Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiany, propozycje
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Zasady i nauka gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

baobab, zbijanie komuś ranka pod przebraniem to nie jest dla mnie żaden "dowcip" tylko podła złośliwość. Zresztą zauważ kto to robi, jakoś nie przypominam sobie żeby mi to robili ludzie którzy ogólnie się do mnie dobrze odnoszą. Robią mi to ludzie którzy ogólnie się wobec mnie źle zachowują. A odkąd zacząłem grać bez czasu to problem przebierańców praktycznie dla mnie zniknął, bo nawet jak jakiś zacznie ze mną grać to już mi ranka nie zbije, no chyba że będę miał jakąś awarię. I mogę teraz spokojnie zapraszać wszystkie nowe nicki.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym go nie znał i ktoś by mi powiedział, że michals ma 12 lat to bym to przyjął bez zawahania. Zatrzymałeś się na poziomie podstawówki, najwyższa pora żeby przeskoczyć chociaż na gimnazjum - wtedy może uda się pogadać 'dojrzalej'^^
Miałem już nie pisać, ale ciężko się powstrzymać jak czytam coś takiego Very Happy

michals2 napisał:
...tylko podła złośliwość. Zresztą zauważ kto to robi, jakoś nie przypominam sobie żeby mi to robili ludzie którzy ogólnie się do mnie dobrze odnoszą. Robią mi to ludzie którzy ogólnie się wobec mnie źle zachowują.

LaughingLaughingLaughing
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy nie powinienes grac z kazdym tak jak umiesz najlepiej? Przeciez po kilku ruchach mozna poznac czy przeciwnik grac umie czy nie. A tak pozaty dlaczego grasz z poczatkujacymi? Przeciez nie uczysz ich, a wrecz przeciwnie, pokazujesz im zly styl gry. Sam sie przyznajesz do nabijania i masz jeszcze czelnosc wyrzucac komus ze zbil ci twoj nabity ranking? Twoje konto powinno zostac usuniete ze szkraba. W kazdym jednym serwisie z grami za mniejsze przewinienia daje sie bany i kasuje konta i nie rozumiem jakim prawem twoje konto jeszcze istnieje.

Co do grania gier rankingwych bez czasu.

Przez takich jak michals powinno zostac to zdecydowanie zabronione. Presja czasowa jest tez jednym z elementow gry. Argument ze jest to ochrona przeciwko przebierancowm jest tak zalosny jak ty. Mowisz tylko ze pod zadnym pozorem nie chcesz zagrac z kims nawet nie mocnym ale srednim samemu majac ranking ponad 1800.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz piwo za ten post menor.
Sam wcześniej byłem za banem dla michalsa, ale bez niego nie byłoby tak śmiesznie Very Happy Póki co "brak czasu" (dodawanego) - out! Szkoda, że kopper nie czyta forum...
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdzie się nie daje banów za grę z początkującymi więc nie mów bzdur menor. I nieprawdą jest że ja "pod żadnym pozorem nie chcę zagrać z kimś nawet nie mocnym ale średnim" bo mam setki gier z takimi graczami. A z średnimi graczami gram bardzo chętnie, to oni często nie chcą ze mną grać gdy ich zapraszam.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twister, jeżeli chodzi o moje wykształcenie to jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego.
Powrót do góry
 
 
konweg



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 39

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są kierunki po 0,8 chętnych na miejsce Very Happy
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daje sie bany za zle zachowanie w tym za nabijanie rankingu. Dodajac twoje zalosne posty na forum mamy podstawe zeby cie wywalic. Pozatym ja na 235 gier mam 170 gier z osobami z rankingiem powyzej 1400 a na poczatku gralem tylko z innymi poczatkujacymi zeby ogrania nabrac. Ty na ponad 2000 gier masz zaledwie 800 z rankingami powyzej 1400.
Pozatym w momencie kiedy miales ranking minimu 1700 zagrales 1200 gier w tym 700 z graczami z rankingami ponizej 1400 i tylko 57 gier z pomaranczowymi na przestrzeni 2 lat!! Ja mam 50 gier z pomaranczowymi na 235 gier w ogóle.

Twoje posty a poczatku mnie bawily ale teraz nie wkurzac zaczynaja. jesli bedzie jakas wieksza inicjatywa zeby usunac twoj nick jako osobe nie stosujaca sie do standartow panujacych na naszym serwerze to ja podnosze rece i nogi zeby glosowac na TAK!!
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 5:51 pm    Temat postu: Pozwólcie, niech zabiorę głos. Odpowiedz z cytatem

1) co do gry Twistera z Michalsem i tego czy Michals postąpił dobrze czy nie

Zaczynając grę gracze obustronnie godzą się na wspólnie ustalone zasady. Nie widzę zatem absolutnie nic złego w tym, że Michals rozgrywa gry bez czasu. ABSOLUTNIE NIC - kto nie chce nie zagra.

Gdyby Michals grał na czas i wykonywał sztuczki mające na celu uniknięcie straty ranka - to co innego. Wtedy byłbym przeciwko niemu. Twister rozpoczynając tę grę wiedział doskonale na co się godzi i nie ma prawa mieć żadnych pretensji (chyba że do siebie).

Człowiek mający honor dotrzymuje umowy. Wiem, że zaraz powiecie, że Michals jej nie dotrzymał - ale po prostu nie jest to prawdą, zgodnie z tym czego Twister sam chciał Michals mógł sobie czekać tam do woli i kropka.

Panowie podpisali umowę i NIE została ona złamana. Nie ma o czym dyskutować. Uważam temat za zamknięty.



2) co do podejścia Twistera

W czasie tej gry Twister sam przyznał, że jest mu źle bo nie może jej dokończyć. Jego frustracja widoczna jest również w tej dyskusji. Zabawne prawda? Sam się zgodził na takie warunki, wiedział doskonale jakie będzie zakończenie i mówi, że mu źle.. Michalsowi też nie było dobrze.

Poproszę Twistera o odpowiedź na pytanie: Jak nazywamy świadome i celowe postępowanie mające sprawić, aby obu stronom było źle?



3) co do rankingu Michalsa

Rozumiem, że w waszym mniemaniu jest nabijany (niestety nie spełnia to definicji nabijania!), za wysoki czy cośtam - ale to po prostu nie jest wasza sprawa i basta. Człowiek mający odrobinę wartości nie wpierdala się w cudze sprawy. Natomiast postawa pewnych osób jest typowa dla polaczków-cwaniaczków - dosrać komuś, bo ma czegoś za dużo, bo mu za dobrze albo dla zabawy...

Mnie to po prostu drażni.



4) co do kontynuacji tej dyskusji

Bardzo soczyście wyrażacie tutaj swoje pożałowanie dla życia Michalsa, aż mi śliną z ekranu pryska. Mam jednak pytanko: skoro marnujecie swój czas na tego rodzaju nie prowadzące do niczego dysputy - to czy wasze życia nie są przypadkiem równie puste i żałosne??? Czy to takie lepsze dosrywać komuś na forum w porównaniu z klepaniem nowicjuszy?


Dajcie Michalsowi spokój, bo sami już zdążyliście stać się nudni jak brazylijska telenowela. I na zakończenie. Ja się cieszę, że Michals jest tutaj, bo ja nie zagram z nowicjuszami a on tak i dzięki temu oni mają z kim pograć.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już pisałem cieszę się że znalazł się ktoś na poziomie, kto stanął po mojej stronie, czyli Kubusio.
Powrót do góry
 
 
Serek



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 245
Skąd: Chmielowice

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe ... popieram tutaj Kubusia w 100% ;]
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do gry mojej i michalsa:
Chciałem najnormalniej w świecie zabrać mu pkt (więcej wezmę jako zielony), a czy jest to postawa Polaka, Niemca czy Eskimosa to mnie absolutnie nie obchodzi. Kubusio oczywiście czepiasz się byle mieć rację... napisz mi gdzie jest sens w grze, która nigdy się ma nie skończyć, hm? Samo zabranie mu pkt - owszem ucieszyłoby mnie o czym napisałem na początku, ale jeśli tylko to byłoby najważniejsze to nie wstawałbym ze stołu, tak? Najbardziej zależało mi, żeby zobaczyć jak nasz ulubiony gracz się zachowa... zobaczyłem to czego się spodziewałem. I jeszcze jedno: skoro michals nie gra z przebierańcami to czemu nie przerwał jej na początku tylko dopiero jak było pewne, że udupi partię? Że niby wcześniej nie poznał? Bez przesady...

Co do mojego podejścia:
Sam widzisz jakie bzdury piszesz czy mam Ci pokazać? Teraz jest mi źle, że nie skończyłem z nim partii? że widzisz jakąś frustrację? Jeśli z kimś grasz - dążysz do zwycięstwa i gdy tego nie osiągniesz (a tym bardziej jak "wygrałeś") to zdenerwowanie jest rzeczą normalną. Jestem zawiedziony, że nie zabrałem mu pkt, ale to nie było głównym celem o czym już napisałem. Twojego pytania udam, że nie zauważyłem...

Co do ranku michalsa:
Jest za duży - ale spoko, bo wiele osób czasem ma większy niż zasługują, nieraz tylko chwilowo. Liczy się jednak jak go zdobyli... michals go nabił i to jest fakt. Nabijaczy nie lubimy. Kropka. Definicja nabijania? - poproszę.

Co do dyskusji:
Jest dużo powodów, żeby michalsa nie lubić i nikt mi tego nie zabroni. To że czasem chce mu "dosrać" (jak to napisałeś) wcale nie oznacza, że mam takie czy takie życie (stworzenie tego postu wcale nie zmarnowało mi dużo czasu). Jak on zmieni podejście i przestanie się zachowywać jak dziecko oraz denerwować innych - pewnie i my przestaniemy być niemili Wink

Co do ostatniego zdania Kubuś:
Nudzi Cię co piszemy? Nie czytaj. Owszem michals gra z nowymi... ale 2x (czy mało czy dużo? nie wiem) zdarzyło mi się przeczytać takie wrażenia nowicjuszy, gdzie stwierdzali że bez sensu się tutaj gra (na szkrabie) i wolą kartkę (bez takich linii jak on gra itd.). Ciężko się z nimi nie zgodzić jak się czasem widzi co on wyczynia. Jego gra nieraz wręcz odpychała a nie zachęcała nowych.

Zacząłem pisać w tym temacie w zupełnie innej intencji. Chodzi o drobne zmiany na szkrabie. Miejmy nadzieję, że one pomogą ;>
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ograniczę się jedynie do zacytowania małego fragmentu.

Jego gra nieraz wręcz odpychała a nie zachęcała nowych.

Święte słowa Twister.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twister, jakoś np kubusio, Serek, baobab, senny nie mają powodu żeby mnie nie lubić i mnie lubią. A ty i inni którzy mnie nie lubią, nie lubicie mnie przez swoje zło.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i wyszło szydło z worka. Jestem wujek same zło Laughing
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Zasady i nauka gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies