Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Opluwanie michalsa
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dziś byłem obrzucany obelgami przez gości, bo wygrałem przez to, że przeciwnikowi się czas skończył gdy zamykał okrążenie. Może ci którzy mnie opluwali napiszą pod swoimi nickami co mają do mnie. A może na to nie będą mieli już odwagi?
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beksa napisał:
A dziś byłem obrzucany obelgami przez gości

W imieniu swoim jak i pozostałych graczy chciałbym uroczyście oznajmić, że mam to w dupie. Dziękuję za uwagę.

P.S. Szkoda, że nie było mnie wtedy na szkrabie ;/
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba ty lubisz jak się coś wokół ciebie dzieje. Inaczej tego wyjaśnić nie można. Jakiś kompleks ?
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to juz mozliwe jest opluwanie droga sieciowa? ale to poszlo... hm
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak myślałem, tu już się ci goście nie ujawnią bo wiedzą że nie mieli racji. Tylko mieli odwagę anonimowo mnie opluwać. Niestety wśród chyba sześciu gości nie było nikogo kto by mnie bronił.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lut 02, 2010 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem masz ponad 30 lat. nie potrafisz sam siebie bronic? Jeśli potrzebujesz niańki to sobie ją wynajmij.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ja napisałem że sam nie mogę się bronić? Po co robisz taki dziwny komentarz? Może zastanów się bardziej zanim coś napiszesz.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals2 napisał:
Tak myślałem, tu już się ci goście nie ujawnią bo wiedzą że nie mieli racji. Tylko mieli odwagę anonimowo mnie opluwać. Niestety wśród chyba sześciu gości nie było nikogo kto by mnie bronił.


Chyba tutaj wyraźnie masz żal że nikt Cię nie bronił, chyba że miałeś coś innego na myśli, to powiedz, chętnie się dowiem. Jeśli uważasz że sam się potrafisz bronić to się broń, a nie będziesz szukać obrony od innych. Bo jak na razie to masz wielkie pretensje do wszystkich że nikt Cię za rączkę nie prowadzi po brutalnym (witr.) świecie kropek. Ty też się zastanów na następny raz zanim założysz jakiś głupi temat. Bo nikogo to nie obchodzi że ktoś Cię nazwał tak a nie inaczej. Jesteś dorosły, więc zamiast wypłakiwać się na forum weź sprawę w swoje ręce i naucz się odpowiadać na głupie komentarze.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież ja ciągle odpowiadam na ataki na mnie. I na szkrabie i tu. Nie zauważyłaś? A to że mam żal że mnie w danej sytuacji nikt nie broni to swoją drogą. Jak pisałem zastanów się bardziej zanim coś napiszesz.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty nie odpowiadasz , ty chcesz aby wszyscy zobaczyli jaki ty jesteś zaszczuty i się nad Tobą litowali. Tak niestety nie zdobędziesz sympatii tłumów. Ja się zastanawiam co piszę w postach, ale z tego co widzę Ty nie bardzo. Raz piszesz żeby Cię bronić, później że sam potrafisz o siebie zadbać, później że masz żal że nikt Cię nie bronił. Zastanów się nad jakąś odpowiedzią bo niestety się gubisz w tych swoich głupotkach Smile
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama piszesz głupoty i nie mam chęci na takie rozmowy z tobą. Rozum bardziej co ktoś pisze.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrzuciłeś temat na forum. Jak sama nazwa wskazuje forum jest jakąś formą dyskusji. Postawiłeś taki temat, ja po prostu wyrażam swoje zdanie.Mam do tego prawo.Wystawiając swoje problemy na światło dzienne przy pomocy postawienia takiego tematu musiałeś byś świadomy że z różnymi opiniami się spotkasz. Jeśli nie miałeś ochoty na dyskusję to po co pisałeś takie posty. Jedno się kłóci z drugim.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parafrazując nieco... czego michałek się nie uczy za młodu, tego michał nigdy się nie nauczy, zawsze będzie głupi.

Michals jest aspołeczny jak widać od zawsze. Od innych osób tego typu różni się jednak tym, że robienie z siebie ofiary to dla niego świetna rozrywka. Powtarza w kółko to samo, płytkość wypowiedzi zniechęca do rozmowy, więc odpuść Latnerka... bo jeszcze odpali kulę i rzuci na Ciebie jakiś urok^^
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od uroku broni mnie mój baranek !Very Happy
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twister, widać że nie masz żadnego racjonalnego argumentu tylko same inwektywy.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies