Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Michals - geniusz kropek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 4:01 pm    Temat postu: Michals - geniusz kropek Odpowiedz z cytatem

Od lat gracze na całym świecie starają się stworzyć taktyke gry niezawodna, ktora zawsze będzie skutkowała. Po prostu najlepsza taktyke pod słońcem. Na obu półkulach tego wspaniałego globu główkują, palą papierosy, piją kawe i myślą. Myslą i myślą, i nic do tej pory nie wymyslili. Pojawiło się nawet fundamentalne pytanie: Czy jest taktyka idealna? Dziś owe pytanie porównywalne jest z filozoficznym pytaniem o sens życia. Ale my znowu, jako naród wyjątkowo inteligentny przechytrzyliśmy ich. Znowu bylismy pierwsi, i niech tak zostanie. Otóz, nasz towarzysz michals, z którego tak kpiliśmy, ktorego często obrażano i mówiono, ze nie zasługuje nawet na pomarańcza, pokazał, że nie tyle nalezy mu sie pomarańcz, ale kolor czerwony nawet. Ba. Śmiem twierdzić, że michals jest obecnie lepszy od czerwonegosztandara. To co udało mu się stworzyć, przechodzi najśmielsze oczekiwania. Taktyka idealna, którą stosuje jest odpowiedzią na owe fundamentalne pytanie, nad którym glowił sie tak wielu. Nie jestem w stanie opisać owej taktyki, gdyż dopiero staram się dociec, jak on to robi. Geniusz, poprostu geniusz. Z tego miejsca chciałbym poprosić michalsa o wytłumaczenie nam, graczom choć częsci tej wspaniałej taktyki, grajac którą nie przegra nigdy. Chciałbym również prosić, aby ten geniusz, nie bójmy się tak go nazywać, bo to geniusz. Ten GENIUSZ. Czy móglby opisać jak wpadł na tak genialna taktykę. Chętnie napisze na ten temat książke. To będzie bestseller.
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

same banialuki... a co z ta opowiescia radji? cos nam obiecywales na zlocie ;p
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tą taktykę stosuje skutecznie jako zabezpieczenie przed przebierańcami i tylko grając z podejrzanymi nickami. A zainspirowały mnie do tego ostatnie dwa przypadki zbicia mi ranku przez przebierańca.
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że w ten sposób nowy, ale w miarę dobry gracz, który ledwie wejdzie na szkraba i zdecyduje się na grę z Tobą będzie miał bardzo złe wrażenia. Gra godzinami, powiedzmy że wygra, a wtedy co zrobisz - pewnie przestaniesz grać i stół zawiśnie, prawda? To nie fair.

Większość nowych nicków to nie przebierańcy, tylko po prostu nowi gracze, którzy nie mają jeszcze rozeznania w grze na szkrabie i nie zdają sobie sprawy, jakie konsekwencje niesie ze sobą gra bez ograniczeń czasowych.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie jest to możliwe ale w praktyce jeszcze się nie zdarzyło żeby prawdziwy nowicjusz wygrał ze mną na szkrabie. Zawsze byli to przebierańcy.
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszej pierwszej grze rzeczywiście ze mną wygrałeś, ale tylko dlatego, że jeszcze wtedy nie wiedziałem, że podczas zaznaczania basenów leci czas Wink
Powrót do góry
 
 
Prezes



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 76

PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ładnie z loluniem przegrałeś michalś
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals ja z toba wygralem majac 20 kilka gier na koncie. To chyba jeszcze nowiciusz?
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 1:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

menor napisał:
michals ja z toba wygralem majac 20 kilka gier na koncie. To chyba jeszcze nowiciusz?


menor, po sprawdzeniu w eido widze że pierwszy raz wygrałeś ze mną mając ok 104 gier na koncie i rank 1520 a do tego było to po ok roku twojego grania na szkrabie więc nowicjuszem bynajmniej nie byłeś.


Ostatnio zmieniony przez michals2 dnia Sro Maj 27, 2009 8:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciezko mi dokladnie powiedziec kiedy to bylo, wiem ze bylem calkiem swierzy bo jeszcze nic o tobie nie wiedzialem, pozatym po tym jak zaczalem gre przestalem pozniej na ponad pol roku grubo...
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies