Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Turniej 22 listopada 2003r.
Idź do strony 1, 2  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Nie Lis 09, 2003 11:40 am    Temat postu: Turniej 22 listopada 2003r. Odpowiedz z cytatem

22 listopada w sobote chce zorgnizować jedno dniowy turniej kropek. Chętnych prosze o zgłaszane się na numer gg 4860456, albo wpisać jako odpowiedz do tego postu swój nick razem z aktywnym numerem gadu gadu. Wszystko zostanie podane na gg, związane z turniejem. Turniej odbedzie sie tylko przy liczbie kandydatów nie mniejszej niż czterech.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Lis 09, 2003 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już sie zgłosiłem ale wrazie czego napisze jeszcze tu .
Mój aktualny, aktywny nick to szwagiereczek , numer gadu gadu 1332825.
Piszę się z wielką przyjemnością nna ten turniej
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Nie Lis 09, 2003 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje zgłoszenie: ma sie rozumoiec polkolordek Smile nr gg 4551937
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sro Lis 12, 2003 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co tak malo chetnych Question zglaszac sie i to juz Exclamation leo, kaisuj dzarol ant masterxs markiz kibic itd Exclamation juz Smile
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Sro Lis 12, 2003 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zagram z checia tylko ze jest jedno ale bo moze 22 bede jechal do belchatowa do manhatanu Laughing wiec nie jest to 100% ale jak by co to sie zglaszam najwyzej mopj brat zagra za mnie nr gg moj to : 2114844 nick: mastersx
Powrót do góry
 
 
mskora1



Dołączył: 19 Paź 2003
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 12, 2003 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgłaszam sie , mój numer gadu gadu 1157101
Powrót do góry
 
 
Master_Insekt



Dołączył: 08 Lis 2003
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 19, 2003 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, no to ja tez chetnie wezme udział Smile . GG- 2095218. Mam nadzieje, że nie jest za pozno Confused .
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Sro Lis 19, 2003 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam prosbe, czy turniej mogly by zostac rozegrane do godz 17??
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 19, 2003 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie powrocilem. Chociaz wszystkie sciezki prowadzily do tego samego celu, to jednak nielatwo bylo mi odnalezc wlasciwa droge. Na szczescie nie zapomnialem o kropkach i tak oto, poraz kolejny stawie Wam czola i kazda rozegrana partia-czy to bedzie porazka czy tez kleska, bede toczyl az do ostaku sil, tak jak niegdys pamietny 6godzinny badz tez dluzszy pojedynek z mastersem. Licze na pozostalych, poniewaz wedlug moich wstepnych obliczen jest juz ponad 8 osob z mila checia przystapie do turnieju kropkarskiego. Ostatnio bywam niedostepny na gg wiec znacznie lepiej byloby gdybym zostal poinformowany o szczegolach T.K. na forum kropek. Jesli chodzi o kropki to mozecie zawsze na mnie liczyc. "Veni, vedi, vici"
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Czw Lis 20, 2003 6:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze i ja bym sie stawil........ Wink

ale to wszystko w rekach rafalka, jak wykupi mi koda na sobote to wystapie, bo ja ze Stanow za chuja nie mam jak im wyslac smsa, chocbym nawet chcial Confused

aaaaa i wezcie pod uwage roznice czasu... nie chcialbym pierwszego pojedynku rozgrywac o 5 rano w sobote Razz Razz Razz

akceptowalny czas rozpoczecia przeze mnie pierwszych gier bylaby godzina 12.00 czyli wasza 18.00 Wink

i mam nadzieje ze bedzie tak jak kiedys......... do trzech wygranych Wink
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Czw Lis 20, 2003 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co tu duzo mówić, proponuje by losowanie zrobić w sobote dajmy na to około 10, wszystko zostanie wyjaśnione na miejscu. Więc licze na walsza obecnośc, wrazie niedyspozycji w tych godzinach prosze sie zglaszac na moje gg.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw Lis 20, 2003 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to rozumiem , kropki ożywają , powstają z mrocznej czeluści zapomnienia i zagubienia wychodzą na światło dzienne , pokażemy ludziom co to znaczy KROPKI , przekonają się co na turniejju kropkarze robią z takimi nikczemnymi owcojebcami jak michals Wink
Tak ma być .Tak trzymać.Tak tylko do przodu Wink

Pozdrawiam wszystkich szanujących się , lepszych lub gorszych kropkowiczów
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pią Lis 21, 2003 5:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o 10 rano czy wieczorem??????????????????? bo ja jakos nie widze mozliwosci zebym w sobote wstal o 4 w nocy i patrzyl jak se cos tam losujecie Wink
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Lis 21, 2003 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję żeby gry turniejowe zaczęły się najwcześniej o 16 albo później jeśli można (inaczej mnie nie będzie).
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Lis 21, 2003 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm, z zalem stwierdzam, ze zapomnialem jak sie gra w kropki. Nie sadzilem, ze mozna zapomniec, ale jednak. Coz... Mimo to wsytapie, chocby tylko po to by dokopac Michalsowi. Swoja droga to co bedzie, jak Michals nie uzna porazki i bedzie gral na wywalenie stoliku?
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies