Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

michalsa bilans gier z menorem i innymi
Idź do strony 1, 2  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie zauważyć że mój dotychczasowy bilans gier z menorem to 4 wygrane i 4 przegrane, z czego jedna przegrana przez czas, bo nie zdążyłem wrócić do gry którą wygrywałem a menor nie dodał mi czasu.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie zauważyć, że jesteś żałosny Laughing Laughing Laughing Napisz jeszcze bilans ze mną, żeby był komplet Very Happy Jak można być aż tak dennym? Może nie zgadzasz się z tym co napisał gracz lepszy od Ciebie? Popraw jego komentarz i dodaj coś od siebie a uwierz mi, że każdy przeczyta.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bilans z tobą już pisałem w innym temacie ale chętnie przypomnę jeśli chcesz: 7 wygranych i 3 przegrane.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda tylko, że jeden mój nick uwzględniasz Razz Kiedy michals uraczysz nas swoją pierwszą skomentowaną grą? Proponuję jakąś partię menora to akurat się zemścisz, że cię tak niemiło potraktował... w ogóle jak śmiał skrytykować skoro ma niższy rank od ciebie ;/
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o moje gry z twoimi innymi nickami o których wiem od ciebie że są twoje to tam bilans jest jeszcze lepszy dla mnie: z dareq 3 wygrane i 1 przegana, a z beginnerem 2 wygrane i 0 przegranych. Czyli łączny bilans moich gier z twisterem, dareq i beginnerem to 12 wygranych i 4 przegrane.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dalej nie wszystkie, ale zgasiłeś mnie Razz Jednak faktycznie nie mam z tobą szans... Nie chce mi się teraz wróżyć (Razz) jak to będzie wyglądało w przyszłości. Ale nie zaśmiecajmy fajnego tematu.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosze moderatora o usuniecie wszystkich postow zwiazanych z bilansem czyis gier ( nie powiem czyich )

Michals wiem ze i tak nie docenisz mojej pracy bo nigdy zadnej gry nie skomentujesz. To wymaga czasu i wysilku i nie ma z tego punktow rankingowych w przeciwienstwie do grania z poczatkujacymi. To wymaga tylko czasu akurat.

Fajnie ze przypomniales mi o moich pierwszych 2 grach z toba. Bylem w tedy jeszcze niebieski i nie bardzp wiedzialem jak sie baseny tworzy, gralem w koncu tylko w 3 lidzie a ty w 1. O roznicy w rankingach ponad 400 punktow nie wspomne. Chociaz powiem ci szczerze ze w jednej z tych gier nie mam pojecia dlaczego zrezygnowalem. Chyba mi sie nie chcialo z toba grac.

PS ten post tez do usuniecia Smile
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals2 napisał:
Pozwolę sobie zauważyć że mój dotychczasowy bilans gier z menorem to 4 wygrane i 4 przegrane, z czego jedna przegrana przez czas, bo nie zdążyłem wrócić do gry którą wygrywałem a menor nie dodał mi czasu.


Pozwolę sobie zauważyć, że ten post nie wnosi niczego do tego tematu a Menor wykonał kawał dobrej roboty komentując tą grę i zamiast pisać takie irytujące posty, radzę Ci... Przeanalizuj ją dokładnie
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals napisał:

Pozwolę sobie zauważyć że mój dotychczasowy bilans gier z menorem to 4 wygrane i 4 przegrane, z czego jedna przegrana przez czas, bo nie zdążyłem wrócić do gry którą wygrywałem a menor nie dodał mi czasu.

To jest zupełnie nie na temat. Jak masz jakieś uwagi do komentu menora, możesz je tu wpisać. Niestety, wbrew temu co wskazuje ranking, menor jest znacznie mocniejszym graczem od Ciebie i nie widzę niczego niestosownego w komentowaniu Twojej gry przez niego.

Ten offtop mógłby być usunięty/przeniesiony do osobnego wątku, bo tutaj będzie bardzo zaśmiecał...

Apeluję o powstrzymanie się od odpowiadania na posty michalsa *tutaj*. Dla ułatwienia zakładam specjalny wątek: http://www.kropki.legion.pl/viewtopic.php?p=4673
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ja powiedziałem że jest coś niestosownego w komentowaniu moich gier przez menora? A co do tego kto jest mocniejszym graczem to najlepszym wskaźnikiem jest bilans gier.
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No kurde, to link mi zniknął :/ myślałem, że zostaje ten sam... No kurde to za jakiś czas jeszcze raz napisze...
Powrót do góry
 
 
fc barcelona



Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 23

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się czyta twoje posty to ręce opadają Michals. Bilans gier nie ma aż takiego znaczenia jak ci się wydaje. Jeśli uważasz że jesteś lepszym graczem od menora bo kiedyś tam wygrałeś z nim parę razy jak był niebieski jeszcze to naprawdę zdrowia ci życzę. Teraz jak zobaczysz ten post pewnie zajrzysz na Eido i przytoczysz historie naszych pojedynków i zaczniesz znowu wychwalać się ponad wszystko i wszystkich jaki jesteś zajebisty bo kiedyś wygrywałeś. Ciekawe tylko czemu teraz gry unikasz . Może za jakiś czas któryś z zielonych z którymi aktualnie grywasz przeskoczy twój poziom i będziesz mógł mu wypomnieć że wygrałeś z nim kiedyś tyle i tyle partii i jesteś od niego lepszy. Jesteś żałosny i tyle. Mam nadzieje że ktoś w końcu pójdzie po rozum do głowy i wyrzuci cię z tego forum i z ligi! Mam jeszcze prośbę żebyś nie odpisywał na ten post bo pewnie napiszesz coś tak głupiego że rzygać mi się zachcę w stylu " nie gram tylko z zielonymi, z niebieskimi grałem tyle, wygrałem tyle a z fioletami tyle i tyle i takie tam". Odpowiedz sobie jeszcze tylko na pytanie po co ci udział w lidze i turniejach skoro nie lubisz grać z graczami lepszymi od siebie i porozmawiaj sobie z kolegami którzy dopiero „raczkują” w tej grze i załóżcie własną ligę. Myślę że tak będzie lepiej dla wszystkich .
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barcelona, lepiej zrozum bardziej co ktoś pisze najpierw zanim zaczniesz go atakować.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurwa mac michals jaki zwiazek maja twoje posty z tematem topiku czyli "skomentowane gry" I nie pierdul ze ktos cie atakuje a ty sie bronisz bo pierwszy zaczales. Skoncz juz z tymi postami, zaloz sobie swoj topic jak chcesz.
A to ze sie osmieszyles to jest twoja sprawa, trzeba bylo pomyslec zanim napisales.
Powrót do góry
 
 
lkco



Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2
Skąd: ŁDZ

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pytanie czy Ci userzy coś jeszcze piszą bo nie wiem czy tu pisać ;]
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies