Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy lubisz michalsa?
Idź do strony 1, 2  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy lubisz michalsa?
tak
42%
 42%  [ 8 ]
nie
47%
 47%  [ 9 ]
trudno powiedzieć
10%
 10%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 19

Autor Wiadomość
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 9:04 pm    Temat postu: Czy lubisz michalsa? Odpowiedz z cytatem

Proszę zainteresowanych o odpowiedź na pytanie ankiety.

Ostatnio zmieniony przez michals2 dnia Pon Maj 18, 2009 1:19 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozostane neutralny, ale poczucie humoru to ty masz:)
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dalem TAK zeby nie bylo ;p za to jak sie wlasnie usmialem, ale tylko za to ;p

Ostatnio zmieniony przez Grzesiek2f dnia Nie Maj 17, 2009 9:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudne pytanie. Z jednej strony nie masz w sobie nic za co możnaby cię lubić, kompletnie nic. Jesteś całkowicie nietowarzyski, zero poczucia humoru(choc ta ankieta temu przeczy), twoja gra jest parszywie nudna, etc. Z drugiej jednak strony jesteś częścią kultury kropkarskiej od tak wielu lat, iż po prostu ciężko sobie wyobrazić tą grę bez twojej osoby. Wstrzymam się od głosu, gdyż w tej ankiecie brakuje opcji pośredniej w stylu "Jest mi on obojętny"
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szwagiereczk napisał:
Trudne pytanie. Z jednej strony nie masz w sobie nic za co możnaby cię lubić, kompletnie nic. Jesteś całkowicie nietowarzyski, zero poczucia humoru(choc ta ankieta temu przeczy), twoja gra jest parszywie nudna, etc. Z drugiej jednak strony jesteś częścią kultury kropkarskiej od tak wielu lat, iż po prostu ciężko sobie wyobrazić tą grę bez twojej osoby. Wstrzymam się od głosu, gdyż w tej ankiecie brakuje opcji pośredniej w stylu "Jest mi on obojętny"

Sam chciałem napisać coś podobnego, ale po co skoro idealnie to wszystko ująłeś... 'michals jako dobry kumpel' - sorry, ale nie umiem sobie tego wyobrazić, ale z drugiej strony 'kropki bez michalsa' - tego tym bardziej ;>
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również wstrzymuje się od głosu. Z jednej strony nabijasz z zielonymi, a z drugiej niektórzy mogą z tobą se poćwiczyć, choć szkoda, że nie grasz na małej... Więcej jest w sumie minusów, ale w sumie na kropkach rozmawia się tylko o tobie i bez ciebie kropki by były w sumie nudne Very Happy Szkoda, że nie ma 3 odpowiedzi w stylu nie mam zdania, jest mi obojętny czy nic do niego nie mam Razz
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze sobie coś zrobisz i będę miał wyrzuty sumienia, także również wstrzymuję się od zdania.

Chociaż przyznam, że potrafiłeś mnie swoją postawą nie raz i nie dwa rozbawić Wink



michals2 powiedz Nam czemu ma służyć ta ankieta? Jeśli chcesz się dowartościować to raczej marne szanse. A może planujesz się zmienić? To teraz sam z siebie się uśmiałem Wink

W sumie jednak trzeba wierzyć w ludzi, to nic że po 7 latach nie widzę większej różnicy jak Ciebie spostrzegali i jak Cię dalej spostrzegają. W sumie przed Tobą jeszcze zaiste jeśli natura pozwoli ponad połowa życia, jak nie więcej.

Dosyć moich uszczypliwości w Twoim kierunku, jeśli planujesz się zmienić to przepraszam za złośliwe uwagi, ale trudno mi w to uwierzyć.


Nie lubię sam sobie zaprzeczać, ale michals nie uważasz, że powinieneś inaczej sformułować pytanie?

Na przykład "Czy uważasz, że bez michalsia klimat na kropkach byłyby inny?"

Zapewniam Cię, że większość odpowiedzi byłoby na tak.

albo: "Czy będziesz wspominać michalsia kiedy odejdzie?"

Chciałem napisać tęsknić, ale to nie byłoby zbyt dobrze dobrane słowo, ale wspominać będą wszyscy, którzy choć trochę czasu przebywali na kropkach i interesowali się tym forum.


Także chłopie zmieniaj ankietę na nową, a będziesz mógł siebie dowartościować, jeśli Ci już gra w kropki nie wystarcza.


Raz jeszcze przepraszam, ale "normalnie" jakoś już tak mam, kiedy czytam Twoje wypowiedzi, to tak samo przez siebie wychodzi...

Dobranoc michals. Pamiętaj żeby zagłosować na "Tak" Wink


Ostatnio zmieniony przez leokles dnia Nie Maj 17, 2009 11:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobiłem tą ankietę bo od czasu do czasu ktoś mówi tak jak teraz Prezes91 że nikt ze szkraba mnie nie lubi a ja mam inne wrażenie.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki michałs2 za odpowiedź, bo już się zaczynałem obawiać o Ciebie.

Swoją drogą, wiesz michals kiedy ludzie będą Ciebie bardziej szanować? Kiedy nauczysz się przegrywać i zaczniesz traktować kropki jako rozrywkę, nawet gdy inni robią Ci głupie żarty. Im więcej okazujesz zdenerwowania tym faktem, że ktoś 2 razy na nowym koncie Cię ograł, to tym większą sprawiasz tej osobie radochę, a przy okazji również innym. Na pewno nie jest to miłe jak ktoś się przebiera, ale trzeba się z tym liczyć.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już jest dodana opcja pośrednia.
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc Panowie,
Chciałbym powiedzieć tylko, że Michalsa lubię Smile
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma opcji "Kocham go" wiec zaznaczylem 'nie' Razz
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja też lubię michalsa, a co.
(żałuję, że wczoraj wieczorem, jak przeglądałem forum się nie dopisałem, ale już mi się chciało spać... a tak Kubusio mnie wyprzedził Sad )
Powrót do góry
 
 
gerlok



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 68
Skąd: wrocław

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż michals czasami mnie wkurza to ogólnie go lubię za wytrwałość w grze.Czasami nie które osoby grające w kropki przesadzają z komentarzami nie jest to na pewno miłe.Pamiętajcie jak każdy z was by sie czuł gdyby wchodząc na swoja ulubiona grę był ciągle wyśmiewany.Gdyby ktoś nie wiedział kto ja to jestem Amokat:)
Powrót do góry
 
 
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh dobrze, ze jest ta 3 opcja bo tak szczerze to Cie naet nie znam wiec coz moge powiedziec
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies