Forum www.kropki.legion.pl Strona Gwna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Turniej kropek w Kijowie 7 padziernika.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Gwna -> Forum oglne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
kubusio

Doczy: 08 Sty 2003
Skd: Warszawa

PostWysany: Sro Sie 23, 2006 8:35 pm    Temat postu: Turniej kropek w Kijowie 7 padziernika. Odpowiedz z cytatem

Nasi koledzy zza Buga co jaki czas urzdzaj sobie zjazdy kropkowe, na ktrych odbywaj si turnieje. Ostatnim razem, jeli dobrze mi si wydaje, zjazd taki by zorganizowany na pocztku sierpnia (2006) gdzie na Krymie. Nie wiem czy dobrze wykumaem, bo ruski znam ledwo ledwo, ale byo jakie wpisowe i nagrody dla uczestnikw (chyba 3 pierwsze miejsca dzieliy wikszo kasy z wpisowego a reszta uczestnikw otrzymywaa pamitk, ale pewien nie jestem z przyczyn o ktrych pisaem ju wczeniej).

7 padziernika (biecego roku 2006) podobny turniej ma si podobno odby w Kijowie. Szczeguw na razie nie znam, bo na stronie na ktrej to wyczytaem jest tylko napisane e taki zjazd si odbdzie.

Wszystkich zainteresowanych wziciem udziau (i znajcych jzyk rosyjski przy okazji) odsyam pod adres http://pointsxt.ru/forum/index.php?showtopic=193. Z reszt, jak pojawi si tam jakie konkretniejsze informacje, to je tutaj zamieszcz.

Przy okazji chciaem was wszystkich pozdrowi i przekaza wesoe Tralala. Tralala jest dobre, bo mona je podpiewywa w kadych okolicznociach.
Powrt do gry

Polkolordek

Doczy: 24 Maj 2003
Skd: Gdansk

PostWysany: Pi Sie 25, 2006 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

troche daleko jechac do Kijowa Wink ale jakby glowna nagroda byla z 200$ to bym pojechal i wygral Laughing
Powrt do gry

TheBest78

Doczy: 16 Lip 2002
Skd: z Pcimia Dolnego

PostWysany: Pi Sie 25, 2006 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba by wygra ale kubek z uchem w rodku Smile
Powrt do gry

Polkolordek

Doczy: 24 Maj 2003
Skd: Gdansk

PostWysany: Pi Sie 25, 2006 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TheBest78 napisa:
chyba by wygra ale kubek z uchem w rodku Smile

A w Polsce takich nie ma Wink
Powrt do gry

kubusio

PostWysany: Sob Sie 26, 2006 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygra atwo nie bdzie. Na Ukrainie oraz w Rosji jest sporo na prawd bardzo dobrych graczy. Grywam z nimi regularnie przez ten programik pointsxt o krrym pisa Kibic - s wrd nich mocarze. Wejcie do 1 trjki z pewnoci nie bdzie atwe.
Powrt do gry

senny_mojrzesz

Doczy: 04 Lis 2005
Skd: Legionowo,Londyn

PostWysany: Nie Wrz 03, 2006 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie jade,z londynu troche daleko.a internet chyba ma lepszy poziom ni takie wyjazdy .bo wielu nie moe albo niechce.
Powrt do gry

VETASKA

Doczy: 08 Wrz 2006
Skd: tochki.org

PostWysany: Pi Wrz 08, 2006 2:54 am    Temat postu: Hello from Ukaine ) Odpowiedz z cytatem

Hello all )
Kiev it`s very beautiful city
http://petrov.com.ua/Kiev/Kiev.htm
http://bestrealty.kiev.ua/kiev-photo_ru-2.htm

)

, )
.
.
, ))
- )

turnir.kraino.org
Powrt do gry

kibic777
kropki.legion.pl

Doczy: 03 Cze 2002

PostWysany: Pi Wrz 08, 2006 3:09 am    Temat postu: Re: Hello from Ukaine ) Odpowiedz z cytatem

VETASKA napisa:

)

, )
.
.
, ))
- )

turnir.kraino.org

amatorskie tumaczenie powyszego tekstu:

Wyprawa do Kijowa nie kosztuje drogo Smile

Jestem gotw odebra was na dworcu i przywie na turniej, bdziecie mogli zobaczy jak graj zawodnicy z ronych miejsc (krajw).
Obiecuje ze przyjmiemy was ciepo i radonie.
Pomoemy take znale nocleg w niedrogim hotelu.
Kijew jest warty aby go odwiedzi, podobnie turniej a biorc pod uwag obie te rzeczy bdzie super.

strona turnieju turnir.kraino.org

dodatkowo o Kijowie w wikipedii:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kij%C3%B3w
Powrt do gry

senny_mojrzesz

PostWysany: Pi Wrz 08, 2006 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajna sprawa,kibic na twoim miejscu bym pojecha !!!
Powrt do gry

kubusio

PostWysany: Sro Wrz 13, 2006 9:21 am    Temat postu: Troch informacji Odpowiedz z cytatem

No wic tak:
O 11:00 trzeba by na miejscu, o 12:00 ma si rozpocz turniej, zakoczenie i rozdanie nagrd przewidziane na godzin 19:00.

Kady uczestnik "paluczajet pamiatnyj suwenir". Pierwsze 3 miejsca s honorowane nagrodami odpowiednio 40, 20 i 10% pienidzy zebranych z wpisowego. Wpisowe wynosi okoo 3$ od osoby.

Adres:
ul. Sz. Rustavieli 22b (ул. Ш.Руставели 22Б)
Miejsce to znajduje si 200 metrw od stacji metra "Plac Lwa Tostoja" (ploszczad Lwa Tolstowo). Punktami orientacyjnymi maj by kinoteatr "Kinopanorama" i restauracja "Tiflis", ktre maj by oddalone o odpowiednio 50 i 20 metrw.

To wszystko co udao mi si zrozumie Smile

Patrzyem jakie s opcje dojazdu do Kijowa (zawsze chciaem pojecha na Ukrain i mnie cignie) i nie jest piknie.. Za pocig w 2 strony wychodzi jakie 3,5 baki. Za autokar niecae 3. Rnica jest taka, e w pocigu ma si eczko (nawet nie ma innych miejsc jak kuszetki!) a w autokarze nie za bardzo. Byliby jacy chtni w ogle?

Ostatnio zmieniony przez kubusio dnia Pon Lip 19, 2010 11:02 pm, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry

senny_mojrzesz

PostWysany: Pi Wrz 15, 2006 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ty kubusio jedziesz? ja to tylko w necie gram,zreszt nie mam szans,ale myle e jeden polak powinien jecha.kubu jak zawsze chciae jecha na ukraine i jak babeczke poznae grajc w kropy to si nie zastanawiaj! jed tam i nie przynie wstydu. Very Happy
Powrt do gry

kubusio

PostWysany: Pi Wrz 15, 2006 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

senny_mojrzesz napisa:
a ty kubusio jedziesz? ja to tylko w necie gram,zreszt nie mam szans,ale myle e jeden polak powinien jecha.kubu jak zawsze chciae jecha na ukraine i jak babeczke poznae grajc w kropy to si nie zastanawiaj! jed tam i nie przynie wstydu. Very Happy

Masz na myli wstydu z babeczk, czy z kropkami? Z babeczk to gadaem raz Smile wic sobie nie wyobraaj nie wiadomo czego (dzieci z tego raczej nie bdzie Very Happy ). Poza tym ona chyba jest z Moskwy (postowaa pytanie czy turniej nie moe by w Moskwie, std wnioskuj). A czy pojad nie wiem, chocia czasowo na pewno jest to w moim przypadku moliwe.
Powrt do gry

VETASKA

PostWysany: Nie Wrz 17, 2006 4:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hello )
now i add english ver. www.Turnir.kraino.org
Cool
Powrt do gry

VETASKA

PostWysany: Wto Wrz 26, 2006 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

: 500

))

Cytat:
Informuj, e fundusz nagrd w turnieju przekroczy 500 grn (1$ okoo 5grn)

Czekamy na Goci Smile
Powrt do gry

Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Gwna -> Forum oglne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

wiadomosci z forum
Polityka cookies