sytuacji, bo musze do konca wrzesna uzbierac 2000zl na powtarzanie roku i liczy sie teraz dla mnie kazdy grosz, a wiadomo, ze taka wyprawa troche by mnie uderzyla po kieszenie. Nie bardzo mam kogo ze soba wyciagnac, wiec raczej nie ma mozliwosci by odbyc te podroz za pol ceny. Kiepsko jest, tym bardziej, ze mam ostatnio troche sajgon w domu. Zreszta pewnie jak kazdy. Zreszta jesli ktrys z Was cos kiedys polal to wie, jak to dziala. BTW, mam Babcie w Radomiu (to tak odnosnie Mastersx).
pozdrawiam wszystkich
Kaisuj_the_leszcz_co_mieszka_w_Lublinie_pod_Zamosciem:))
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pon Maj 26, 2003 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem w ostatni piątek w Lublinie, trzeba było powiedzieć, to bym Cie sholował Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 06, 2003 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TheBest78 napisał:
Mam pare ciekawych numerów telefonów do paru ciekawych lasek Wink


Skoro tak powiadasz TheBest, powierzam Ci predyspozycje do zorganizowania milego towarzystwa Wink

Jutro skoro swit, wyjezdzam na dzialke. Nie bedzie mnie do konca tygodnia, wiec telefon pozostaje jedyna droga kontaktu. Jeszcze raz podaje moj numer: *********. Najlepiej byloby zebyscie sie odrobine sprezyli i do dzis wieczorem (24:00) podali konkretna odpowiedz. Decyzja nalezy do Was.


Ostatnio zmieniony przez leokles dnia Pon Cze 16, 2003 8:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 06, 2003 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby nie sprowadzac naszego spotkania jedynie do totalnej najebki Cool proponuje zagrac w Warhammera. Moim zdaniem Radji jest idealny na mistrza gry. Przy jego wyobrażni mozemy stworzyc niezapomniany klimat, a w miedzyczasie upajac sie smakiem dobrego alkoholu. To tylko taka moja propozycja, więc jesli nie macie ochoty na takiego rodzaju rozrywke slucham waszych pomyslow.

Radji czy jestes sklonny wziac na siebie taka odpowiedzialnosc? Jesli tak, to zacznij tworzyc przygode.
Powrót do góry
 
 
rafal_1_1



Dołączył: 09 Gru 2002
Posty: 7

PostWysłany: Pon Cze 09, 2003 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Musze przestac byc pasozytem , tylko czytam i nic nie pisze. A ze podobno i Unia ma nam dac cos od siebie Smile , wiec i ja postaram sie postawic potomnosci kilka swoich wypocin.
Musze tez przypomniec o swoim istnieniu Smile.

No dobra juz bede szczery !!
Szkoda mi besta!
Best to chłopoczyna drobnej postury , niezbyt przywykly do picia napojów wyskokowych. A widzac po przygotowania do kropkowej imprezy, tychze napojow nie zabraknie - to w pewnym momnencie moze zabraknac besta Smile. A jako ze jest mi jak brat bede mu pomagał w tych ciezkich chwilach. Smile
pzdr
szwagier , faxe
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pon Cze 09, 2003 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj grabisz sobie faxik, oj grabisz Razz Razz Razz
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wtedy pojawilo sie 3ech kropkarzy z tego co wiem,nie liczac gospodarza byl best i rafal.mam nadzieje ze tym razem bedzie nas wiecej.wkoncu gra sie rozwija.
gwarantuje kropkowy klimat.goistow nie zapraszalem.ty leo mam nadzieje ze tez.a tak na powage to nic do nich nie mam,byle sie nie wywyzszali.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies