Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WIELKI TURNIEJ PAMIĘCI AROSA 2008 (zakończony)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1505
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 4:52 pm    Temat postu: WIELKI TURNIEJ PAMIĘCI AROSA 2008 (zakończony) Odpowiedz z cytatem

zapisy na numer gg 5010824 lub na email senny_mojrzesz@o2.pl
zapisy trawaja do konca wrzesnia.zapraszam

WIELKI TURNIEJ PAMIĘCI AROSA 2008

podzial na koszyki

zaczynaja grać od III fazy
koszyk1;Amokat,kaczus,baobab,Tatar,polko,radji,Serek,michals

zaczynaja grać od II fazy
koszyk2;Kubusio_Tralala,Ant23,berbel19,Yazon,Grzesiek2f
koszyk3;twister,senny_mojrzesz,sz15umek,menor,sofiks0s
koszyk4;latnera89,animal,Ricardo,Andrespolman,nemmerle5
koszyk5;Kosu85,a1,a2,b1,b2

zaczynaja grać od I fazy
koszyk6;mskora,Reishi,
koszyk7;zazu,Werhmacht,
koszyk8;Supermario,barpec

wyniki losowania grup itd.(losowali; organizator-senny_mojrzesz,oraz gość honorowy-Kibic777)

I faza (gra o miejsca a1,a2,b1,b2,które dają awans do II fazy(do koszyka nr 5).czas na rozegranie grup 1.10.2007-3.10.2007
grupa a
mskora-Werhmacht0-0 (zgoda na remis)
Werhmacht-Supermario15-0c
Supermario-mskorau3-21
NICKrozegrane partiezdobyte punktywygraneremisyprzegraneprzegrane walkoweremroznica kropekzdobyte kropkistracone kropki
1.mskora25110018213
2.Werhmacht25010015150
3.Supermario220020-33336

grupa b
Reishi-zazuw0-0w
zazu-barpec15-0w
barpec-Reishiu12-30
NICKrozegrane partiezdobyte punktywygraneremisyprzegraneprzegrane walkoweremroznica kropekzdobyte kropkistracone kropki
1.Reishi231001183012
2.zazu23100115150
3.barpec210011-331245

II faza (do fazy III przechodza zwyciezcy grup,oraz trzech najlepszych z drugich miejsc,dwóch najsłabszych z drugich miejsc zagramecz barazowy o awans do fazy III) czas na rozegranie grup 1.10.2007-21.10.2007

grupa1
Kubusio_Tralala-sofiks0s8-0
sofiks0s-latnera89p0-64
latnera89-Werhmacht28-0
Werhmacht-Kubusio_Tralala0-22
Kubusio_Tralala-latnera8910-2
sofiks0s-Werhmachtw0-0w
NICKrozegrane partiezdobyte punktywygraneremisyprzegraneprzegrane walkoweremroznica kropekzdobyte kropkistracone kropki
1.Kubusio_Tralala39300038402
2.latnera89372010849410
3.sofiks0s320021-72072
4.Werhmacht320021-50050

grupa2
Ant23-senny_mojrzeszw0-15
senny_mojrzesz-Andrespolman21-7
Andrespolman-zazuw0-0w
zazu-Ant2215-0w
Ant23-Andrespolmanw0-15
senny_mojrzesz-zazu45-3
NICKrozegrane partiezdobyte punktywygraneremisyprzegraneprzegrane walkoweremroznica kropekzdobyte kropkistracone kropki
1.senny_mojrzesz393000718110
2.Andrespolman34101112221
3.zazu341011-271845
4.Ant23300003-45045

grupa3
berbel19-menor24-1
menor-nemmerle5p2-24
nemmerle5-mskora17-0
mskora-berbel190-30
berbel19-nemmerle539-1p
menor-mskora0-0 (zgoda na remis)
NICKrozegrane partiezdobyte punktywygraneremisyprzegraneprzegrane walkoweremroznica kropekzdobyte kropkistracone kropki
1.berbel1939300091932
2.nemmerle537201014241
3.menor340120-45348
4.mskora340120-47047

grupa4
Yazon-sz15umek24-2
sz15umek-Ricardo25-0
Ricardo-Reishiw0-0w
Reishi-Yazon0-49
Yazon-Ricardo15-0
sz15umek-Reishi24-0
NICKrozegrane partiezdobyte punktywygraneremisyprzegraneprzegrane walkoweremroznica kropekzdobyte kropkistracone kropki
1.Yazon39300086882
2.sz15umek372010275124
4.Ricardo320021-40040
3.Reishi320021-73073


grupa5
Grzesiek2f-twister5-25
twister-animal20-0
animal-Kosu85w0-0w
Kosu85-Grzesiek2f0-26
Grzesiek2f-animal18-0
twister-Kosu8554-3
NICKrozegrane partiezdobyte punktywygraneremisyprzegraneprzegrane walkoweremroznica kropekzdobyte kropkistracone kropki
1.twister39300091998
2.Grzesiek2f372010244925
3.animal320021-38038
4.Kosu85320021-77380

mecz barażowy,o awans do III fazy czas na rozegraniedo 28.10.2007
nemmerle5 - Andrespolman 16 - 2

III faza czas na rozegranie grup do 15.11.2008 (do ćwierćfinałów przechodzi dwóch najlepszych z każdej grupy)

grupa A
baobab-twister1-4
twister-berbel1939-3p
berbel19-sz15umek45-14
sz15umek-baobab0-34
baobab-berbel1953-3
twister-sz15umek19-1
NICKrozegrane partiezdobyte punktywygraneremisyprzegraneprzegrane walkoweremroznica kropekzdobyte kropkistracone kropki
1.twister39300057625
2.baobab37201081887
3.berbel19351020-5548103
4.sz15umek330030-831598


grupa B
kaczus-Serek_15-0w
Serek_-Yazonw0-15
Yazon-Grzesiek2f25-1p
Grzesiek2f-kaczus13-18
kaczus-Yazon20-2
Serek_-Grzesiek2fw0-15
NICKrozegrane partiezdobyte punktywygraneremisyprzegraneprzegrane walkoweremroznica kropekzdobyte kropkistracone kropki
1.kaczus393000385315
2.Yazon372010214221
3.Grzesiek2f351020-142943
4.Serek_300003-45045


grupa C
Tatar-Amokatp6-38
Amokat-senny_mojrzesz15-0
senny_mojrzesz-latnera8936-2
latnera89-Tatar20-0
Tatar-senny_mojrzesz0-21
Amokat-latnera8912-5
NICKrozegrane partiezdobyte punktywygraneremisyprzegraneprzegrane walkoweremroznica kropekzdobyte kropkistracone kropki
1.Amokat393000546511
2.senny_mojrzesz372010405717
3.latnera89351020-212748
4.Tatar330030-73679


grupa D
michals-polko49-9p
polko-Kubusio_Tralala25-8
Kubusio_Tralala-nemmerle522-2
nemmerle5-michals2-60
michals-Kubusio_Tralala10-37
polko-nemmerle528-3p
NICKrozegrane partiezdobyte punktywygraneremisyprzegraneprzegrane walkoweremroznica kropekzdobyte kropkistracone kropki
1.michals3720107111948
2.Kubusio_Tralala372010306737
3.polko37201026260
4.nemmerle5330030-1037110


ćwierćfinały czas na rozegranie do 20.11.2008

1ćf.twister-senny_mojrzesz16-0
2ćf.Amokat-baobabp3-38
3ćf.kaczus-Kubusio_Tralala13-30
4ćf.michals-Yazon2-69

półfinały czas na rozegranie do 25.11.2008

twister-Kubusio_Tralalap1-25
baobab-Yazon1-19

mecz o miejsce 3 czas na rozegranie do 30.11.2008

twister-baobabp1-28

WIELKI FINAŁ czas na rozegranie do 30.11.2008

Kubusio_Tralala-Yazon30-0p


Ostatnio zmieniony przez senny_mojrzesz dnia Sob Sie 29, 2009 10:33 am, w całości zmieniany 50 razy
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 10:44 pm    Temat postu: XD Odpowiedz z cytatem

Chyba najłatwiejsza grupa mi się trafiła Very Happy tylko czy to wystarczy do wyjścia tak czy inaczej...
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra mam grupe, ale jak sie mam z tymi ludzmi skontaktowac, jak ja nawet ne wiem kto to jest?? (moj nick na kropkach i w grupie to berbel19)


Arrow KONTAKT Z UCZESTNIKAMI http://www.kropki.legion.pl/viewtopic.php?t=336
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 325

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obstawiam final:
Kubusio_Tralala vs Yazon Smile
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej napiszcie kiedy będzie finał bo chętnie bym luknął (myśle że nie tylko ja)Very Happy
no i ewentualnie mecz o 3 miejsce
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies