Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kropki na kurniku-->mozliwe czy nie??
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Sie 03, 2003 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj pewnys siebie Michals. Zobaczymy co pokazesz na planszy. Bo cos mi sie wydaje, ze jak przyjdzie co do czego, to Ci ta pewnosc odejdzie.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Nie Sie 03, 2003 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sluchajcie wazna sprawa!!!!
Koper sie pyta jak ma byc liczony ranking??
Czy tak jak na cronixie czy jakos inaczej?
CZekam na propzycje do wtorku do godziny 19.oo bo musze mu maila odpisac Very Happy

Kropki come back Exclamation
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Nie Sie 03, 2003 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rank to nie jest taka ważna sprawa. Lepiej niech najpierw zrobi dobry moduł do grania, a potem się można zająć rankingiem. Weż pod uwagę, że partie rozgrywane z handicapami powinny być inaczej liczone do rankingu (jakieś współczynniki etc.), a mam nadzieję, że opcja do handicapów będzie, bo byłoby to dobrym urozmaiceniem. Wtedy porażka nawet z leszczem na 5 handi nie może być tak dotkliwa w punktach jak bez nich.
... ale mówię, ranking to jest ostatnia kwestia tego wszystkiego.

Najpierw musi być dobry aplet, wyposażony w kupę możliwości, opcji.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Nie Sie 03, 2003 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jeszcze jedno...
Wpadłem właśnie na pewien pomysł. Czemu nie grać w nasze kropeczki w cztery osoby. Zamiast na dwa, to na cztery playery. Z tym że byłby podział na pary (gra zespołowa). Każda para graczy miałaby kropki w tym samym kolorze i grali by wspólnie przeciwko drugiej parze. Mieliby ten sam czas do wykorzystania itp.
Ot taki pomysł mnie naszedł.
Mogłoby być ciekawie jakby taki Czerwony grał w parze z jakimś niedorajdą, a ja na przykład z Kibicem. Wink
Dodam tylko, że goiści rozgrywają turnieje parami, może nie na kurniku, ale w turniejach reality na pewno Wink
Powrót do góry
 
 
raimondas



Dołączył: 05 Lut 2003
Posty: 18
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 03, 2003 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym proponowal takie samo naliczanie rankingu jak na kurniku - http://www.kurnik.pl/ranking.phtml?cookie=c61434a6e930cc6699bbf3f987cde93c
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Sie 03, 2003 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale miałem teraz niesamowitą grę ze szwagiereczkiem - prowadziłem 74:73 miał ostatni ruch i czekał aż w końcu wywaliło. Czyli role się odwróciły.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Sie 04, 2003 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko nie zróbcie cronixowskiego błędu. Partie BO nie powinny być liczone do rankngu, ale tylko takie partie gdzie jest jakaś umowna przewaga, np jak na cronixie 15 kropek. No i czekam na Michalsa, ktorego wątłe raczej umiejętności mam zamiar zkwitować Smile
Pytanie, czy slowa Michalsa są prawdą czy fikcją, wydaje mi sie że nawet on sam nie potrafił by odpowiedziec na to pytanie.
Jeśli sie myle zwroce honor, jak wspomnialoem w którymś tam poście, MIchals jest dla mnie graczem na około 1400.
A i jeszcze współczuje ci Michals tyle pracy włozyłes w ten ranking na cronixie, albo nie, w sumie ci nie współczuje, śmieje sie teraz z ciebie Smile
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Sie 04, 2003 5:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnosnie rankingu ja juz dawalem kilka propozycji, chociazby stworzenie podwojnego systemu rankingowego. Generalnie zgadzam sie z Bestem, ze ranking to jest rzecz najmniej istotna i mozna sie tym zajac na sam koniec. Wazniejsze sa takie rzeczy jak zasady oraz roznorakie mozliwosci. Co go grania na 4 osoby to praktykowalem takie rzeczy nma kartce. Tylko mysmy sie umawiali w taki sposob, ze nie mozna sobie wzajemnie podpowiadac i mowic jak zagrac, na wzor brydza. No bo dajmy na to ze grasz BEst razem z Kibicem, a czerwony gra z jakims leszczem i mowi temu leszczowi jak ma zagrac... To tak jakbyscie grali z dwoma czerwonymi. Kiedys probowalem tez grac na trzech, ale troche glupota z tego wychodzila. A co do rankingu to wkleje moze jeszcze raz fragment swojego postu z watku"najprawdopodobniej beda kropki na szkrabie, ale", poswieconego tej kwestii.
"Zastanawialem sie nad jakims systemem podwojnego rankowania w celu urealnienia drabinki. Wstepnie myslalem o czyms takim, by przyznawac drugi ranking w inny sposob niz tylko za wygrane, przegrane, remis. Chodzi o to by rozgrywac specjalne rodzaje gry. Do tej pory byly towarzyskie i rankingowe. A ja myslalem o czyms specjalnym. Najlepsi mogliby grac ze soba wlasnie taki rodzaj partii, w celu ustalenia rzeczywistego rankingu. Powiedzmy, ze mozliwosc gry TAKIEJ partii rankingowej mieliby uzytkownicy o zwykleym ranku powyzej 1500. Grali by miedzy soba w celu ustalenia kto od kogo jest lepszy. To by w sumie moglo zastapic prowadzenie ligi itp. Oczywiscie turnieje to co innego. Chodzi o to by w czolowce nie znajdowalby sie byle kto."
To ja sie zmywam na kilka dni...
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Sie 04, 2003 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak niestety udupiłem z michalsem 74:73 i to w taki strasznie głupi sposób ,best zresztą widział więc on wam opowie jeśli maciej jakieś pytania.Michls ale ja ci ten ranking zbije zobaczysz . Twisted Evil
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Sie 04, 2003 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

best twoj pomysl odnoscie gry w 4 jest niezly, ale narazie nie ma co zawracac koperowi tym glowy bo najwazniejsze jest to zebysmy mogli normalnie grac
Jesli chodzi o ranking to koper chchial waszych propozycji bo chce zeby wszystko bylo juz gotowe
Dodatkowy ranking to tez calkiem fajny pomysl ,ale na razie niech bedzie zwykly a dopiero potem zaczniemy myslec o rankingu dla tych najlepszych
Jesli chodzi o pomysl radjiego aby partie BO nie liczyly sie do rankingu- to jest bardzo dobra mysl i powiem o tym koprowi
Szwagiereczek nie martw sie ,kazdemu sie zdarza.Ja tez kiedys tam z michals udupilem,tyle ze na przewage 15 Very Happy
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Sie 04, 2003 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedno odemie, moze pokombinujce o jakis zabezpieczeniach przed nabijaczami, wiecie ze sa oni dość denerwójący i jeszcze jak by sie dało coś zrobić z przebierańcami, bo znowu bedzie top 10 w którym jest pięć nicków jednego czlowieka, a to jest nieco wkurzające, bo dla kazdego trafienie do top 10 jest jakimś wyróznieniem.
A co do twjej akcji Michals to skoro siedzisz na cronixowskich kropkach to mów kazdemu nowemu że jak chce grać w kropki to niedługo będą na szkrabie i ze tam bedzie cala kropkowa elita. No i wspomnijce czerwonemu bo zawesze mósi być jakiś legendarny mistrz, goiści mają Soldana my mamy Reda sztandara, marszalka Sztandara Smile
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Pon Sie 04, 2003 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coz cala ciezka praca poszla na marne i rank 1900 sie pojdzie walic - hehehehe. No coz radji dolanczam sie do twojego smiechu Laughing
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Sie 04, 2003 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez sie dolaczam do smiechu a poza tym jestem ciekawy jak michals sobie poradzi na nowych kropkach Very Happy
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Sie 04, 2003 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgadzam się z propozycją radiego żeby gry na BO nie były rankingowe. Uważam że BO jest właśnie najlepszym rozwiązaniem. Można nieraz wygrać ostatecznie z przeciwnikiem który w trakcie gry uzyskuje dużą przewagę punktową. Jak chociażby w mojej ostatniej grze ze szwagiereczkiem gdzie prowadził ze mną kilkudziesięcioma punktami a ostatecznie ja wyszedłem na prowadzenie. BO najlepiej do kropek pasuje.
A co do tego co napisał mastersx to na onecie mogę przecież dalej grać.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pon Sie 04, 2003 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ty michals pierdolisz????!!!!!!!!!! Szwagiereczek przegrał z Tobą tylko dlatego, że zamykał baseny, co by planszy nie wyjebało!!!!!!! Zdajesz sobie sprawe ile byś przegrał, gdyby czekał na ich wypełnienie twoimi kropkami?????!!!!!!!!
Kurwa, jak można być tak tępym bezmózgowcem.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies