Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zlot kropkarzy/magdalenka 2007/archiwum
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 8:00 pm    Temat postu: zlot kropkarzy/magdalenka 2007/archiwum Odpowiedz z cytatem

co do daty bedzie to weekend 20-22 kwiecien 2007-trzeba tylko ustalic dokladniej 20-21 czy 21-22.mi pasuje bardziej ten pierwszy gdyz wyjezdzam 22go.ale jesli to bedzie jakos w sobote z rana to mysle ze zdazymy rozegrac!

co do miejsca bedzie to miasto warszawa,a dokladnie to czekam na wasze zdanie,czy w jakims pubie,czy na powietrzu,czy w zoo hehe lub innym miejscu.najlepiej by bylo u leoklesa na dzialce ale to bedzie pewne dopiero w poniedzialek.moze wy macie jakies pomysly.piszcie pod tym tematem.pozdrawiam

informujcie wczesniej i juz sie pytajcie lub zwalniajcie z pracy.bo mysle ze to bedzie duze wydazenie!

jak narazie na udzial zdeklarowali sie;
senny_mojrzesz
leokles
radji
Tatar
marcinnguyen
kaczus
Kosu85
Serek
Kubusi_Tralala
zazu

zastanawiaja sie;
bolilol
berbel
avallash
Krysztall
teneskimos
TheBest78
mateo11
Yazon
oss_masterfisz
monis201
myszkin


Ostatnio zmieniony przez senny_mojrzesz dnia Wto Kwi 22, 2008 8:46 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie jest to super sprawa by sie wogole gdzies spotkac i tylko po to by zobaczyc ryjki graczy (i poznac od kogo dostaje sie w dupe),przy jakims pifku.. Very Happy Very Happy Very Happy
Turniejek tysz moze byc ale nie jestem pewien czy wszystkim bedzie sie chcialo jechac na dzialke..??zobaczymy...
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie zartuj kaczor,nie bedzie ci sie chcialo jechac na turniej? na dzialke? to serek sie zastanawia czy z opola przyjechac a radji przyjezdza z siedlec.moze berbel z radomia tez sie pojawi
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy ja napisalem ze mi sie nie bedzie chialo jechac...??
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no racja
Powrót do góry
 
 
bolilol_4



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 20
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiec tak Smile po pierwsze to witam

a co do wyjazdu to powiem tak zalezy jak to checie zaltwic czy na cala noc czy tylk ow dzien.. bo np jak w dzien to ja niemam co sie zanstanawiac bo zanim z gliwic do wawy jest kawalek i dojazdy sa czasem kolopotliwe a ejzeli na cala noc to luzik isprawa wyglada inaczej... niestety niemoge w tej chwili pwoeidzeic czy bede mogl jechac wszystko zalezy jaks ie wyrobie z robota i na uczelni... bo juz amm wyjazd 13-15 kwietnia i niewiem czy sie potem wyrobie z projektami

pozdro
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 10:20 pm    Temat postu: z grubsza Odpowiedz z cytatem

Zapraszam wszystkich krokpowiczów na spotkanie, które odbędzie się podobnie jak przed kilku laty u mnie na działce w Magdalence. Początek imprezy przewiduje na około 19:00 dnia 20 kwietnia, zakończenie zaś dla wytrwałych niewykluczone, że i około popołudnia 22 kwietnia. Wszystko pozostaje jeszcze do ustalenia, ale na pewno będzie istniała możliwość noclegu. Co do miejsca spoczynku wszystko zależy od aktualnego ranku Wink a tak na poważnie to myślę, że od tego kto skąd przyjedzie. Ogólna uwaga: im wcześniej będziecie się deklarować tym lepiej. U mnie na działce jest miejsca naprawdę dużo, lecz jest zaledwie 5 łóżek, więc jeśli komuś to nie przeszkadza zawsze będzie można przenocować na łóżku polowym, bądź materacu. Istnieje także możliwość dla osób o dobrej kondycji i nie bojącej sie zimna przenocowania w namiocie, który będzie można spokojnie rozstawić na terenie działki.

Nic nie stoi na przeszkodzie żebyście przyjeżdzali ze swoimi dziewczynami bądź koleżankami Wink Zapewne będzie znacznie raźniej mojej najbliższej kiedy to będzie miała z kim porozmawiać jak bardzo nie lubi kropek, a my spokojnie będziemy mogli podyskutować o naszej pasji, taktykach, pojedynkach, wspomnieniach z przeszłości, oraz ewentualnych planach na przyszłość.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytanie oraz jesteście zainteresowani niepowtarzalnym spotkaniem to bardzo proszę o wszelkie komentarze, zapytania, bądź sugestie w tym temacie.

Pozdrowienia dla wszystkich Kropkarzy


Ostatnio zmieniony przez leokles dnia Sro Kwi 04, 2007 7:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udział deklaruje również Kubusio_Tralala, niedoszly miczsz kropek w Polsce i nie tylko (niedoszłym miszczem można być wszędzie i tego tytułu nikt mi nie odbierze Very Happy ) Wpadnę na bank, niestety bez drugiej połowy, która jak się okazało tylko mnie zwodziła ale nieważne! Przynajmniej nikt nie będzie mi przeszkadzał grać w kropki!
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2007 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiec gitara leo!!!
mozna zrobic jakis zarys planu zajec np.
w piatek piweczko grill,w sobote z rana turniejik (kurde balans kiedy ja gralem na kartce!!!),wieczorkiem moze jakis spacer dla ludzi z odleglych miast,niech zobacza warszwe jak nie widzieli Smile
Powrót do góry
 
 
Serek



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 245
Skąd: Chmielowice

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja pierw zadam Panu Działka kilka pytań :
- czy na działce jest dojście do bieżącej wody
- czy jest pewne ustronne miejsce dla osobistego relaksu (nie chodzi mi tutaj o dół gdzie się wysilamy na kucaka)
- czy w razie zagrozenia domek posiada 2 wyjścia
- czy nie mieszkaja tam żadne szkodniki (kaczki, szczury itp)
- czy potrafisz okazac certyfikat z sanepidu
To narazie na tyle. Jesli miejsce zlotu spelnia te kilka skromnych warunków to pozniej podeśle Ci pozostałe

A takie pytanie w ramach zapełnienia czasu ... czy będzie mozliwośc zapolowania na kaczory bo jak widze jednego mozna się spodziewąć na zlocie

Jak narazie zajmnij mi jedno łóżko. Wezme swój śwpiworek i przytulanke, a 100% odp dam Ci w poniedziałek bo musze wiedzieć czy mój skromny budżet zasili jakies datki bo inczaejt o ...

PS. Prosze o szybko odp
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zatem Serku oto i odpowiedzi na Twoje pytania:
1. Z zimną wodą nie powinno być problemów, niestety co do ciepłej nie mogę dać gwarancji. Wszystko zależy czy bolier grzewczy będzie działał i od tego jakie będziemy mieli zużycie tejże wody. Dodatkowo mogę zaznaczyć, że jeśli będzie ktoś pragnął zaczerpnąć relaksującej kąpieli, po ciężkiej podróży to musi liczyć się z pewnymi niedogodnościami.
2. Myślę, że coś się znajdzie, a dołki są nawet ze dwa Wink
3. Jedno wejście, jedno wyjście. Żadnych zagrożeń nie przewiduję, chyba że masz już jakieś plany to miło będzie z Twojej strony jeśli się już z nami nimi podzielisz
4. Kaczek żadnych nie miałem okazji spotkać, a o szczurach nic mi nie wiadomo
5. Te pytanie pozostawię bez komentarza
6. Co do polawania na kaczki porozmawiaj z Kaczorem, jeśli on nie będzie miał nic przeciwko temu to proszę Cię bardzo

Jeżeli jesteście zainteresowani od strony organizatorskiej jak to wyglądało ostatni raz to zapraszam:
Arrow http://www.kropki.legion.pl/about147.html
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestesty w kwietniu kaczory sa pod ochrona...
widze teraz ze Serek przyjedzie na zlot jak dowiedzial sie ze nie ma szczurow Very Happy
Powrót do góry
 
 
Serek



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 245
Skąd: Chmielowice

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli poprotu jedziemy na jakieś pole z rzeczką, a te dwie dziury to nory od jakis futrzkaówSmile taki maly survival ... mi to odpowiada Shocked ale w dalszym ciagu twierdze, że jesli jest okazja to mozna na cos zapolować ... sprawdzalem i kaczory naprawdę sa pod ochrona w kwietniu, ale na szkodniki futrkowe mozna polować cały rok, a chodzą głosy o niejakim szynszylku na działace.

Dobra i mam pytanie kto mnie odbierze Very Happy boje sie duztych miast. Moge nawet zrobic trnasparent by mnie było widac.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty serek uwazaj, zeby cie jaka mysz nie wpierdolila Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Serek



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 245
Skąd: Chmielowice

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ty serek uwazaj, zeby cie jaka mysz nie wpierdolila

Dlatego zadałem wazne pytanie czy nie ma tam zadnych gryzoni:D i co mi zostało ... ufac na slowo trchorzo-fretce Very Happy mam nadzieje ze sie tez zjawisz.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies