Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co sadzicie o michals2??
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

michals2 to
owcojebca
28%
 28%  [ 4 ]
dobry gracz w kropki
14%
 14%  [ 2 ]
dziecko pokrzywdzone przez los
50%
 50%  [ 7 ]
dobry ziomek
7%
 7%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 14

Autor Wiadomość
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Wto Lis 18, 2003 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie ateraz ktos zaglosowal ze michals to dobry ziomek Question to juz jakis przekret Razz
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Wto Lis 18, 2003 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie chyba powiesze, ktos tu sie buntuje
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sro Lis 19, 2003 4:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie michals robi se kolejne loginy Laughing trza powiedziec kibicowi zeby mu ich troche przykrocil Wink Wink Wink
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Pią Lis 21, 2003 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest okolo 100 osób zalogowanych na forum a tu tylko 12 glosów, co jest z Wami nie chcecie pokazac owcojebcy co o nim sadzimy Crying or Very sad Dajcie mi ta satysfakcje i zaglosujcie na ........................... Laughing
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Sro Gru 03, 2003 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko 14 glosów Crying or Very sad
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Czw Gru 11, 2003 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz prosze o ujawnienie sie osób ktore glosowaly na opcje numer 2 i 4, chce wiedziec kto trzyma z tym owcojebca pokrzywdzonym przez los
Powrót do góry
 
 
kibic777
kropki.legion.pl


Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 119

PostWysłany: Sob Gru 13, 2003 4:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto głosowal w tej ankiecie Question (w kolejnosci glosowania)

radji
Polkolordek
leokles
szwagiereczek
mastersx
TheBest78
ant22
Master_Insekt
alamoana
michals2
dzarol
Kijana
Kaisuj
Thorr
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Sob Gru 13, 2003 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kto na opcje 2 i 4 ??? nie liczac owcojebcy i jak sie domyslam alamoany
czy jak to sie pisze
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Gru 13, 2003 3:58 pm    Temat postu: teoria metamorfozy Odpowiedz z cytatem

TEORIA METAMORFOZY

Michals… Kimże on jest? Czym sobie zasłużył, aby stawiać go na piedestale forum kropkarksiego? Czy Wy tego nie rozumiecie, że właśnie dzięki nam, on „żyje”. Każda rozmowa, każdy komentarz poświęcony jego osobie, to kolejna wygrana Michalsia. Nawet ja, chociaż wielokrotnie powstrzymywałem się z wydaniem własnej opinii - poddaje się. Muszę podzielić się z Wami swoim zdaniem, lecz wiem, że popełniam wielki błąd, gdyż wywoła on kolejne liczne komentarze. Ale najwyższa pora, aby zaprzestać, skończyć raz na zawsze z Michalsiem chyba, że sprawia to Wam przyjemność… Według mnie jest to nie ludzkie, żeby znęcać się nad nim, ale czy on na pewno jest człowiekiem? Kim on naprawdę jest? A może przewyższa on znacznie inteligencją nie jednego człowieka i jest jednym z nas? To raczej mało prawdopodobne, gdyż administrator bądź moderatorzy mieliby do tego wgląd, lecz oczyśćmy swój umysł i załóżmy, że jest to możliwe. Automatycznie nasuwają się kolejne pytania: Dlaczego? W jakim celu? Czyżby Michals byłby na tyle silnym człowiekiem, który potrafiłby zachować swój sekret i z nikim się nim nie podzielić. A może Michals to wytwór wyobraźni kilku osób. Któż jednak zdołałby zawiązać na tyle ścisłą konspirację? Kibic? Radji? TheBest? To raczej wątpliwe, gdyż żaden z nich nie potrafiłby rozegrać aż tyle partii na tak niskim poziomie. Niegdyś ja sam próbowałem nabrać Michalsia, ze jestem nowicjuszem i nie umiem grac w kropki. Rozgrywałem na prędko kilka partii z beznadziejnie słabymi rywalami i specjalnie przegrywałem. Ale nigdy nie byłem w stanie rozegrać tej partii w ten sposób, aby przeciwnik ograł mnie po przez swe umiejętności. Po prostu poddawałem się i z uśmieszkiem na twarzy szykowałem się na mą ofiarę, która stawała się coraz bliższa złapaniu w mą zasadzkę. Z tej prostej przyczyny wykluczam powyżej wymienione osoby i zakładam że Michals to „istota” spoza grona kropkarskiego. To nie daje jednak odpowiedzi na liczne pozostałe pytania. Można jedynie przypuszczać, że Michals to znakomity pisarz. Shocked (Dobre sobie, aż sam nie wierze, że to napisałem) Robi nas specjalnie w bambuko, aby mieć dobry temat na swoją książkę. („Dwulicowość Michalsia”, Łatwowierność słabostką człowieka”)… To tylko niektóre warianty, które nasuwają mi się teraz do głowy, ale pozostaje ten najbardziej realny, którego specjalnie nie rozpatrywałem wcześniej, aby nie przyćmił pozostałych możliwości. Michals to dziecko potrzebujące opieki, tolerancji oraz współczucia. Czy jesteśmy skłonni zaoferować mu tak pomoc? Ja osobiście mógłbym, może dlatego, że już wcześniej na obozach dziennikarskich miałem kontakt z dziećmi niepełnosprawnymi zarówno psychicznie jak i fizycznie niedorozwiniętymi. Wymagają one poświęcenia znacznie większej ilości czasu, aniżeli normalnym dzieciom. Opieka nad nimi to naprawdę bardzo trudne zadanie i nie sądzę, aby ktokolwiek z nas kropkowiczów wziął owe brzemię na swe barki. Każdy chowa głowa w piach, jedynie przycina, dogaduje, ale nikt się nie kwapi do pomocy. Nie obwiniam Was za to, gdyż ja sam cały czas mam wiele wątpliwości i niejasności odnośnie Michalsia. Praktycznie wszystko wskazuje na jego mizerny rozwój, ale to właśnie stanowi dla mnie pewną niezrozumiałość. Zachowuje się dokładnie jak dziecko z poważnymi problemami, przez co nie daje mi pewności czy oby na pewno to jest „prawdziwy” Michals. Stąd te moje rozważania i liczne przypuszczenie, które raczej na zawsze pozostanę niewyjaśnione. To, co mówi Michals może być jedynie zasłoną, lecz niechaj wie, że dla mnie owa pajęczyna dobrze dobranych słów nie stanowi żadnej bariery. Mam oczy szeroko otwarte i potrafię dostrzec te rzeczy, które nie dla wszystkich są zauważalne.

Chyba ktoś ma problemy ze spaniem. Może dla Kibica również przydałaby się specjalna troska i opieka Wink . Musimy dbać o nasze gremium.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sob Gru 13, 2003 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafne stwierdzenie Leokles, w stosunku do Michalsa, moim zdaniem tez albo jest cholernie inteligentny, albo cholernie glupi. Chodz jeśli chodzi o pierwsza opcje, miał bym do niej wiele zastrzeżeń, bo po pierwsze, jeśli jego IQ było by bardzo wysokie, czemu tędy bawił by się w coś takiego z nami, idlatego bawił by się już tyle czasu. Moim zdaniem jeśli by był bardzo inteligentny już dawno znalazl by sobie nowa zabawę, w celu wiekszego wyzwania. Inteligentny człowiek nie stał by w miejscu.
Bardziej kieruje swe kroki w strone drugiej mej opinni że jest on bardzo glupi. Chodzby z faktu że gra on tu naprawde długo, licząc czas kiedy na kropkach nie było najlepszych gra on z pewnością dłużej niż dajmy na to The best czy Kibic, a nawet do pięt im nie dorasta.
Jeśli chodzi o opinie jego niedorozwiniecia, to bardziej oponowal bym przy fakcie,że on na kropkach się dowartościowuje. Widocznie w zyciu prywatnym, lub jak ja to mówie 3D, odnióśł same kleski i uwazany jest za prostaka, durnia i imbecyla( staram się nie obrażac go w tym poście), poza tym wydaje mi się ze on w ogóle nie ma znajomych, a tym bardziej przyjaciół. Wydaje mi się, chodz to oczywiście moje przypuszczenia, że przesiaduje on w odizolowanym pomieszczeniu, glównie przy komputerze i telewizji i nie wysowa nosa na dwór. Myśle ze nie ma żadnej babki, bo ta z pewnoscią zmieniła by jego pogląd wiata. Albo, w co watpie, bo najczęściej inteligetni ludzie mają takie urojenia, uważa się za lepszego od innych.
Dziwi mnie wiele faktow co do jego osoby, biorac jeszcze pod uwage fakt że on, jak zapewne każdy zauwazyl nie uzył nigdy złwego slowa, ani nie staral się bronić przed obelgami slanymi w jego kierunku. Jedyna jego obrona jaką widzialem, jest wywalanie ze stolika, tj. odwracanie kota ogonem.
Niewiem, może on zyje w wyimaginowanym przez siebie świecie, w którym my jesteśmy zlem, a on przeciw niemu staje z podniesioną gardą. Wszak ma on, ze źródeł od niego usłyszanych lat 28, a zachowuje się jak to zapewne nie jeden z nas zauważył jak dziecko z podstawówki.
Ale czy tak naprawde wiemy skąd on się wzią, czy wiemy kiedy się pojawił na kropkach. Ja osobiscie nie pamietam, wiem że to było dawno i jestem prawie w stu procentach pewien że wystepowal on najpierw pod innym nickiem. Chciałbym cofnać się w czasie i pogadać z nim zaraz po tym jak poszczycił nas swoja obecnością na kropkach.
Zapewne nigdy nie dowiemy się niczego więcej o jego osobie, możemy tylko gdybać i przypuszczać. Chodz wątpie by on powiedzial nam o swoim zyciu sam. Ale Leokles w tym miał racje że, chodz wydaje mi się że nie jest on psychicznie niepełnosprawny, raczej nie ma syndromu Downa, czy jak tam to się pisze, ale przypuszczam ze on faktycznie potrzebuje pomocy, bo gdzieś się zagubił.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Gru 13, 2003 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba masz kiepską pamięć radji bo ja wcale nie gram w kropki w internecie tak długo jak mówisz. Gram dokładnie od 1 grudnia 2002.
To się działo na twoich oczach i dziwię się że ty tego nie pamiętasz. Nigdy nie grałem pod innym nickiem. A to że ja nie używam chamskich obelg to dlatego, że nie jestem chamem i nie odpowiadam chamstwem na chamstwo co ciebie tak strasznie dziwi.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Nie Gru 14, 2003 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówie bys używal słów, jak to sie wyraziłes chamskich, przeciez bronić sie można nie używając takowych.
A jesli chodzi o twój pobyt na cronixie, to zapewniam cie że nie pamietam kiedy przyszedleś, najwidoczniej wtedy nie zrobiłes na mnie wiekszego wrażenia. A tak na marginesie, to od samego poczatku wpadłeś tu z zamiarem zdobywania rankingu w taki sposób, czy cos cie do tego skłoniło???
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Gru 14, 2003 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ja się nie bronię?. Bronię się tylko nie chce mi się na wszystko odpowiadać, tyle tego jest.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Nie Gru 14, 2003 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zastanawiales sie może Michals kiedyś, dlaczego tyle tego jest??
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 14, 2003 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuszne pytanie Radji
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies