Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kropki - aplikacja na androida

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawel_



Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 173

PostWysłany: Sro Gru 28, 2011 4:04 pm    Temat postu: Kropki - aplikacja na androida Odpowiedz z cytatem

https://market.android.com/details?id=pl.karasu.kropki



Opis

"Ucyfrowiona" wersja kultowej gry znanej z nudnych zajęć. Nie niszcz papieru, ratuj lasy - stawiaj wirtualne kropki, okrąż przeciwnika i zabierz mu jak najwięcej punktów. By zachować pierwotne emocje - gra przeznaczona dla dwóch osób.

***

https://market.android.com/details?id=kropki.Dots



Opis

Aby zwyciężyć w Dots: Kropki należy otoczyć kropki przeciwnika własnymi kropkami
Celem gry w kropki jest otoczenie kropek przeciwnika własnymi kropkami. Aby umieścić swoją kropkę na planszy wystarczy dotknąć ekranu w miejscu przecięcia się cienkich linii.

Aby złapać kropki przeciwnika należy otoczyć je "stopem", czyli łamaną łączącą własne kropki. Telefon automatycznie wykrywa, kiedy to nastąpi. Otoczone (złapane) kropki nie biorą już udziału w grze.

Kropek leżących na krańcowych liniach planszy nie można złapać. Celowe "trzymanie się" krawędzi nie jest jednak uważane za zachowanie fair.

Planszę można powiększać i przesuwać za pomocą typowych gestów palcami.
Gra możliwa jest zarówno z telefonem, jak i z innym graczem korzystającym z tego samego ekranu.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania, komentarze lub chcesz zgłosić błąd, napisz na adres DotsDeveloper@gmail.com

Kropki wysyłają anonimowe statystyki użytkowania do Google Analytics. To oprogramowanie zawiera składnik na licencji Apache License, wersja 2.0: ColorPickerPreference z https://github.com/attenzione/android-ColorPickerPreference
Powrót do góry
 
 
kibic777
kropki.legion.pl


Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 119

PostWysłany: Sro Sty 04, 2012 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest jeszcze wersja rosyjskich kropek - z opisu wynika ze mozna tez grac przez siec z innymi:

https://market.android.com/details?id=com.soplysoft.dots



Opis

A popular brain game played by two people traditionally on a sheet of squared paper. Also known as "kropki" and "tochki" (точки).
Each player takes turn to colour a node of the grid and aims to create regions of territory that surround the opponent's points. The winner is the person who surrounds more of the opponent's points.
Choose the grid size (from 8x8, 12x12, and 15x15) and the type of the game:
* Pass-and-play for a game with your friend on the same phone
* Network for a game with another person through our dedicated server

=========== Update 1.1 ==============
You can now play against the person you know. Just enter a unique name and start an online game. Make sure you both with your friend enter the same name and select the same size!
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Czw Sty 05, 2012 1:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osz kierwa.zara sciagam I sprawdzam to. Smile
Powrót do góry
 
 
kapen



Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 4
Skąd: Łowicz Surrey BC

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 3:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę własnym oczom!Shocked
Wspaniała wiadomość dla użytkowników jabłuszek. Przepraszam że piszę w temacie na androida.



Więcej zdjęć, info o update i wszystkie informacje na stronie facebooka:



Do pobrania tylko przez iTunes:



Description

NEW!! THE POPULAR GAME IS NOW AVAILABLE ON iPHONE and iPAD

Tochki (Dots, Židi, Kropki) a puzzle game popular in many countries. Join!

Play two together on one device or in a network via Game Center
Defeat your opponents and earn titles
Share your achievements with your friends on Facebook and Twitter

You don't need to search for a sheet of paper in the box or look for someone to play with. iPad, iPhone or iPod Touch will replace the paper, and you can play together over a network or in a single device.

Test yourself in intellectual duels and occupy a worthy position in the standings.

GAME FEATURES:
Full support for Game Center. You can play with friends or with random opponents
There are several sizes of the game field
A design that will dip you into the game atmosphere
You can play the game in a full-screen mode
Chat during the game
Player rankings are available
Support for iPhone, iPad and iPod Touch

Plusy:
-opcja zapisywania stanu gry w grze dla 2 osób
-fullscreen
-dźwięki w grze (szybko się nudzą, a z czasem denerwują radze je wyłączyć)
-gra jest stabilna nawet przy pełnej planszy
-gierka jest bezpłatna (za 0,99 $ jest opcja wyłączenia reklam, nie wiem żadnej reklamy nie widziałem... od razu zapłaciłem te 99 centów w celu zachęcenia developera do dalej pracy nad programem)

Minusy:
-brak ustawień gry
-na każdy ruch mamy 90 sek, niestety nie idzie tego przestawić na mniej lub więcej
-brak opcji grania z kompem
-brak możliwości ustawiania zasad gry (gra tylko 4x z autostopami)


Testowane na iPad 3 gen (wspiera rozdzielczość retiny), iPhone 4, iPhone 5. Gra wymaga minmum iOS5.
Nie wiem dlaczego autor zdecydował, aby opcja grania we 2 na jednym urządzeniu zawsze zaczyna się z 4x. Mamy 3 plansze do wyboru 15x15, 20x20, 32x39. Na każdy ruch 90 sek, po upływie tego czasu tracimy ruch

Multiplayer przez Game Center:
Niestety nie udało mi się z nikim połączyć online (próbowałem o godzinie 3:00 czasu polskiego). Sprawdziłem ile osób gra i kto. Najczęściej ruskie, obecnie ponad 1500 graczy, większość zagrała 1 lub 2 razy, sa też tacy co mają rozegrane ponad 450 gier.

Napisałem do developera maila z uwagami i sugestiami co do gry.
Pozdrawiam
Powrót do góry
 
 
qeawah



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 159
Skąd: Sędziszów

PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 11:34 am    Temat postu: Opera mini na androida + zagram.org Odpowiedz z cytatem

Instalujemy w smartfonie Operę, wchodzimy na stronę zagram.org i mamy kropeczki w komórce Smile
U mnie działa Razz
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak ktoś z was ma telefon z nadgryzionym jabłkiem, to w safari też działa.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Wto Mar 05, 2013 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze smiga tylko bez przyblizania czasem nie trafia tam gdzie trza. jakos dodac zatwierdzenie i bedzie gitara. bovtakie zwiekszanie i zmniejszanie czasem uciazliqe. pzdr
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra z telefonu łatwa nie jest. Testowałem więc wiem co piszę. Tablet kup Wink
Powrót do góry
 
 
kreko



Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 09, 2013 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Gru 09, 2013 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się gra całkiem nieźle z telefonu ale wiadomo im wieksze tym lepsze czyli tablet lepszy
Powrót do góry
 
 
Volunteer



Dołączył: 16 Lis 2017
Posty: 64
Skąd: Russia

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Since it was mentioned here about Apple, let me recommend this: https://itunes.apple.com/ru/app/id1040803200
Quite a lot of players, Russian rules.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies