Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Turniej drużynowy na zagram.org!
Idź do strony 1, 2  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qeawah



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 159
Skąd: Sędziszów

PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 12:17 pm    Temat postu: Turniej drużynowy na zagram.org! Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich kropkowiczów,

od najlepszych począwszy na tych tuż przede mną kończąc ;P




Chciałbym ogłosić wszem i wobec, że są plany zorganizowania na stonie zagram.org turnieju z udziałem 4 drużyn: Polska, Ukraina, Rosja i reszta świata.




Z podstawowych wstępnych założeń, turniej miałby się odbyć w kwietniu lub w maju 2013.

Każdą z drużyn repreztować by miało 5 zawodników.

Zasady byłyby kombinacją polskich i rosyjskich zasad - czyli jeden mecz "z basenami" potem rewanż "bez basenów" (lub w odwrotnej kolejności - to bez znaczenia)

Zawodnicy mieli by grać wg reguły: dla każdego naszego zawodnika jeden przeciwnik z pozostałych team' ów (określony metodą losowania).
Zatem każdy miałby do rozegrania 3 mecze i 3 rewanże.

Szczegóły są jeszcze do uzgodnienia więc proszę o wpisywanie ewentualnych uwag.

Punktacji jeszcze nie znam Razz gdyż wszystko jest jeszcze na etapie dogadywania.

Jeśli jest ktoś chętny kto się nie boi grać bez basenów (jeden mecz z dwumeczu) proszę się wpisywać poniżej tego tematu.



W przypadku dużej liczby chętnych zrobimy jakieś prowizoryczne preeliminacje Smile)



Pozdro dla wszystkich.

ps. jesli nie będzie chętnych wśród tutejszej elity będe zmuszony reprezentować nasz kraj z grupą pozostałych sredniaków z zagram.org, a tego chyba nie chcecie:lol:LaughingLaughing
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chętnie zagram nawet bez basenów.

Jeśli jednak formuła turnieju będzie naprawdę mieszania, to może sprawi to, że nieco naszych kolegów zza Buga zachęci się do gry na baseny?

Tak czy inaczej, piszę się.
Powrót do góry
 
 
bartek



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 281

PostWysłany: Czw Lut 07, 2013 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgłaszam się (jak będzie nas dużo to ustąpię miejsca lepszemu Smile)
Powrót do góry
 
 
truf



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 52
Skąd: Opole

PostWysłany: Czw Lut 07, 2013 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mnie nauczycie grać to też się piszę Razz Laughing
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swietny pomysl zarowno ze wzgledu na zabawe jak i z przyczyny o ktorej napisal kubusio, przyblizy to niektorym nasze zasady gry. No i bedzie okazja skopac tylki paru towarzyszom Smile
Powrót do góry
 
 
qeawah



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 159
Skąd: Sędziszów

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 6:16 pm    Temat postu: Szczegóły dotyczące turnieju. Odpowiedz z cytatem

Okazało się że mogą być problemy ze skompletowaniem teamu 'reszta świata' - jest tylko 3 chetnych (czyli wszyscy jakich znam). W związku z tym będą chyba trzy drużyny ale za to po 6-8 osób.
Zatem każdy zagra dwa dwumecze.


Po konsultacji z paroma Rosjanami ( m.in. Putinem i BearLogo) ustaliliśmy że nie będzie losowania kto z kim ma grać tylko : najlepszy Polak z najlepszym z Ukrainy i najsilniejszym z Rosji. Najsłabsi z najsłabszymi. Czyli pozycje w swoich drużynach mają być wg siły zawodnika. Jest w tym oczywiście pewne założenie że każdy zespół uczciwie ustawi swoich graczy, i np ja nie będę tym najsilniejszym (co dawałoby pozostałym naszym większe szanse - bo Volodar i Nnoitora grali by ze mną Razz )

Jeśli chodzi o termin to też może się nieznacznie zmienić. Większość z grających na zagram.org raczej woli początek kwietnia a nawet koniec marca - czyli maj raczej odpada Very Happy
Powrót do góry
 
 
qeawah



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 159
Skąd: Sędziszów

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tytułem uzupełnienia - u nas przy zgłaszaniu się do turnieju nie trzeba podawać imienia i nazwiska - tylko nick ze szkraba lub z zagram.org.
Powrót do góry
 
 
omnomnom



Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lut 20, 2013 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgłaszam się, oczywiście ustąpię miejsca lepszym jeśli będzie trzeba : )
Powrót do góry
 
 
qeawah



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 159
Skąd: Sędziszów

PostWysłany: Wto Mar 05, 2013 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yazon , wejdź czasem wieczorem na zagram.org, bo trzeba trochę poćwiczyć ^^. A poza tym nie wiem czy się nie rozmyśliłeś Wink
Powrót do góry
 
 
qeawah



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 159
Skąd: Sędziszów

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga ludzie!
Turniej przyspiesza ...
http://pointsgame.net/site/cup_of_nations - to link to strony na której są regulacje dotyczące turnieju.

Nasza drużyna składa sie z 6 zawodników + 1 rezerwowy

Skład oficjalny to (wg siły zawodnika)
1. Kubusio
2. Yazon
3.Omnomnom
4. Mała Mi
5. Bartek
6. Kretes

rezerwa - Truf

Do umawiania się na mecze zostanie stworzony link na stronie zagram.org
Tam też będzie mozna się prezczytać więcej o zasadach gier i punktacji.
Powrót do góry
 
 
qeawah



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 159
Skąd: Sędziszów

PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UWAGA!!!

Turniej wystartował!

Mozna się umawiać na mecze do końca tygodnia (może uda się przedłużyć o jakieś dwa trzy dni).

Ale szkoda by było oddawać gry walkowerem, wiec proszę uczestników o zapoznanie się na stronie http://zagram.org/info/tourn-con-auto.po.html kto w jakiej gra grupie i z kim.

Umawianie odbywa sie tu : http://zagram.org/info/tourn-con-comm.po.html

i przez maila, ewentualnie skypa.

Do zobaczenia na zagram.org Smile
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że jestem nieco zaskoczony. W zeszłym tygodniu byłem tu na forum i nie widziałem nic nowego (musiało to więc być przed czwartkiem). Na zagram informacji o turnieju nie śledziłem, bo byłem przekonany, że to będzie w kwietniu. Dzisiaj zostałem dopiero wybudzony ze swej słodkiej nieświadomości przez email przesłany przez Bartka.

Wiem, że moja wina, bo powinienem był śledzić ale na przyszłość jak ternim jakiegoś wydarzenia jest przesuwany na wcześniejszy to polecam upewnić się, że wszyscy zainteresowani będą o tym wiedzieć z odpowiednim wyprzedzeniem.

Wybacznie mi moją nieuwagę.
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 27, 2013 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turniej zakończony! Mimo wszystkich trudności, mimo potwornej dezorganizacji i słabych wyników udało nam się zająć miejsce na podium!

A tak na serio, to dziękuję Kretesowi za organizację i wszystkim tym, którzy wzięli udział. A jest im za co dziękować, bo w większości przypadków grali w zastępstwie za kogoś innego.

Dzięki! A następnym razem będzie lepiej Wink
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć, że rozpoczął i nawet zakończył się turniej w którym brałem udział :p Z tego co pamiętam podczas rozmów na temat turnieju ktoś pisał, że jest to "odległa perspektywa" . Nie było mnie ok 2 tygodnie a tu mnie zabawa ominęła. Przepraszam za swoją absensję organizatora postaram się nadrobić w przyszłości.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2013 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie wwyniki?
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies