Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

OFFTOP??? moj staaaaary projekt na zwale - troche zmieniony

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 4:38 am    Temat postu: OFFTOP??? moj staaaaary projekt na zwale - troche zmieniony Odpowiedz z cytatem

Przegladalem swoje notki stare w kompie i znalazlem kosmiczny text XD kiedys mi sie nudzilo i bylo do innych for bez offtopikow takich jak hide park tutaj. Pomimo ze tutaj cos takiego jest postanowilem zmienic to teraz pod kropki i musze przyznac, ze nadal jest tak samo debilne jak bylo w 2002 roku (chyba) XD

Cholernie mi sie nudzi i pomyslalem ze sobie cos napisze - tak ogolnie zeby pisac i jakos czas niech zleci.

Jako ze to totalnie pusty temat majacy na celu wylacznie zapelnianie czasu wolnego i porzytkowaniu go za pomoca rozwijania umiejetnosci pisania i szybkosci formulowania wyrazow postanowilem umiescic go dla osob majacych ten sam problem w postaci zbyt duzej ilosci czasu, jednak nie posiadajacych tak ambitnych sklonnosci do tworzenia jakiejkolwiek kreacji tworczej a wylacznie ukierunkowane na odbior przekazow za posrednictwem tegoz medium przez innych uczestnikow forum oddanego do uzytku jednostkom zwiazanych stanowiacych te spolecznosc.

Oczywiscie prezentowany przezemnie sposob pozytkowania czasu ukierunkowany wylacznie do czytelnikow, nie stanowi pewnego rodzaju ksiazki dlatego tez uwazam, ze osoby posiadajace rowniez potrzebe pisania moga umieszczac swoje wypociny w tym samym miejscu - jednak nie zmiennie zwiazane z tym tematem czyli Offtop'em.

Pomysl tematu wzia sie od starego pomyslu ktory zrealizowalem na jakims forum i wylonil dosc dziwne grono osob spaczonych rownie dziwnym poczuciem chumoru, ktore pojawia sie u mnie o dosc kosmicznych porach. Teksty jakie zostaly zamieszczone w takim dziale niejednokrotnie przyprawily mnie o doze chumoru badz poirytowania z nutka usmiechu na twarzy. Teksty charakteryzowaly sie czesto dosc skomplikowanym systemie szyfrowania w postaci licznych bledow ortograficznych, stylistycznych czy merytorycznych podobnie jak w tym przypadku jednak i w taki sposob mozna bylo cos z nich wydobyc.
Na pytanie co mozna wydobyc z tego typu wypowiedzi odpowiadam, ze taka odpowiedz nie moze zaistniec gdyz jest to pojecie wzgledne. Stan rzeczy tego zjawiska uzalezniony jest od indywidualnego podejscia i interpretacji danej wypowiedzi.
Pomimo iz istnieje mozliwosc pojawienia sie dyskusji w tym temacie badz nawet pytan do poprzedniego autora posta - szansa taka jest dosc nikla. Czasem zdarze sie, ze projekt tego typu sie nie sprawdza lecz biorac pod uwage grono graczy w kropki wnioskuje, ze sa to jednak osoby ktore kiedys nudzily sie i zaczely w koncu w nie grac, dlatego skoro juz szczyt lenistwa popychajacy do grania w kropki nie wypali pooniewaz nie istanieje o danej porze osoba spelniajaca kryteria oceny co w konsekwencji owocuje meczem, warto cos splodzic textowego bez konsekwencji lamania prawa pijac pod blogiem badz robiac inne dziwne, niezgodne z prawem rzeczy.

W Offtopie istnieje mozliwosc umieszczania dziwnych grafik jednak zakazuje sie umieszczania czegokolwiek co jest nie zgodne z prawami panujacymi na forum i przyjetymi prawami wystepujacymi w naszej kochan RP.
Jako, ze jestem przygotowany na dostanie Bana badz innej kary za umieszczanie rzeczy bezsensownych i zasmiecaniu bazy danej stanowiacej bogate archiwum wspanialych wypowiedzi uwazam, ze mam prawo napisac cos z nudow z checia podzielenia sie tym z osobami stanowiacymi czesc spolecznosci kropkowiczow ze szkraba.

Jako ze cholernie sie nudze postanawiam olac ten temat i pojsc sie przejsc. Pomimo jednak pozostawienia tematu uwazam ze warto spozytkowac w tak ambitny sposob ten dzial w ktorym powinno sie umieszczac bogate tresci i przekaz innych co potocznie okreslane jest mianem nic nie wartych slow, zwiazanych wylacznie z obranym przez autora temacie - tylko jemu znanym.

Przed wyjsciem wspomne moze jednak, ze mialem chec napisac o sobie i o kilku osobach grajacych w kropki lecz zmiana moich planow pozostawia tylko otwarte pytanie: co chcialem napisac o sobie i o osobocha grajacych w kropki?

Dziekuje za uwage i zachecam do cichych rozmyslan w zaciszu wlasnego lokum zamieszkania.

Kozystajac z okazji jaka daje mi zbyt olbrzymie polacie textu, ktory dziala niesamowicie odstraszajaco dla "poterznej" czesci naszego grona napisze tylko ze zlasnie skonczylem.
Jesli okaze sie ze jednak text nie byl w stanie odstraszyc ludzi od przeczytania tego posta, moj nastepny post gdy bede sie nudzil a nie bedzie mozliwosci zagrania w kropki z roznych powodow (w tym wypadku cos sie poprostu popier... z tymi kropkami i nie moge normalnie uzywac skryptu do gry) napisze rownie pogiety i bezsensowny temat o tresci jeszcze wiekszej niz owy temat - oczywiscie w poscie ponizej.

Umieszczajac swoje wypociny w tym miejscu z miejsca zgadzamy sie na ich uzywanie w takich miejscach jak wredne smsy o olbrzymiej ilosci tekstu by zapchac skrzynke osobie negatywnej w stosunku donas, bodz innych form wrednosci badz uzytecznosci we wlasnych celach nie bedac zobowiazanym do umieszczania informmacji o autorze.

Nie mam na celu nabicia sobie ilosci postow wiec jesli istnieje mozliwosc zmienienia statusu sumowania postow z tego tematu to bardzo bym prosil milego moderatora o wykozystania takiej mozliwosci bo moze byc tego wiecej. Jesli nie dostane zadnej informacji odnosnie poprzednio poruszonego zagadniania uwazam, ze moderator z imienia pelnionych obowiazkoow zapoznal sie z trescia tego posta.

PS. nie mialem na celu sie nad toba znecac Wink
PS2. jako ze wlasnie dotarla do mnie informacja od receptorw wzrokowych, ze nie ma moderatotuw zajmujacych sie tym dzialem czuje sie w obowiazku olania tematu dotyczacego moderatora.
Powrót do góry
 
 
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lol i te pijackie brednie tu nadal wisza? Omg
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies