Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kropki CUP im.rafal_1_1 :))

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal_1_1



Dołączył: 09 Gru 2002
Posty: 7

PostWysłany: Sro Gru 11, 2002 9:10 pm    Temat postu: Kropki CUP im.rafal_1_1 :)) Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje ze pomysl przypade do gustu.
Jako, jak juz pewnie wszyscy wiedza rozgrywki 2 ligi to dla mnie sromotna kleska. Postanowielem zorganizowac rozgrywki mam nadziej , ktore choc troche mnie zrehabilituja (mam nadzieje)
wezma udzial tylko zaproszeni , mam nadzieje ze pozostali sie nie obrazą.
Osoby zaproszone to
OKEY
ANTYKILER22
VAVA
PITBULL
TENESKIMOS
BARY_CAAD
I OCZYWISCIE RAFAL_ZDRUZGOTANY
Osoby ktore sie zadzaj , niech do tego watku dopiszaswoja zgode
Zasady 3 kolejki kazdy z kazdym
Bede prowadzil tabele moj gg 1090630
Tabela na biezaco tu na forum

Mam nadzieje , ze radji sie nie zdenerwuje ze robie mu mala konkurencje, a nadto zrobi nam niespodzianke i wygrany znajdzie sie w pierwszej lidze

Czekam na odzew do piatku.
I w sobote zaczynamy ( licze ze bedzie to turneij blyskawicznyi jezeli ktos nie bedzie mial zbyt duzo czzasu niech zrezygnuje.

pzdr
Troche sie rozpisałem
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Czw Gru 12, 2002 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał nie jestem zdruzgotany,ale wiedz że kiedy zaczynalem tworzyc lige byłem pewien że będzie ona wspaniala,kązdy bedzie gral w niej cały czas,nie bedzie walkowerów,spotkania będą rozgrywane na czas wszystko bedzie tip top,i od razu na początek zobaczyłem jak wygląda sroga rzeczywistość...Kolejki ciągna sie tygodniami,graczy trzeba poganiac zeby raczyli zagrać(niektórych oczywiście),walkowery sie mnoza i nic nie mozna zaplanowąc.Życie jest okrutne:(
Powrót do góry
 
 
rafal_1_1



Dołączył: 09 Gru 2002
Posty: 7

PostWysłany: Czw Gru 12, 2002 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasady turnieju, jak w watku "PROPOZYCJE ZMIAN"-

Poczatek turnieju SOBOTA, sa przewidziane nagrody
Pierwsz nagroda "ZŁOTA KROPKA "

Czekam na odzew
Powrót do góry
 
 
Teneskimos



Dołączył: 22 Lis 2002
Posty: 5

PostWysłany: Czw Gru 12, 2002 12:56 pm    Temat postu: Akces Odpowiedz z cytatem

moge zagrac
Powrót do góry
 
 
Vava



Dołączył: 05 Cze 2002
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 12, 2002 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zagrac moge (coc w pierwszej trojce to sie moze i znajde - liczac od tylu Sad ), ale o weekendzie zapomnij... Ja moge grac TYLKO po pracy, przed wyjsciem do domu... Czyli - nim przyjdzie do mnie do roboty zona z walkiem do ciasta i tymze walkiem mnie od kompa odpedzi Wink))) W styczniu bede mail sztywne w domu, lecz do tego czasu... Sad
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies