Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poszukuję starych znajomych :)))

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Qzawju



Dołączył: 24 Cze 2002
Posty: 3

PostWysłany: Nie Lip 14, 2002 10:07 pm    Temat postu: Poszukuję starych znajomych :))) Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Chciałem się dowiedzieć, kto jeszcze gra ze 'starych' zawodników (Wiem o JP2:)) i pod jakim aktualnym nickiem gra (jeśli gra...) Gothar76. Z góry thx i pozdrawiam Smile
Powrót do góry
 
 
kibic777
kropki.legion.pl


Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 119

PostWysłany: Nie Lip 14, 2002 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a po co ci starzy Smile nie lepiej nowi, mlodsi z wiekszym zapalem Twisted Evil
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Lip 15, 2002 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kto ty qzawiu jestes jeszcze cie nie widzialem na kropkach,choc domyślam sie że graleś duzo wcześniej niż ja,a ja gram od 9 miesiecy,widziałem cie co prawda na top 10.jeśli chodzi ci o gothara to jest w wojsku,ale wpada tu jak jest na przepustkach i bedzie wpadal częściej.A ciebie tez chciałbym zobaczyc na kropkach.
Powrót do góry
 
 
Qzawju



Dołączył: 24 Cze 2002
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lip 15, 2002 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Radji! Znasz mnie tylko pod innym nickiem. Gdy mi się znudziło grać Qzawju, to po 2,3 miesiącach zaczęłem grać jako Discordia. To tobie zawdzięczam 3 pierwsze porażki tym nickiem Smile. Na Cronixie zacząłem grać jakieś 1,5 (?) roku temu, a skończyłem bodajże w okolicach października zeszłego roku. Potem w styczniu znowu grałem parę razy Discordią i to wszystko(nielicząc nielicznych wizyt później). Z wprawy na razie wyszedłem, ale myślę, że do września uda mi się wrócić do starego poziomu Smile A na razie to czuję, że rank mi jakoś szybko zleci Very Happy Smile Laughing
Pozdrawiam
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Pon Lip 15, 2002 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DISCORDIA Smile))))))) A ty burżoojoo ty Razz Gothar vychodzi z voja v groodniu a vpada pod vieloma nickami, lecz najczęściej Gothar Smile) A qzawju to cie nie kojarzyłem bo jestem od listopada Razz
Powrót do góry
 
 
kibic777
kropki.legion.pl


Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 119

PostWysłany: Pon Lip 15, 2002 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no z Discordia nie jest tak zle, nie ma co liczyc na latwe punkty Twisted Evil
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Pon Lip 15, 2002 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qrna ale vałek miechy mi sie pomyliły... Gotti z voja vychodzi v Lootym Smile)
Powrót do góry
 
 
Emiel Regis Rohelec



Dołączył: 30 Cze 2002
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lip 17, 2002 11:36 pm    Temat postu: znalazles Odpowiedz z cytatem

no i znalazles starego kumpla i odrazu ograles i to jeszcze dotego sie nieprzedstawiajac nieladnie. Jakbym wiedzial z kim gram to bym nie byl tak wylozowany:) pozdrawiam
Powrót do góry
 
 
Overseer



Dołączył: 30 Cze 2002
Posty: 19

PostWysłany: Pon Sie 05, 2002 2:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy jestem dość stary, by dopisywać się w tym wątku:D
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies