Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

.
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aros



Dołączył: 05 Cze 2002
Posty: 31
Skąd: Zamość

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nudze sie wiec ziew
Powrót do góry
 
 
Aros



Dołączył: 05 Cze 2002
Posty: 31
Skąd: Zamość

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziew po raz 3 Very Happy
Powrót do góry
 
 
Aros



Dołączył: 05 Cze 2002
Posty: 31
Skąd: Zamość

PostWysłany: Wto Cze 08, 2004 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZemu ja mam tak malo postow ?? ziew ... Very Happy
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Czw Cze 10, 2004 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zamiast ziewac zagralibysmy kiedys na hepy Very Happy
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Cze 18, 2004 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze kropki nie umarły, dzisiaj 4 wygrane uzyskałem (wczoraj 2), było pare osób jednocześnie. Werbuję też ludzi do gry w kropki na gomoku.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Cze 20, 2004 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj 10 wygranych!
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Cze 21, 2004 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wchodze na to forum niemal codziennie, w wiekszosci po to by sprawdzic posty na temat mojej powiesci, chodz ostatnio wlasciwie ich nie ma. Sprawdzam tez naturalnie kazdy post, jaki ktos tu napisze. I ciesze sie Michals że starasz sie podtrzymac to forum przy zyciu, ale jeśli masz już cos pisac, to napisz cos ciekawego, a nie tylko trzy slowa, okreslające twoje ostatnie dokonania, na kropkowym froncie. Z calym (raczej zerowym) szacunkiem do ciebie, sugeruje byś napisał cos ciekawszego, bo to chyba nikogo juz nie interesuje, a tym bardziej nie irytuje. Chyba że masz w tym jakis nadrzedny cel, i chciałbyś zeby kropkowicze wrocili na kropki. Moim zdaniem, jesli kropki nie powstaną w swojej starej darmowej formie, to nikt na nie nie wroci, kiedys nawet ja próbowalem na nie wrocić, chodz byly płatne i nie wiem, czy moze mój autorytet, a moze jedna mysl co niekturych wpłyneła ze nagle kilka osób wrociło i po kilku miesiacach znowu sie zmyło. To mnie utwiertdza w przekonaniu ze nie jest to możliwe, by wszyscy jak za dawnych dobrych lat wrocili na kropki.
Jeśli pragniesz nas zdenerwować swoimi zwycięstwami, to raczej jest chybiona metoda. Bo nawet nie wiem jaki masz ranking, nie wiem z kim wygrywasz, wlaściwe to nic nie wiem, z tego co się dzieje na kropkach. I nic mnie to nie interesuje, teraz najczęsciej gram w piłkarzyki i w go na kurniku. jesli pragniesz mnie zdenerwować, to najlepiej jakbys tam zaczą zbierać swój ranking.
Na przykład, jak chcesz napisac coś ciekawego, to napisz kto teraz grywa na kropkach i kto tam teraz jest dobry, jakie taktyki sie stosuje itp. To bedzie o wiele ciekawsze, niz te kilka lapidarnych słów, w twoich ostatnich postach. A i ludziom kiedyś tam grajacym łezka spłynie po policzku. po za tym móglbyś pozapraszać tych nowych na forum, by tu mogli dostrzec magie starych czasow, przynajmniej tu w tym relikcie przeszlosci.

A tak na marginesie, prosze z ciekawosci by wpisali się ci, co jeszcze zaglądaja na to forum.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Cze 21, 2004 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja oczywiscie zagladam w miare regularnie Smile - glownie po to aby poczytac opowiesc radjiego

P.S ja tez gram sobie czasem w pilkarzyki wiec zagdaj do mnie radji czasem jak bedziesz na kurniku to sobie pykniemy Smile

P.S. II
Michals wez ty powiedz czy gra ktos w miare dobry bo moze bym sobie walnal kod na miesiac - w koncu mam wakacje Very Happy

Pozdro
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Cze 21, 2004 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem to żeby pokazać że jeszcze coś się dzieje od czasu do czasu na kropkach a nie żeby kogoś denerwować. Jeżeli chodzi o poziom graczy to narazie przychodzą tylko słabi z którymi z łatwością wygrywam. Teraz znów króluję na kropkach.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Cze 21, 2004 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nie mogłes sie powstrzymac od napisania "Teraz króluje na kropkach" Smile
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Wto Cze 22, 2004 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty nigdy nie królowałeś i nie królujesz co najwyżej wygrywasz ze slabiakami. Byłęś, jesteś i będziesz słaby bo grasz z ludzmi nie mającymi zbyt dużego pojęcia o kropkach
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Cze 25, 2004 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam was drodzy kumple kropkowi ale nie moglem wchodzić na nasze forum w osstatnim miesiącu bo jak już wcześniej napisałem nie miałem internetu ale od 1 lipca znów będe miał internet i znów będe wchodził na forum regularnie - codziennie.
p.s.Michals nie powie słabiakom że jest coś takiego jak to forum bo wtedy dowiedzą się prawdy.
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Wto Cze 29, 2004 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza sie jak by ludzie zobaczyli jaka ma reputacje to by przestali z nim grac Laughing
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Wto Lip 06, 2004 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahahaha ten czlowiek chyba nigdy sie nie zmieni
Powrót do góry
 
 
Aros



Dołączył: 05 Cze 2002
Posty: 31
Skąd: Zamość

PostWysłany: Czw Lip 08, 2004 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze by tak zrobic jakis turniej ?? :> Co wy na to ?? sprazwdzili bysmy kto wiecje zapamietal z kropek Smile . Oczywiscie ............






























................... turniej na zasadach np 5+3 do 15 przewagi :>
Ja teraz siebie w gomoku (kolko krzyzyk) na kurniku mam 3 nicki i na 3 1600 Smile Gra sie do 5 np kolek Smile Nawet sporo kombinacji jest w ta gierke Smile
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies