Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

TURNIEJ "KU PAMIĘCI AROSA"
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście ktoś wyeliminowal Alamo Smile. Best, jak zepsujesz Kubusiowi i Antowi komputery to zagramy w finale. Choc gramy jak ciecie i ostatnie parszywce chędożone przez wyliniale jaszczurki Smile
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem radji czy to ironia w twoim poscie a propo zepsutych komputerow.tu chodzi o terminy,polko nie chcial blokowac innych(musial by zrobic format,a ze nie chcial,zreszta moge spytac go jeszcze raz,mimo ze nie pytal o przelozenie terminow).co do alamo,nie odpowiada na gg,ile mozna czekac.pewnie on by wygral ale cuz,nie odzywa sie mimo ze kubusio wykazuje checi.

a jesli to co napisales to poprostu zart,to tresc na gorze nie ma zwiazku z twoim postem.mam nadzieje ze w polfinalach bedzie wszystko wporzadku.zeby ludzie grali tak cwiercfinaly jak i grupy.dziwne to jest, powinno byc na odwrot,dopiero w cwiercfinalach powinny zaczac sie emocje i wieksze zainteresowanie.pozdrawiam.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 3:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to za problem pojsc do jakiegos znajomego albo do kawiarenki i rozegrac jedna partie, oczywiscie wczesniej sie umawiajac na dokladna godzine. Trza miec tylko checi.

A co do tego o czym tam Radziu cwirka, to chcialbym zauwazyc ze z nas dwoch tylko Ty cieniujesz Razz Razz Razz

Ja ich pokonam na luzaczku Cool
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie.nie pomyslalem o kafejce,mimo ze sam gralem juz w kafejce.przegrywajac wszystkie partie.monitor ostro dawal w glowe,ale co przegralem i juz,ale rozegralem!
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz Mojzesz, nie mialem na mysli turnieju, ktory udal ci sie naprawde super. Wiedz, ze ja rowniez mialem podobne problemy, kiedy sam probowalem podobne rzeczy organizować. Szkoda ze w cwiercfinalach padly az dwa walkowery, cóż, komputery mają prawo sie psuć. Choć, jak stwierdził best, dla chcącego nic trudnego. Jednak nie wnikam.
Post napisalem dla żartu i ma byc odbierany jako żart, nie ma za zadanie śmiac się z niczego, ani z nikogo. W sumie wiele moich postów bylo pisane w podobnym stylu, ot, takie tam poczucie humoru. A co do ćwierkania mojego besti, to ja nie jestem teraz cienki, ja zawsze gralem identycznie Smile

pa.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee chyba grales lepiej... Tak mi sie cos wydaje, no bo przeciez nie moge ja grac teraz o niebo lepiej niz kiedys, bo dalej nie kumam o co w tej grze chodzi Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies