Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

?
Idź do strony Poprzedna  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2005 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale konkretnie?
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2005 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samo stwierdzenie, ze jestes jedynym wielbicielem kropek mowi samo za siebie...
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2005 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadałem pytanie czy ja jestem jedynym prawdziwym wielbicielem kropek w tym kraju ponieważ tylko ja przychodze teraz na kropki. Jeżeli ktoś jest wielbicielem kropek to powinien grywać tam.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2005 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale tak naprawde o co ci chodzi michals, nudzisz się czy jak. Chcesz się pokazać, nabić sobie postów, czy moze chcesz byśmy wrócili na kropki, nie rozumiem cię.
Stary ja nie mam czasu teraz na granie w kropki, robota, studia,a i swoje życie osobiste chce popielegnowac, mam wykupic abonament i siedzieć na kropkach godzinami w wyczekiwaniu na jednego chodzby gracza, nie mam na to czasu, nie teraz. Już wiele bylo oglosazeń w style wykupimy sobie abonament i pogramy, zwykle na nic się zdały. michals, ty nie jesteś wielbicielem kropek, ty jestes fanatykiem kropek, ci odbija, znajdz sobie jakąs dziewczyne, albo towarzystwo, to moze skończysz z wypisywanie takich kretyńskich postów.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie siedze wcale na kropkach tylko jak mam włączony internet to wchodzę na kropki a potem robie już coś innego. Jak ktoś wejdzie na mój stół albo coś napisze to mam sygnał dźwiękowy.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies