Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

OFICJALNE UMAWIANIE SIĘ NA MECZE LIGOWE I TURNIEJOWE
Idź do strony 1, 2, 3 ... 186, 187, 188  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 8:50 pm    Temat postu: OFICJALNE UMAWIANIE SIĘ NA MECZE LIGOWE I TURNIEJOWE Odpowiedz z cytatem

dosyc mam dociekania,kto zawalil umowiony termin.dlatego zalozylem ten temat.umawiajcie sie.bedzie odrazu widac kto robi problemy Wink

Ostatnio zmieniony przez senny_mojrzesz dnia Nie Paź 18, 2009 9:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem świeżo po przeprowadzce i mój dostawca internetu jeszcze się z nową sytuacją jakoś nie oswoił.. Grać będę mógł dopiero jak mi ten net przeniosą czyli prawdopodobnie w przyszłym tygodniu (czyli np. 4.V w poniedziałek).
Jak już będę miał net, to mogę grać codziennie od godziny 20 (czasu polskiego) oraz o dowolnej porze w weekendy. Oczywiście polecam wcześniejsze umówienie się ze mną co do terminu Smile

Pozdro
Powrót do góry
 
 
Nemmerle



Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 35
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm ja mam taki problemik- mam zagrać baraza z Klavy_, ale gdy próbowałem się z nim umówic na gg (rozmowa niemalze jak przez maile), dowiedziałem się tylko, ze w poniedziałek(czyli dzisiaj;P), a gdy próbowałem ustalić konkretna godzinę(lub przynajmniej "wieczorem") nie odpowiedział- hm cóż- może na przykład Klavy znajdzie ten post i da rade jakoś sensownie umówić ;P bo jak na razie czatuje na wszelki wypadek od 15(nie wiadomo kiedy on ma czas może się okazać np. ze do 16 xD) ;D

żeby nie było ze coś kłamie Wink- Fc_barcelona ma podobny problem z klavym;)

jak na razie bede jeszcze na niego czatowal, ale czarno to widze Twisted Evil Evil or Very Mad
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z szumkiem jest jeszcze gorzej, bo gdzieś zapił i ani na gg ani na szkrabie go nie widzę, a mamy baraż do obalenia. Stąd szumek - jeśli czytasz ten post - call me Razz w sensie odezwij się, bo po co wkurwiać sennego Razz
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie chlopaki ze piszecie tutaj,wiem kto jest wporzadku z umawianiem sie.kubusio taka prosba do ciebie,tez wychodz z inicjatywa apropo umawiania sie,oczywiscie jak juz net bedziesz mial
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poki co problemy sa wiec z szumkiem,klavym i leoklesem.amokat napisal by tutaj ,lecz ma chwilowe problemy z forum,wiec pisze ja za niego.

leokles,szumek,klavy_
CZEKAMY NA WAS DO JUTRA CHLOPAKI.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Amokatem już się wstępnie umówiłem, że jutro około 21:00 odezwę się do Niego i ustalimy konkretną datę na spotkanie, niewykluczone, że rozegramy nasz pojedynek także już jutro. Ogólnie mówiąc nie chciałbym zaczynać z grubej rury, ale jeśli nie zagram w 1-wszej lidze to może i lepiej dla mnie, gdyż będę miał czas na przypomnienie.
Powrót do góry
 
 
Nemmerle



Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 35
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Klavy'm też już luzik- złapaliśmy się jakoś Wink
Powrót do góry
 
 
Klavy



Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 3

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

przepraszam na wstępie za moje opóźnienia i problemy ze złapaniem. Mam ostatnio bardzo zabiegany okres.

Tylko tyle z mojej strony.

Pozdrawiam,
Klavy
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko jest.a wiec zostal tylko sz15umek,czas i tak zostal juz przesuniety o pare dni,wiec mysle zeby dac szumkowi czas do dzis wieczor 29.04.2009 sroda Wink nie mozna tak dlugo czekac.mysle ze liga 2 tez nie jest zla.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem powinien szumek mieć czas do konca tygodnia. Był drugi w drugiej lidze, niech ma szansę walczyć o pierwszą. a może mu coś wypadło? jeśli się liga zacznie bez twistera czy szumka to nic się nie stanie, przecież pozniej mozna chłopaków dopisać do odpowiednich grup.. a niech na razie mecze grają Ci co są pewni. i tak nie będziesz senny od razu wpisywać wyników. (ostatnio było co poniedziałek)
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz sie wszystko wyjasnilo.szumek oddal walkowera twisterowi.szkoda ze nie powiedzial wczesniej ze nie chce grac w lidze 1 wtedy moze ty latnera grala bys baraza
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Sob Maj 02, 2009 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dzisiaj wolny czas, kto by zagrał lige ?? cały czas prawie wchodze na szkraba a tma nikogo z mojej ligi Confused
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Maj 03, 2009 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwracajac sie do wszystkich to tak jakbys nie zwracal sie do nikogo jesli wiesz co mam na mysli.kieruj osobowo jesli ktos nie odpowiada na twoje wiadomosci joł
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Maj 04, 2009 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, miałam strasznie zabiegany tydzień, dzisiaj na pewno nie będę mogła zagrać bo jutro mam zaliczeniówkę z AiSD. do jutra miał byc rozegrany chociaż jeden mecz... niestety w moim przypadku jest to awykonalne. jesli Senny pozwolisz, jutro zagram pierwszy mecz ligowy.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 186, 187, 188  Następna
Strona 1 z 188

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies