Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Opluwanie michalsa
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 1:20 am    Temat postu: Opluwanie michalsa Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na kropkach miałem taką sytuację: grałem z trustno1, kiedy już była zapełniona plansza zaproponowałem zakończenie gry, na co trustno zgodził się. Ja zamknąłem wszystkie swoje baseny natomiast trustno nie wiem dlaczego zamknął tylko 1 basenik w wyniku czego policzyło mi wygraną dużą różnicą punktów. Nawiasem mówiąc gdyby trustno zamknął wszystkie swoje baseny to również bym wygrał. Po zakończeniu gry gość będący na stole napisał: "ale z ciebie skurwysyn michals", po czym natychmiast wyszedł ze szkraba. Pokazuję to jako przykład tego o czym już wcześniej pisałem, opluwania mnie pod byle pretekstem a nawet bez żadnego pretekstu. Może ten ktoś kto to napisał ujawni się i powie dlaczego tak mnie nazwał.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michals, dziwie się, skąd to zaskoczenie. Są ludzie, w tym również ja, którzy ciężko przyjmują porażki. Jedni zachowają nerwy na wodzy, inni wyładują się na czymś, np. na przeciwniku. Zwykle w podobnych sytuacjach, staram sie jak mogę zrozumieć przeciwnika, chodź niektórych nie bardzo się da zrozumieć Smile. Wszystko zależy od tego, jak dany człowiek zachowa się przy następnym spotkaniu. jeśli dalej będzie na siłę cię obrażał, wtedy znaczy, że coś jest nie tak. W innych przypadkach, nie ma sensu zwracać na pojedyncze incydenty większej uwagi.
Powrót do góry
 
 
Serek



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 245
Skąd: Chmielowice

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radji ale tu nie chodzi o przeciwnika, ale o gościa będącego na stole.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś w podstawówce kolega opowiadał mi, że kolega jego kolegi ma siostre która go zawsze wyzywa od gówniarzy i debili bez powodu. Strasznie mu było przez to przykro jednak jego skargi nie przyniosły efektu. Zrozumiał wtedy, że musi sam coś z tym zrobić. Zasntanowił się dlaczego tak jest i czy może się jakoś odegrać. Zminimalizował liczbę swoich czynów prowokujących takie zachowanie u siostry oraz zaczął jej się odcinać w całkiem inteligentny sposób. Po paru sytuacjach kiedy ostro jej pojechał zrozumiała, że należy mu się szacunek i dała sobie spokój... Gówno prawda, jednak 'mozna wyciągnąć paralele' między ta historyjką a twoim postem michals.
Kogo to kurwa michals obchodzi, że ktoś powiedział co o tobie mysli i uciekł ze stołu. Jak ci baba w kościele czy autobusie zajmie miejsce to też sie poskarżysz na forum? Na początku było to dość śmieszne teraz jest po prostu nudne. Wesołego nowego jorku i udanej imprezy. Pokój
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby nie było nieporozumienia - to nie trustno tak się odezwał tylko gość który był na stole.
Powrót do góry
 
 
Prezes



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 76

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zeby wlaczac kompa i u osmej rano po sylwestrze pisac jakiej pierdoly w internecie, to trzeba byc naprawde skrajnym no-lifem -.-
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby nie spać o 8 rano po sylwku to już w ogóle... oO Btw Yazon zgadzam się w 100% z tym co napisałeś ;>
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jea! Wink
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo tak się akurat złożyło że wtedy nie spałem. I co z tego? Różne sytuacje się w życiu zdarzają.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals2 napisał:
Dzisiaj na kropkach miałem taką sytuację: grałem z trustno1, kiedy już była zapełniona plansza zaproponowałem zakończenie gry, na co trustno zgodził się. Ja zamknąłem wszystkie swoje baseny natomiast trustno nie wiem dlaczego zamknął tylko 1 basenik w wyniku czego policzyło mi wygraną dużą różnicą punktów. Nawiasem mówiąc gdyby trustno zamknął wszystkie swoje baseny to również bym wygrał. Po zakończeniu gry gość będący na stole napisał: "ale z ciebie skurwysyn michals", po czym natychmiast wyszedł ze szkraba. Pokazuję to jako przykład tego o czym już wcześniej pisałem, opluwania mnie pod byle pretekstem a nawet bez żadnego pretekstu. Może ten ktoś kto to napisał ujawni się i powie dlaczego tak mnie nazwał.


michals2 napisał:
I co z tego? Różne sytuacje się w życiu zdarzają.
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę wyciągnąć paralele Szwagierku. Równie dobrze można powiedzieć tak: Gdybyście siedzieli cicho i nie dyskutowali w głupi sposób, to Michals dałby sobie spokój z pisaniem na tym forum takich postów.

Nie kumam was. Wchodzę sobie na forum zobaczyć co się dzieje a jedyne dyskusje z nowymi postami to te, gdzie kłucicie się z Michalsem.

Prawdę powiedziawszy nie interesuje mnie kto ma tutaj rację. Wzywam was natomiast wszystkich do:
* bojkotu strony Michalsa (tych którzy uważają, że Michals nie ma racji)
* bojkotu pozostałych (Michalsa i jego stronników)

Dodam na koniec, że przez bojkotowanie rozumiemy ognorowanie i nie odpowiadanie na wiadomości.
Pierdolenie głupot na forum.. czysta radość życia Smile
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubuś nie ma się co spinać ;] Jakby na forum nie było postów na temat michalsa to byłoby ich o 1/3 mniej to raz. Dwa NIC się nie dzieje na tym forum, wszedłem ostatnio zobaczyć jak wam w lidze idzie... n/c. (w sensie albo nic się nie dzieje albo senny zaniedbał aktualizację...)

Michals sam temat zaczął - lubi robić z siebie ofiarę a sporo osób lubi się pośmiać i nieco mu podocinać, więc nie zmieniajmy na siłę tego co naturalne Razz Przynajmniej jakieś oznaki życia^^
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To z tego szwagiereczek, że pokazałem to jako przykład zachowań wobec nie. Gdyby to był pojedyńczy przypadek to bym o tym nie pisał. A poza tym regułą jest pisanie obelg i złośliwości pod moim adresem gdy przegram jakąś grę, tak jak dziś chociażby.
Powrót do góry
 
 
ant22



Dołączył: 21 Lis 2002
Posty: 184

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat przypadkiem byłem wtedy na stole i wiem dlaczego gość tak Cię nazwał, niestety nie wiem kim on był. Chodziło mianowicie o to, że trustno miał przewagę ponad 20 kropek, a na stole ustawiona byłą opcja 30 kropek przewagi. Jednym słowem przegrywałeś z kretesem, ale trustno nie miał pojęcia o grze na baseny. Gdyby miał choć małe przegrałbyś z kretesem, ponieważ miał także przewagę sytuacyjną w potencjalnych polach pod basen. Wg osądów niektórych, w tym gościa(moim także) honorowo było tą partię poddać. Ale to już zależy od osądu danej osoby, bo formalnie niby wszystko było ok, zrobiłeś baseny i wygrałeś. Myślę, że większość zrozumie teraz o co chodziło gościowi i dlaczego tak zareagował i będzie można konstruktywnie podyskutować na temat.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 1:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co, to jest powód do wyzywania mnie od skurwysynów? Nawiasem mówiąc opcja 30 kropek przewagi była ustawiona przez trustno. I trustno nie miał jak napisałeś przewagi ponad 20 kropek tylko mniejszą, ale to nie istotne.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies