Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WIELKI TURNIEJ AROSA 2006

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1505
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 2:24 pm    Temat postu: WIELKI TURNIEJ AROSA 2006 Odpowiedz z cytatem

WIELKI TURNIEJ AROSA 2006

zapisy u mnie nr gg 5010824 email stefan-elwuo@o2.pl

gramy na planszy 30x30 do 15tu kropek przewagi,jesli nie ma takiej przewagi to do 100% zapełnienia planszy.
umawiamy sie sami na gg ,więc bez podania gg ani rusz,to wymóg

1.jesli 2 lub wiecej osób ma jednakowa ilosc punktów, ważniejszy jest bilans pomiędzy wymienionymi wyżej zawodnikami(jesli jest ich np.dwóch,liczy sie mecz miedzy nimi).w najgorszym wypadku jesli kazdy z nich bedzie miał taki sam bilans liczyc będą sie kropki(jesli bedzie taka sama roznica miedzy zdobytymi a sraconymi-wazniejsze sa zdobyte.w wypadku przegranej walkowerem ma sie najnizszy bilans kropek.
2.jesli ktos unika gry(majac juz jakis mecz rozegrany na koncie),a jego mecz decyduje o losie i awansie innych zawodników proponuje by anulowac jego wyniki.
3.gdy nastapi jakas skomplikowana sytuacja,liczcie sie z tym ze roztrzygac to bedzie sklad sedziowski,czyli ja i Kibic 777

wygrana 3pkt
remis 2pkt
porażka 1pkt
walkower 0pkt

wysylacie mi screen zakonczonej gry lub nie zakonczonej ,w innym wypadku gry nie będą uznane.screen to jedyny dowód,gdyż nie mam wglądu do waszych gier.poza tym to mi znacznie ulatwi zadanie.
uwaga! walkowery moga być nawet przed ustalonym terminemna rozegranie wszystkich partii,a to z powodu nie kontaktowania się,nie stawienia się na umówiony termin,blokowaniu innych gier itp.a więc uwaga na takie rzeczy! chcemy grać albo nie chcemy.kto się dobrze umawia ten rozgrywa partie poto mamy gg.ktos ma jakies pretensje,niech pisze,może da sie cos jeszcze zrobić,to zależy od postawy zawodnika.

link do gry www.szkrab.net.pl wejdz w kropki itd.
wierze że zagrają wszyscy,którzy darzyli sympatią Arosa i Ci co nie przepadali za nim również.Niech to bedzie najważniejszy turniej dla prawdziwych kropkarzy:starych,młodych i tych którym brak czasu na inne turnieje.
jakie reguły taka i taktyka,trzeba byc elastycznym jak to kiedys pisał nasz mistrz Czerwony.... mam nadzieje że i Kibic777 zaszczyci nas swoją obecnoscią.Zapraszam wszystkichlicze na 100% frekwencji każdy dostanie szanse by wziąc udział(np w eliminacjach)
w razie awarii na szkrabie mozna grac na www.kropki.net gra sie tam niestety tylko auto-stopy.uwaga dzielić baseny należy szczelnie,czyli pionowo lub poziomo gdyz w innym wypadku zamknąć wam może kilka basenów naraz(jesli podzielone są one kropkami po skosie).ta uwaga nie dotyczy stopów tylko basenów.druga uwaga;stop nastepuje po ruchu,a wiec w takiej sytuacji jak na screenie www.sennymojrzesz.pl/michals_senny_mojrzesz_02.JPG kropka nie jest zaliczona(żeby później płaczu nie było!)

podzial na koszyki

1-koszyk(teoretycznie najlepsi,graja bez eliminacji):
2,3-koszyk(mieli stycznosc z Arosem za czasow cronixa i kropki.net w koszyku nr2 teoretycznie lepsi od tych z koszyka nr3)
4,5,6-koszyk(wedlog poziomu sily)
7-koszyk(nowi+rafael99,zaczynaja od 1fazy,walcza o 4wolne miejsca w 2fazie)

1.alamo,radji,kubusio_tralala,the best,polko,berbel,leokles
2.michals,teneskimos,Yazon,senny_mojrzesz,dzarol,ant23,hitman,
3.mskora,markizz,Kosu85,amokat,kaisuj,master_insekt,gothar76
4.Serek,Andrespolman,dareq,mateo11,wujek_tupak,Marcinnguyen,bushman,
5.Tatar,Copie,*Zazu*,Timmy,kaczor,kopper,prezydentgs,
6.Stasiu,Marcin(zamiast Marcina Shadowdoknedzy),maurer,
7.Rafael99,adis,katharsis89,luki10091,krzywy_bolec,marog6,Goly,hanix

1 faza eliminacji ROZEGRAC GRUPY DO 20.10.2006(4 najlepszych z tej 7ki zagra w eliminacjach)
grupa a
Adis 3/7/2/0/1
marog6 3/7/2/0/1
Rafael99 3/6/2/0/0/1
Goly 3/0/0/0/0/3

marog6-Rafael99 29:21
Adis-Rafael99 10:25
Adis-Goly 19:3
marog6-Goly 18:3
marog6-Adis 1:23
Goly-Rafael99 (walkower)

grupa b
hanix 2/6/2/0/0
katharsis89 2/4/1/0/1
krzywy_bolec 2/1/0/0/1/1

hanix-krzywy_bolec 18:1
hanix-katharsis89 17:0
katharsis89-krzywy_bolec (walkower)

katharsis89/Rafael99 41:0 (chcialem sprawdzic kto jest lepszy i kto zasluguje na przejscie dalej)
Rafael99-Shadowdoknedzy 0:26 (Rafael mial druga szanse z nowym,bo zwolnilo sie miejsce za Marcina)

2 faza eliminacji ROZEGRAC GRUPY DO 31.10.2006(awansuje 1szy z kazdej grupy,drudzy beda walczyc w barazach o pozostale miejsca)
wyniki losowania

numery gadu gadu itp
Ant23 4045167
amokat 7283128
mateo11 2132591
kopper (tworca gry)1551315
hanix 3935476

michals2 (poprzez "prywata wiadomosci" na forum)
Master_Insekt 2095218
Bushman 2353676
Tatar 5642229
marog6 3739122

teneskimos 5138425
Kosu85 3658100
marcinnguyen 3369600
Timmy 1570657
Adis 8516005

Yazon 1332825
Kaisuj 7945612
wujek_tupak 2721764
kaczus 8556562
maurer 5888714

senny_mojrzesz 5010824
markizz 1141258
Serek 5883949
zazu 1711543
katharsis89 1567971

dzarol 2833905
gothar76 29018
Andrespolman 5334672
copie 531003
Shadowdoknedzy 4444354

HitmaN47 1930065
mskora 1157101
dareq 3815961
prezydentgs 4992551
stasiu 9028146

grpa 1 (losowal ant23 i senny mojrzesz)
Ant23 4/12/4/0/0
amokat 4/7/2/0/1/1
mateo11 4/7/2/0/1/1
hanix 4/6/1/0/3
kopper 4/4/0/0/4

Ant23-kopper 16:0
Ant23-mateo11 (na czas)
amokat-kopper 29:6
Ant23-amokat 18:0
hanix-kopper 16:0
amokat-hanix 22:0
Ant23-hanix (poddanie)
mateo11-hanix (czas)
mateo11-kopper 16:1
mateo11-amokat (obustronny walkower)

(reszte grup losowalem z honorowym gosciem,ktory nie lubi turnieji Kibicem 777)
grupa2
michals 4/12/4/0/0
Master_Insekt 4/7/2/0/1/1
Tatar 4/5/1/0/2/1
Bushman 4/2/0/0/2/2
marog6 4/2/0/0/2/2

michals-Tatar 15:0
michals-Bushman 15:0
Tatar-Bushman 21:2
Master_Insekt-marog6 63:1
Master_Insekt-michals 0:16
marog6-michals 0:19
Master_Insekt-Tatar 63:1
Master_Insekt-Bushman (obustronny walkower)
marog6-Bushman (obustronny walkower)
marog6-Tatar (obustronny walkower)

grupa3
Kosu85 4/10/3/0/1 26/20
marcinnguyen 4/10/3/0/1 20/21
teneskimos 4/10/3/0/1 23/28
Timmy 4/6/1/0/3
Adis 4/3/0/0/3/1

teneskimos-Kosu85 2:26
Kosu85-marcinnguyen 0:18
Adis-Kosu85 1:25
Adis-teneskimos 0:17
teneskimos-timmy 21:4
timmy-marcinnguyen 5:28
Adis-marcinnguyen 0:15
Adis-timmy (walkower)
teneskimos-marcinnguyen 21:2
Kosu85-timmy 22:6

grupa4
Yazon 4/12/4/0/0
Kaisuj 4/10/3/0/1
kaczus 4/8/2/0/2
wujek_tupak 4/6/1/0/3
maurer 4/4/0/0/4

Yazon-wujek_tupak 31:1
Kaisuj-wujek_tupak 16:1
Kaisuj-maurer (czas)
Kaisuj-kaczus 22:1
kaczus-maurer 18:1
Yazon-maurer (poddanie)
Yazon-Kaisuj (poddanie)
kaczus-wujek_tupak 22:1
Yazon-kaczus 22:0
wujek_tupak-maurer 16:1

grupa5
markizz 4/10/3/0/1 42/26
senny_mojrzesz 4/10/3/0/1 21/18
Serek 4/10/3/0/1 21/40
zazu 4/6/1/0/3
katharsis89 4/4/0/0/4

Serek-senny_mojrzesz 16:0
katharsis89-senny_mojrzesz 0:23
katharsis89-markizz 1:22
markizz-senny_mojrzesz 2:21
zazu-senny_mojrzesz 1:63
Serek-markizz 5:40
zazu-markizz 0:15
zazu-katharsis89 15:0
katharsis89-Serek 2:17
zazu-Serek 0:34

grupa6
Shadowdoknedzy 4/12/4/0/0
dzarol 4/6/2/0/0/2
gothar76 4/5/1/0/2/1
Andrespolman 4/4/1/0/1/2
copie 4/2/0/0/2/2

gothar76-copie 38:23 (poddanie,szacowany wynik)
dzarol-copie 30:0
dzarol-gothar76 (poddanie)
Shadowdoknedzy-gothar76 19:3
Shadowdoknedzy-copie (walkower)
Andrespolman-copie (walkower)
Shadowdoknedzy-Andrespolman 20:0
Shadowdoknedzy-dzarol (walkower)
Andrespolman-dzarol (obustronny walkower)
Andrespolman-gothar76 (obustronny walkower)

grupa7
HitmaN47 4/12/4/0/0
dareq(twister) 4/10/3/0/1
mskora 4/6/1/0/3
stasiu 4/6/1/0/3
prezydentgs 4/6/1/0/3

dareq-mskora 16:0
HitmaN47-dareq(twister) (poddanie)
dareq-stasiu (czas)
dareq-prezydentgs 27:0
HitmaN47-mskora 20:1
HitmaN47-stasiu 34:16
mskora-stasiu 15:0 (brak screena,ostatni raz uznaje)
prezydentgs-mskora (czas)
HitmaN47-prezydentgs 15:0
stasiu-prezydentgs (czas)

(mecze barazowe o 2 wolne miejsca,czyli b1,b2)ROZEGRAC W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM

g0 Serek-teneskimos 0:26
(zajeli 3 miejsce w swoich grupach zdobywajac tyle samo punktow co i pierwsi i drudzy ,dlatego dostali szanse! ale musza grac ze soba by wylonic jednego,ktory dolaczy do graczy z drugimi miejscami)

czas do 4.11.2006
amokat-teneskimos 0:17
Master_Insekt-senny_mojrzesz 26:3
dzarol-marcinnguyen (walkower)
Kaisuj-dareq(twister) 0:18

czas do 6.11.2006
teneskimos-marcinnguyen 42:4(o miejsce b1)
Master_Insekt-dareq(twister) (walkower) (o miejsce b2)

turniej glowny ROZEGRAC GRUPY DO 16.11.2006 (do cwiercfinalow awansuje dwoch pierwszych z kazdej grupy) z powodu iz nie dzialaly kropki przez 3 dni przedluzamy termin do 19.11.2006

podzial na koszyki
1.alamo,radji,thebest,kubusio_tralala
2.polko,berbel,leokles,ant23
3.Yazon,michals,markiz,Kosu85
4.HitmaN47.Shadowdoknedzy,B1,B2

numery gadu gadu itp
alamo 6872653
Ant23 4045167
Yazon 1332825
HitmaN47 1930065

radji 4860456
leokles 1882370
markiz 1141258
Master_Insekt 2095218

Thebest78 1630647
berbel 2114844
Kosu85 3658100
Shadowdoknedzy 4444354

Kubusio_Tralala 6158888
polko 4551937
michals2 969364(lub poprzez prywatne wiadomosci na forum)
teneskimos 5138425


grupa a(losowali;senny_mojrzesz oraz Kibic777)
_alamo 3/9/3/0/0
Ant23 3/7/2/0/1
HitmaN47 3/5/1/0/2
Yazon 3/1/0/0/1/2

Ant23-HitmaN47 33:2
Ant23-_alamo (poddanie)
HitmaN47-_alamo 1:28
Ant23-Yazon (poddanie)
Yazon-_alamo (walkower)
HitmaN47-Yazon(walkower)

grupa b
leokles 3/9/3/0/0
radji 3/7/2/0/1
Master_Insekt 2/2/0/0/2/1
markizz 2/2/0/0/2/1

leokles-radji (czas)
markizz-radji 2:26
leokles-Master_Insekt (poddanie)
leokles-markizz (czas)
Master_Insekt-radji (czas)
Master_Insekt-markizz (obustronny walkower)

grupa c
berbel19 3/9/3/0/0
Thebest78 3/7/2/0/1
Kosu85 3/5/1/0/2
Shadowdoknedzy 3/3/0/0/3

Thebest78-Kosu85 119:6
Thebest78-Shadowdoknedzy 15:0
berbel19-Thebest78 (poddanie) G
berbel19-Kosu85 16:1 (brak screena,ostatni raz berbel,nastepnym razem sklad sedziowski nie uzna takiej partii)
berbel19-Shadowdoknedzy 15:0
Kosu85-Shadowdoknedzy 27:2

grupa d
polko 3/9/3/0/0
Kubusio_Tralala 3/7/2/0/1
michals 3/5/1/0/2
teneskimos 3/3/0/0/3

Kubusio_Tralala-michals 24:6
polko-michals 21:5
teneskimos-michals (bezpowrotne opuszczenie stolu)
polko-teneskimos 38:9
Kubusio_Tralala-teneskimos 49:1
Kubusio_Tralala-polko (czas,prosze spojrzcie na pole n10)

cwiercfinaly ROZEGRAC SZYBKO,KONIEC TURNIEJU 30.11.2006,WIEC NIE BLOKOWAC! CWIERCFINALY DO NIEDZIELI! powodzenia
1cf._alamo-Kubusio_Tralala 36-6
2cf.polko-Ant23 (walkower,problemy z kompem)
3cf.leokles-TheBest78 (poddanie)
4cf.berbel19-radji (walkower,brak czasu.szkoda ze w takim turnieju decyduja walkowery)

polfinaly
1pf._alamo-radji (walkower)
2pf.Ant23-TheBest78 15:30

mecz o 3cie miejsce
radji-Ant23 37:5

wielki final
alamo-TheBest78 33:18


wyjasnienia(legenda)
nick_gracza rozegrane_partie/zdobyte_punkty/wygrane/remisy/przegrane zdobyte_kropki/stracone_kropki
ciemnoczerwony pogrubiony-mistrz turnieju
pogrubiony-awans do nastepnej fazy
brazowy-mecze barazowe o wejscie do turnieju glownego(miejsca b1,b2)
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies