Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zjazd Kropkowiczów
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 12:09 pm    Temat postu: Zjazd Kropkowiczów Odpowiedz z cytatem

Ostatni zjazd w którym uczestniczyłem okazał się nie maly sukcesem. Senny okazał się świetnym organizatorem, choć gra w kropki pod wpływem alkoholu
była sporym wyzwaniem Smile. Było więc sporo alkoholu i małych męczących czerwono - niebieskich punkcików, ktore rozmazywały się pod wpływem tego pierwszego.
Również na owym zjeździe zaoferowałem swoją działkę w Koszewnicy jako miejsce następnego zjazdu. Z pijackiej umowy się nie zamierzam wycofać i już dziś wstepnie zapraszam do siebie.
Najlepiej jakby zjazd odbył się w kwietniu lub maju, ale w związku z data czekam na propozycję chętnych do uczestnictwa w zjeździe.

Zapraszam i liczę na duży odzew.

Zapewniam sporo miejsca do spania, ciszę, spokój, kartki w linie, i czarne mazaki Smile
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe no tak Radji teraz trzeba wyjść z obietnicy Razz
Jak dla mnie każdy termin jest dobry ale można by pomysleć o końcu/początku czerwca/lipca ponieważ duża cześć kropkowiczów jest studentami więc może lepiej spotkać sie po sesji, gdzie i tak większość ma wolne??
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie termin może być dowolny. Ważniejsze by temperatura była na tyle wysoka, że browar nie zamarza. Po lutym to każdy miesiąc dobry. Druga sprawa, to że chciałbym znać termin zlotu możliwie wcześnie, bo muszę wiedzieć na kiedy zarezerwować sobie czas na wizytę w ojczyźnie.

Pozdro i dzięki za tę inicjatywę.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pią Lis 28, 2008 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta.ja tak jak Kubusio_Tralala musze znac wczesniej termin i tez obojetnie gdzie,wazne zeby byla chociaz twarda ekipa tzn Kubusio,Leokles,Radji,kaczus .tych co byli tylko raz nie nazwe jeszcze twarda ekipą,ale mysle ze sie pojawia ;Serek,Grzesiek2f,Ant, bracia WOLAN i Sylani tez musza znac wczesniej date to będą!!!
Pisac wszyscy komu kiedy pasuje bysmy wiedzieli wczesniej,na kiedy rezerwowac bilety yea!
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Pią Lis 28, 2008 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio mi sie podobalo, wiec i tym razem skorzystam z okazji spotkania sie z wami Smile no a jak na studenta przystalo wolalbym aby zorganizowac zlot jakos po sesjach egzaminacyjnych.. pozdrawiam
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lis 28, 2008 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, co prawda od niedawna gram w kropki ale chetnie sie z wami spotkam, co bylo by tez moimi wakacjami:) Jesli moglbym cos zaproponowac to pasuje mi kazdy termin z wyjatkiem okresu od czerwca do polowy wrzesnia, poniewaz na wakacjach raczej pracuje ile sie da zeby kaske jakas zarobic, koncze prace polowa wrzesnia i mam 2 tyg wolnego na wakacje. Mysle ze maj jest tez dobrym okresem, jest juz cieplo a stdenci raczej zajmuja sie piciem na juwenaliach niz mysleniem o sesji. Cool
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Pią Lis 28, 2008 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm ja bardzo chętnie się pojawię tylko muszę jeszcze obczaić gdzie są te Koszewnice Very Happy no i oczywiście też bym wolał jakoś po sesji mam nadzieje, że nie będe miał od chuja poprawek
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pią Lis 28, 2008 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej radji!!! Smile ktora to ta koszewnica? ta nizej gdzie nawet kolej jeździ ? Smile czy ta troszkie wyzej i troszkie dalej od siedlec?
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lis 28, 2008 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie dobre pytanie gdzie to jest:)
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lis 30, 2008 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też się z wielką chęcią pojawię na zlocie Smile
od 09 czerwca do 26 czerwca mam letnia sesja egzaminacyjna. więc od marca do kole połowy maja mogę się spotkać. w wakacje pracuję.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Nie Lis 30, 2008 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż, kolej do Koszewnicy akurat dojedzie. Jest to, kierując się od Warszawy, chyba 19 stacja. Jeśli w planach macie podróż autem, to nie będzie to łatwe, ale postaram sie wam nakreślić drogę. Trzeba jechać trasą Warszawską, na Siedlce, następnie ok 25 km od Siedlec skręić w prawo na miejscowość Kotuń. W Kotuniu trzeba przejechac przez pierwszy przejazd kolejowy, a następnie jedziemy wzdłóż torów i przy drugim przejeździe skręcamy w lewo. Następnie prosto, do wsi o nazwie Trzemuszka. Cały czas jadąć z pierszeństwem mijamy wieś i jedziemy dalej. Tutaj może być problem i zapewne nie traficie do mnie, bez mojej pomocy. Myśle że się dogadamy.

Faktycznie impreza odbyła by się na Kolonii Rososz, a nie w samej Koszewnicy. Moja działka znajduje się ok 3 km od Koszewnicy i ok 5 km od Kotunia. Najlepiej będzie jeśli umówimy się gdzies, gdzie łatwiej będzie dojechać, najlepiej w Kotuniu, jeśli chodzi o zmotoryzowanych, a jesli znajdą się amatorzy kolei, w takim razie tych odebrał bym z Koszewnicy lub ew. z Kotunia.

Jest jeszcze możliwość znacznie prostsza, otóż spotkamy się w Siedlcach i pojedziemy wszyscy do mnie. Ale wydaje mi się, że to nie będzie konieczne.

A więc proponuje na mapie szukać Kotunia lub Koszewnicy, które znajdują się na lini kolejowej Warszawa - Siedlce.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Nie Lis 30, 2008 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skręcić na Kotuń, należy w miejscowości Broszków.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lis 30, 2008 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wiec ustalmy termin, przynajmniej 2 osobom nie odpowiadaja wakacje( ja i latnera ) tak wiec uwazam ze maj bedzie najlepszym wyjsciem, mysle ze wypada ustalic termin najszybciej do lutego poniewaz ja jako biedny student musze zaczac zbierac kase, i chyba nie jestem jedyny, bo jak by nie patrzec dojazd alko i jakies zarelko kosztuje a z powietrza sie tego nie wezmie Smile
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to niezla ekipa sie zbiera, wlasnie deklaruje takze pojawienie sie sofiksosa na zlocie Smile przyjedizemy razem, wemiemy mape w reke i dojedziemy, dobrze by bylo gdyby zlot byl w terminie roznym od terminu sesji egzaminacyjnej ;pp
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to może zróbmy taką mała tradycje i spotykajmy się w kwietniu... Very Happy
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następna
Strona 1 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies