Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie się podziali szkrabowicze?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
truf



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 52
Skąd: Opole

PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 4:54 pm    Temat postu: Gdzie się podziali szkrabowicze? Odpowiedz z cytatem

Gdzie się podzialiście?! Czemu nie wpadacie na zagram.org? Moglibyście czasem zajrzeć pokazać jak się gra takim młodzikom jak ja Very Happy To forum z waszym odejściem też umarło.. No ruszcie swoje myszki! Wiem że jesteście narodem pracującym, ale raz na jakiś czas moglibyście wpaść Very Happy Tyle w tym temacie.. Dziękuję za uwagę. Czekam na odzew Wink
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 28, 2013 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 31, 2013 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuję się pod powyższą odezwą, choć jak dotąd nie widać niestety jej oddźwięku. Może zapodam inne pytanie. Czy ktoś z was szkrabowiczów lub jeszcze starszych dinozaurów ma jeszcze ochotę grać? Jeśli tak ale nie macie czasu pojawiać się na co dzień, może by ustalić jeden wieczór w tygodniu, kiedy wpadamy większym gronem na zagram i ostro tniemy grę na baseny? Bez basenów też może zresztą być Very Happy Jakieś propozycje?
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Mar 31, 2013 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem wyjadaczem ale starym graczem, choć taki kretes pewnie rozegrał więcej partii ode mnie ze 3 razy, mimo że znam ta grę od roku 1989 w przybliżeniu. Mam do tej gry sentyment, a co do chęci gry, zasad itd wypowiem się na zlocie. Czasu też nie za wiele. Oczywiście będę starał się podtrzymać rozgrywki ligowe przynajmiej raz w roku oraz turniej Arosa i co do tych rzeczy możecie na mnie liczyć.
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2013 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, przychodźcie i grajcie 'na terytorium'!
Ostatnio jest trochę więcej osób grających na baseny (sam też wpadam od czasu do czasu), jak będzie nas więcej, może uda się kogoś nowego przyciągnąć - jak na razie z nowych osób jest chyba tylko truf.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Cze 01, 2013 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wink
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies