Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zlot 2013r.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Sob Gru 15, 2012 3:45 pm    Temat postu: Zlot 2013r. Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich kropkowiczów !

Jakiś czas temu w Łodzi, odbyło się mini spotkanie niestety tylko trzech osób (Ja, Grzesiek, Redwine). Jednogłośnie doszliśmy do wniosku, że koniecznie trzeba zorganizować zlot w 2013 roku, po tak długiej przerwie.

Ostatni zlot co jak co, ale był mega zajebisty i trzeba to powtórzyć. Miejscem byłyby okolice Łodzi, ponieważ logistycznie będzie najlepiej dla wszystkich Very Happy Chyba, że ktoś ma inne propozycje.

Trzeba już rozpocząć ten wątek i zorientować się ile osób byłoby chętnych i w jakim czasie. Także, nie krępujcie się i PISZCIE !

Pozdrawiam
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Gru 16, 2012 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okolice łodzi czyli gdzie dokładniej?
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redi zaproponowala wstepnie jakas lesniczowke 15 minut od lodzi jakims busem z tego co pamietam Smile ja sie pisze oczywiscie, gdziekolwiek mialby byc na zlot ;p lubie takie imprezy Very Happy
Powrót do góry
 
 
Serek



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 245
Skąd: Chmielowice

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dal mnie istotny jest termin Razz ale cheteni bym wpadł popatrzeć na stare mordki Very Happy
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wstępie przyznam, że cieszy mnie pomysł wspólnego spotkania i jak najbardziej będę rad zobczyć pozostałych Kropkowiczów.

Ponieważ nie jestem organizatorem pomysłu, to nie chciałbym się wtrącać i zbytnio ingerować w realizację spotkania, niemniej uważam że należałoby już teraz zaproponować 2 konkretne terminy do wyboru, oraz oczywiście podać bliżej miejsce spotkania oraz ewentualny koszt wynajem lokalu. Dzięki temu, szybciej i sprawniej uda się sprecyzować kto będzie mógł przyjechać. Jeżeli temat zacznie się rozciągać w czasie, każdy będzie przedstawiać sobie dogodną datę zlotu, to marnie to widzę.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się piszę w końcu muszę wam postawić obiecane piwsko Smile
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 18, 2012 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szwagiereczek napisał:
Ja się piszę w końcu muszę wam postawić obiecane piwsko Smile


Trzymam Cię za słowo Smile
Powrót do góry
 
 
Serek



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 245
Skąd: Chmielowice

PostWysłany: Sro Gru 19, 2012 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na bank odpadam lipiec i sierpień :< ale mysle, ze i tak oba te miesiace nie wchodza w gre Razz
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Sro Gru 19, 2012 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leo, masz całkowitą rację, ale właśnie jeżeli chodzi o termin to planowałem to dogadać by jak największej ilości osób pasowało, choć rzeczywiście jak będziemy tak dumać i nie skonkretyzujemy planów to nic z tego nie wyjdzie i pewnie znajdzie się ktoś, komu finalna data nie będzie pasowała. Natalia jest głównym organizatorem trzeba z nią pogadać Very Happy Jak zrezygnuje to ja postaram się coś ogarnąć.

W pobliżu mojej miejscowiny tuż obok Łodzi też są domki, jakieś większe z tego co kojarzę powinny też być, cena jest niska na pewno, w tym miejscu już odbywały się zloty... Very Happy A jak nie to najwyżej kilka domków obok siebie. Do uzgodnienia to wszystko Smile
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies