Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ROZSTAW LIG na sezon6

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 8:31 pm    Temat postu: ROZSTAW LIG na sezon6 Odpowiedz z cytatem

liga1
baobab
menor
Kubusio_Tralala
Grzesiek2f

kolejno wybieraja przeciwnikow z nowych ponizej(zwyciezcy zagraja w lidze1)
juz wybrali;
polko/radji
michals/Yazon
Amokat/leokles
sz15umek/twister

liga2
animal
latnera89
hanix
WOLAN

kolejno wybieraja przeciwnikow z nowych,ktorzy przegrają baraza o lige 1.zwyciezcy grac beda w lidze2.jesli barazy o lige 1 nie przegra zaden z nowych,to sofiksos zagra z Ricardo o lige2,co oznacza ze bedzie 9ciu graczy w lidze2)
sofiks0s
Ricardo

liga3
dwoch lub jeden z barazy o lige 2
cld911
Prezes91
Andrespolman
Sylani
senny_mojrzesz

zwyciezcy ponizszych grup zagraja w lidze 3,lub zagraja ze soba o 1 miejsce w lidze3.zalezy ilu zostanie sie graczy z barazy o lige 2 (jesli zwolni sie miejsce lub ktos zrezygnuje w maire szybko,to jest szansa ze przegrani z tych grup dojda do ligi 3,poki co bedzie dla nich liga sprawdzajaca.
grupa barazowa a(gra kazdy z kazdym 1 raz,opcje standardowe)
fc barcelona
klavy_
nemmerle5

grupa barazowa b(gra kazdy z kazdym 1 raz,opcje standardowe)
cement
Krysztalll
Shadowdoknedzy

lia4-sprawdzajaca
4ech ktorzy odpadna z walki o lige3
+konweg
Arczi217(zrezygnowal po czym sie zapisal,zagra wiec w lidze 4)
kto jeszcze chce?

jesli ktos sie czuje pokrzywdzony w zwiazku ze zlym doborem barazy to prosze pisac do mnie na gg 5010824.moglem cos zle dobrac np wzgledem umiejetnosci.


Ostatnio zmieniony przez senny_mojrzesz dnia Sob Kwi 25, 2009 1:31 pm, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry
 
 
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 5:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko jak cos (bo nie mam kontaktu z nimi) bede dzisiaj wieczorem albo jutro zdolny do grania, bo dopiero skonczylem robote i mam jeszcze zajecia wiec nie wiem o ktorej wroce jak cos pisac mi na gg 4444354

PS. pisac kto sie odzywa bo czesto nie mam pojecia - troche kultury ;P
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero co wróciłem z działki, także jest mi głupio i przepraszam, że znów muszę przełożyć rozmowę oraz umówienie się na turniej, lecz wstyd się przyznawać, ale śmierdzę menelem Smile Ogólnie miałem wrócić znacznie wcześniej, lecz kilka osób chciało obejrzeć mecz Legia-Lech, tak więc wszystko się znacznie wydłużyło.

Odrazu również zaznaczam, że jutro mam nockę w pracy, także dopiero we wtorek postaram się ogarnąć gg oraz umówić na partyjkę.

Senny_mojrzesz mam nadzieję, że się za mocno na mnie nie gniewasz.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no co ja mogę począć.proszę tylko o jak najszybsze ogarnięcie tematu,gdyż z Amokatem nie zawsze łatwo się umówić.

apropo tego typu tematy proszę wpisywać w założony przeze mnie temat
OFICJALNE UMAWIANIE SIĘ NA MECZE LIGOWE http://www.kropki.legion.pl/viewtopic.php?p=3935
jest też link tam gdzie całe info o lidze itp.
pozdro
ps.umawiajcie się dobrze a liga nam lżejszą będzie Wink
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies