Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Go w Kurniku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kropky



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 23, 2003 11:44 pm    Temat postu: Go w Kurniku Odpowiedz z cytatem

Od kilku dni mozna grac w Go w Kurniku ( http://kurnik.pl ).

Technologia serwera jest podobna jak w przypadku Cronixa, a nawet lepsza. Aplet jest stabilny, ranking i drabinka lepiej zrobione.
Ludzi jest duzo, poziom zroznicowany: od totalnych leszczy po Slabosilnego.

Kibic, Muslimek i Radji swietnie tam sobie radza Very Happy
Spotkalem Besta i Overseera - tez sobie radza Wink

zapraszam&pozdrawiam
Kropky

P.S. Od marca rusza Liga Internetowej Szkoly Go - jest ostatni moment, zeby sie zapisac do szkoly i wziac udzial w Lidze.
Przy okazji mozna sie za darmo nauczyc dobrze grac od bardziej doswiadczonych graczy.
Szczegolowe informacje znajdziecie na http://go.art.pl/szkola
K.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Wto Lut 25, 2003 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kropki płatne,go bez klimatu,gdzie sie podzialu duchy przeszłości,czy wszystko musi sie kończyć Sad((
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Wto Lut 25, 2003 5:47 pm    Temat postu: X Odpowiedz z cytatem

Go nie jest w polowie tak dobre jak kropeczki. Wracac na cronixa zamiast siedziec na jakims kurniku, co Wy qrwa kury jestescie.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 25, 2003 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radji nie powienieneś sie temu dziwić. Przecież to Ty jako pierwszy postanowiłeś zrezygnowac z kropek, a teraz masz pretensje do innych, że nikomu nie chce sie grać?

To przede wszystkim dzięki Wam - Tobie oraz TheBestowi78 postanowiłem zaprzestać grania w kropki. Uważałem Was za głównych przedstawicieli oraz darzylem wielkim szacunkiem Waszą działalnoć, chociaż nie raz i nie dwa miałem do niej poważne zastrzeżenia, szczególnie wówczas gdy po raz pierwszy przeczytalem posta:"pozegnanie". Doznałem wstrząsu po tej zaskakującej dla mnie wiadomości, próbowałem ratować gremium kropkarskie, ale jak już wcześniej wspominałem, moje poczynania spełzły na niczym.

Bodajże dwa dni po turnieju kiedy kropki stały sie płatne, liczba osób przebywająca na serwerze cronix spadła do minimum. Nie tylko na kropkach, ale także na innych gierkach świecą pustki. Nie chciałbym nic zapeszać, ale moim zdaniem kropki na onecie powoli wymierają. Jedyną szansą jest próba namówienia innego portalu czy np ludzi odpowiedzialnych za www.kurnik.pl aby stworzyli wspaniałą grę-Kropki. Jeżeli jednak ten pomysł ma dojść do skutku, trzeba zorganizować listę chętnych, zainteresowanych tym plenem. Jedna osoba nic nie wskóra, a napewno nie leokles, on już znowu zaczął pić, więc jego autorytat jest znikomy.


Ostatnio zmieniony przez leokles dnia Czw Lut 27, 2003 9:21 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sro Lut 26, 2003 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety czas zacytować słowa Jima Morisona "This is the end my only friend" i odejść w kraine zapomnienia.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lut 26, 2003 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz najwyższy czas przytoczyć maksymę Jamesa Bonda "Never sey never" i przygotować sie na nowe czasy Wink

Ostatnio zmieniony przez leokles dnia Sro Lut 26, 2003 8:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Sro Lut 26, 2003 8:42 pm    Temat postu: A etraz Odpowiedz z cytatem

Wracac na kropki, jebac go, sorry za slownictwo
Powrót do góry
 
 
Kropky



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lut 26, 2003 11:53 pm    Temat postu: Kropki w Kurniku Odpowiedz z cytatem

Kropki w Kurniku - dobry pomysl Idea
Jezeli ktos ma dobrze spisane reguly gry, mozna by wyslac na adres kurnik@kurnik.pl wspolny list do mafa z prosba o dopisanie Kropek.

Co prawda prawdziwych kropkowiczow mozna policzyc na palcach jednej reki doswiadczonego pracownika tartaku, ale kto nie gral w kropki na lekcjach w szkole Mr. Green

Kto ma spisane zasady - reka do gory.

"A teraz z zupelnie innej beczki." - jesli juz kazdy musi cos zacytowac to niech bedzie Monty Python:mrgreen:

Co do Go :
    jest to swietny trening do kropek:o
    jest to swietny przerywnik od kropek:)
    jesli ktos lubi krwawe sporty, niech gra na 9x9 zaczynajac od srodka i probujac cos ubic - trup sie sciele gesto:lol:
    gra na duzej planszy jest duzo bardziej dynamiczna niz w kropki na baseny:shock:
    w Kurniku mozna znalezc sporo naprawde wymagajacych przeciwnikow:evil:
    dla dobrego kropkowicza to nic trudnego; nawet nie trzeba Go lubic, zeby niezle grac - prawda radji:wink:


do zobaczenia w Kurniku
Kropky

Widzialem leokles, ze sie juz pojawiles:D
Powrót do góry
 
 
Overseer



Dołączył: 30 Cze 2002
Posty: 19

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2003 6:49 pm    Temat postu: Re: Go w Kurniku Odpowiedz z cytatem

Kropky napisał:
Kibic, Muslimek i Radji swietnie tam sobie radza:D
Spotkalem Besta i Overseera - tez sobie radza:wink:

Czemu wrzuciłeś mnie do jednego worka z bestim? Smile Very Happy
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sob Maj 03, 2003 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie?????
wyrzuć z tego worka overa Wink
on se przecież nie radzi Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies