Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nicość

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 20, 2003 11:42 pm    Temat postu: Nicość Odpowiedz z cytatem

Coz takiego sie stalo? Co Was opetalo? Niegdys byla to kraina mlekiem i miodem plynaca, a teraz... Cisza, bezruch, ogolna martwota. Zadnego zaangazowania, tak jakby nigdy niczego nie bylo. A moze to byl sen na jawie... Nic nigdy nie trwa wiecznie. Wszystko przemija. Memento mori
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2003 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie staram to rozruszac leo ale niestety szkola przygniata naszych wspolbraci Smile Smile Smile
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2003 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkola moze byc jedynie słaba wymowka, prawda jest znacznie bardziej przytlaczająca i musimy to sobie otwarcie powiedziec, coraz wiekszenu gronu kropkowiczow nie chce sie tutaj przychodzic. Poniewaz nie mamy z kim grac, rowniez to forum jak i szkrab czy też niegdys popularny serwer na onecie www.zagraj.pl calkowicie zamiera. Jedynie powiesci Radjego utrzymywaly Kropki przy zyciu, a teraz gdy i jego zabraklo wsrod nas, to raczej nie widze przezroczystej przyszlosci dla Kropkowiczow. Dopoki, Radji nie powroci, dopoty owe forum nie przebudzi sie z letargu.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2003 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejmy nadzieje że to śwadomy letarg jaki zastosował grabarz mefto w książce pt.Różanooka żeby nie wydać kolegi.
Jeśli to coś innego to źle z nami. Cała nadziejak w nowych kropkach iradjim.
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2003 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Leoklesie, badzmy szczezry. O czym ja mam sie rozpisywac na tym forum? Nie ebde przeciesz pisac o dupie marynie. Skoro nie ma gdzie grac w kropki to o samych kropkach nie ma jak dyskutowac. Gdy Radji pisal opowiadanie, to ozna bylo przynajmniej porozmawiac o tym co pisze, troche sobie pomarzyc, pofantazjowac. Ale teraz, gdy go chwilowo nie ma, nie ma rowniesz o czym pisac. Ja bym chetnie pogral w kropki, gdyby bylo gdzie. Nie bede ukrywac, ze duzo gram w go i ze ta gra mnie wciagnela. Nie bede rowniesz ukrywac, ze dyskutuje rowniesz na forum go. To mi jednak nie przeszkadza grac w kropki, czy udzielac sie na tym forum. Przyczyna letargu jest brak miejsca do gry i brak tematow do dyskusji. No chyba, ze zmienimy profil forum z kropkowego na jakis inny, chocby na forum literackie, jak to kiedys proponowal Radji. Wtedy bede mial o czym pisac. Taka jest moim zdaniem brutalna prawda.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2003 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz absolutna rację Kaisuj. Nie mam zamiaru negować Twojego zdania, gdyz ja rowniez mam podobna opinie na ten temat. Nie bede powielal tego co juz napisalismy, moge jedynie jeszcze zacytowac fragment z Warcrafta "This kingdom shall fall" Tszoszke pesymistycznie zakonczenie, ale jak narazie trudno jest mi odnalezc jakikolwiek optymistyczny wariant. Atoli mimo wszystko bede dalej probowal przekonac wlasciciela kurnika do jak najszybszego rozpatrzenia mozliwosci wprowadzenia kropek na jego serwer. Serdecznie Wszystkich pozdrawiam
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2003 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaraz sie rozplacze Sad
P.S radji wracaj Exclamation
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2003 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki panowie kropkowicze, dzieki wam czuje sie potrzebny i widze ze cos dzieki mnie sie dzieje, wracam juz niedlugo. w polsce bede zapewne 7 pazdziernika, no napewno na poczatku troche wypoczne i popije Smile , a dopiero potem wezme sie za stare obowiazki typu silownia i pisanie i mysle ze zadowole wasze gusta, nowimi, mam nadzieje ciekawymi watkami mojego opowiadania. Narazie ciesze sie ze zostalo mi jedynie 5 dni pracy i moge powoli przygotowywac sie do powrotu. Wieze ze to co sie skonczylo, zacznie sie na nowo i wroci do normy, wszak jestescie moja druga rodzina, nie pozwole wam tak latwo umrzec Smile.

Pozdrawiam, to zapewne moj ostatni post z anglii, no chyba ze zaraz napisze nastepny, chyba czas wracac, tu sie robi coraz chlodniej Smile.
Zegnam wiec.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2003 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pocieszyles mnie radji tymi slowami Very Happy milo ze juz wracasz Very Happy nareszcie poczytamy sobie opowiesc o dzielnych kropkowiczach Smile do zobaczenia w Polsce przyjacielu Smile
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2003 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radji wiesz co tutaj też już jest "chłodno" .
Hehe zanim przeczytasz tego posta sam się o tym przekonasz.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2003 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie w Ameryce jest very hot Laughing
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2003 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie co tam u ciebie bescik Very Happy Question coz porabiasz Question Question
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2003 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skad ty best w hameryce?
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sro Paź 01, 2003 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam na stale polecial, za chlebem Rolling Eyes Ale bede uczyl czarnuchow gry w kropki przy okazji Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Czw Paź 02, 2003 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze potem kropki stana sie dyscyplina olimpijska Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies