Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kraina Eldorado-Spotkanie po latach...
Idź do strony 1, 2  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 20, 2003 10:57 pm    Temat postu: Kraina Eldorado-Spotkanie po latach... Odpowiedz z cytatem

Koniec tych banialuków panowie! Najwyższa pora, aby zrealizować „te” (nie poinformowanych odsyłam do lektury: „kropki vs go – prolog”) plany i ustalić konkretną datę. Jestem gotów przyjąć Was w moje skromne progi, ale… Denerwuje mnie pewien drobny szczegół – brak płci pięknej w naszej wesołej gromadce. Dlatego też zamieniam się w słuch i oczekuję na „wiarygodne” propozycje. Jeszcze raz podkreślam, że maja to być „wiarygodne”, rzetelne pomysły. Tylko proszę, nie róbcie sobie głupich żartów. Chociaż nie wydaje mi się, aby obyło się bez tego. Znając Waszą bujną wyobraźnię, zaraz któryś wyskoczy z pomysłem zamówienia kobiety lekkich obyczajów. Hehehe:lol:Laughing

Powracając do sedna sprawy, zapraszam wszystkich Kropkowiczów z wyjątkiem tych, do których brak mi tolerancji {mam na myśli Michalsia(chyba, że jesteście skłonni zaakceptować jego towarzystwo w naszej kompani ”jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” Do Wojny z goistami będzie nam potrzebny każdy nadający się do walki, każdy, który stanie po naszej stronie, ale do tej wrednej bestii - Michalsia nie mam za grosz zaufania, więc może będzie lepiej nie wtajemniczać go w nasze plany} oraz takowych, którzy nie darzą szacunkiem mnie, bądź mojej ukochanej Kasiuni. Będę zaszczycony obecnością całego gremium kropkarskiego, osób wymienianych w prologu, a także tych, z którymi utrzymuję kontakt, ale również dla wszelkich innych Kropkowiczów moja brama stoi otworem. Aby to spotkanie miało ręce i nogi, potrzebne jest odpowiednie zaplanowanie.

Ja - Leokles z własnej inicjatywy, pomimo wielkiego niebezpieczeństwa, jakiego się podejmuję, podaję jawnie miejsce mojego aktualnego zamieszkania. Tak więc ma posiadłość znajduje się w Magdalence, za Jankami. To niewielka miejscowość położona na peryferiach Warszawy, a dojazd nie stanowi żadnego problemu. Istnieje kilka możliwości. Dla tych, którzy nie mają samochodu, bądź też wolą go pozostawić w domu polecam autobus 707. Jest to strefa podmiejska, uprzedzam wcześniej gdyż nie wszyscy muszą o tym wiedzieć, a czasem zdarzają się chytrzy kanarowie, którzy tylko czyhają, aby złapać nieświadomych tego, uczciwych, praworządnych obywateli, że należy zaopatrzyć się w bilet sieciowy, albo kupić zwykły dodatkowy bilet. Informuję o tym, żeby uniknąć zbędnych nieprzyjemnych incydentów oraz konsekwencji jakie niosą one za sobą.

Uprzedzam wszystkich łotrzyków, złodziejaszków, że nie mają czego tam szukać. Chyba, że guza:twisted: . Jeśli w Waszej wyobraźni rysuje się obraz pięknej bogatej willi, to muszę z przykrością oznajmić i ściągnąć was na ziemie - jesteście w błędzie!!! Ten dom został wybudowany już kilkadziesiąt lat temu, a jego zawartość jest znikoma. Owszem grunt na którym stoi nie jest tani, ale raczej nikt nie będzie próbował ubiegać się o prawo do tych ziem. Z resztą dokumenty są głęboko zakopane (5metrów na lewo od najbardziej wysuniętej sosny- położonej pomiędzy domem, a bramą) więc wara od jakichkolwiek roszczeńVery Happy:DHehehe. Poza tym nie jestem taki inteligentny na jakiego mógłbym się wydawać. Pisząc te posty cały czas korzystam z pomocy moich kochanych rodziców. Zasadniczo jestem żulkiem z Pragi Północ i nie są mi obce żadne niebezpieczeństwa…Twisted Evil

Powracając do spotkania, jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana hehehe Smile:)szczegółami, proszę mnie powiadomić na gg:1882370, albo listownie – pozostawiając adnotacje na forum, albo wysyłając e-maila, tudzież można zadzwonić/wysłać sms-a:*********. Najlepszym rozwiązaniem jest forum na kropkach, ale dlatego, że zamierzam doprowadzić te spotkanie do skutku podaję również inne drogi kontaktu.

Ponieważ na działce nie mam komputera, a do Warszawy przyjeżdżam dopiero w następnym tygodniu, mam nadzieję {(Nadzieja matką głupich)(Za dużo głupich, za mało nadziei), że mój pomysł uzyska aprobatę. Teraz już wszystko w Waszych rękach.

Proponuję aby owe spotkanie odbyło się z 6na7czerwca (piątek/sobota) Osobiście wolałbym w ciągu tygodnia, wówczas można byłoby umówić się nawet na mały maraton (od poniedziałku do czwartku), ale niektórzy muszą pracować. Zapewne, zaraz ktoś zapyta, a dlaczego nie w piątek, sobotę i niedzielę. Ponieważ to spotkanie odbywa się w ścisłej konspiracji, a o jego miejscu nie mogą nic wiedzieć moi rodzice. Przyjechałem tutaj aby się uczyć, a nie bawić, ale….Razz


Ostatnio zmieniony przez leokles dnia Pon Cze 16, 2003 8:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Wto Maj 20, 2003 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście panowie jaką wiadomość otrzymaliście od naszego przyjaciela i towarzysza Leoklesa. Proponuje on abysmy na jego działce stworzyli armie ktorej siła stawi czoła dominacje bezbozników (goistów), bądzmy solidarni i pokażmy że jeszcze kropki nie zginely, stworzmy nasz prywatny dzihhad, ktora raz na zawsze pokona niewiernych i powrócimy do starego ladu w którym porządek stanowi tylko jeden bóg,a zwie sie bóg kropek.

A tak poważnie to ja chetnie bym przyjechal i licze na reszte.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Wto Maj 20, 2003 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pare ciekawych numerów telefonów do paru ciekawych lasek Wink
A tak poza tym ja się wstępnie piszę, choć jak pomyślę, że z 7 na 8 mam wesele koleżanki, to już zaczynam się martwić czy moja wątroba sprosta zadaniu Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Wto Maj 20, 2003 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaaa i jeszcze jedno, mam nadzieje że starym magdaleńskim zwyczajem nie obrzucisz nas granatami Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Sro Maj 21, 2003 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tymczasowo się pisze <jeśli jestem jeszcze mile widziany wśórd kropkowiczów Razz, i jeśli leokles zgodzi się ugościć mnie Razz Ale jeszcze do końca nie jestem pewiwn, zobaczę jaki będzie finish mojej szkoły i do którego liceum sie dostane Smile
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sro Maj 21, 2003 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To trzeba powiedzieć Leoklesowi, żeby dla Ciebie coli dużo kupił, bo o browarku będziesz mógł tylko pomarzyć Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Sro Maj 21, 2003 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee nie byłeś nigdy w Pabianicach Razz Tu jest ine życie Smile
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 22, 2003 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście Hitman, jeśli sprostasz trudom życia codziennego i uporasz sie ze szkołą, jesteś jak najbardziej mile widziany wśród kropkowiczów.

A jeśli chodzi o Ciebie TheBest to o cocacole mozesz sie nie martwić, lepiej zacznij myśleć o panienkach Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Czw Maj 22, 2003 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miło to słyszeć Smile Dzisiaj już jedne z ostatnich pioprawek <nie licząc poniedziałku> i myśle, ze nie będzie tak źle.
Powrót do góry
 
 
Aros



Dołączył: 05 Cze 2002
Posty: 31
Skąd: Zamość

PostWysłany: Czw Maj 22, 2003 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja mooge mic troche problem z terminem Sad Bo tak 27 mam ostatni egzamin a jescze musze pisac egzaminy do szkol Smile Wiec egzaminy sa ok 5 czerwca a Nie wiem czy w tym czasie bede w rzeszowie Krakowei Lublinie czy Warszawie Wiec na 6 napewno sie nie wyrobie
A tak wogle jestem z zamoscia ale mam Brata w warszawie wiec chyba nie bylo by problemu Smile ( Zamosc kolo Lublina)
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Pią Maj 23, 2003 11:08 am    Temat postu: X Odpowiedz z cytatem

Mi niestety ten termin nie pasuje. jestem z Radomia i niestety na weekend bede musial byc w domu Crying or Very sad
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 23, 2003 5:54 pm    Temat postu: Mala zmiana Odpowiedz z cytatem

Jestem rad Waszego zaangażowania. Wielce mnie ucieszyły odpowiedzi tak zacnego grona kropkowiczów na moją propozycję. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby uwieńczyć owe spotkanie sukcesem. Dlatego też, słysząc w niektórych wypowiedziach nutkę goryczy, żalu, a nawet smutek z braku możliwości uczestniczenia w wiekopomnym zebraniu, jedynych prawowitych przedstawicieli kropkowiczów, jestem skłonny przełożyć termin na następny tydzień (13/14 czerwca). Ponieważ jak już wielokrotnie wspominałem, nie rzucam słow na wiatr, toteż wyznaczam nową datę pojednania, ktora zapewne przejdzie do historii.

Granatów mam pod dostatkiem, więc przygotujcie się na wojne. Pożegnajcie się ze swymi rodzinami. Nie wiadomo kiedy powrócicie, czy w ogóle popwrócicie do swych domow Wink W jedności siła. Wspólnie podołamy haniebnym gositom i raz na zawsze pozbędziemy się tych wstrętnych bezbożników.

TheBest - domyślam się co Cie czeka z 7na8 czerwca. Z początku myślałem, że to niesłychany zbieg okoliczności, jednak ja zostałem zaproszony na wesele dopiero z 18 na 19 tego samego miesiąca. Z mysla o Twojej watrobie przelozylem spotkanie na 13,14. Cool
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 23, 2003 6:21 pm    Temat postu: w piatek 13??? Odpowiedz z cytatem

A niech mnie piorun strzeli Exclamation piątek 13 Shocked - to przecież pechowy dzień. Nie jestem przesądny, jednakże jakoś trudno mi się z tym pogodzić. Może jednak pozostaniemy przy poprzednim terminie? Cholibka i co ja teraz mam począć? Trudno, raz się żyje. Pozostajemy przy 13/14. "Niechaj dzieje się wola nieba, z nią sie zawsze zgadzać trzeba" Jakkolwiek jeśli macie inne propozycje to nie traccie ani chwili, tylko piszcie jawnie i otwarcie.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pią Maj 23, 2003 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc skoro 13 w piątek, to tak jak przypuszczałem, wszystko zakończy się starym magdaleńskim zwyczajem............... Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Sob Maj 24, 2003 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radji ma racje nie pozwolmy aby kropki zginely Very Happy ,no a poza tym pomysl leoklesa nie jest wcale glupi, powiedzal bym wrecz dobry tylko wątpie ze bede mogl przyjechac do ciebie do Warszawy Crying or Very sad bo to kawełek wkoncu jest

Ostatnio zmieniony przez dzarol dnia Sob Maj 24, 2003 10:10 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies