Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jubileusz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Gru 05, 2003 11:41 pm    Temat postu: Jubileusz Odpowiedz z cytatem

Chcę zakomunikować że w dniu dzisiejszym doszedłem do 1000 wygranych w kropki na koncie. Pod względem ilości wygranych jestem absolutnym liderem.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sob Gru 06, 2003 6:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba zartujesz...
Kazdy fiolet swego czasu moglby poszczycic sie taka iloscia wygranych, moze nie kazdy na jednym nicku, ale co to za roznica, chodzi o osobe.

Jak chcesz ustanawiac michals rekordy, to popraw wynik czerwonegosztandara 7 czy 9 porazek przy 500 wygranych grach...
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Sob Gru 06, 2003 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jubileusz buhahaha, z 1200 wygrywa co mu juz nawet rank nie podwyzszaja, a jak ktos lepszy chce z nim grac do 15 to sie boi cipa (owcojebca pierdolony), te 1000 wygranych to w dupe sobie wsadz cwelu
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sob Gru 06, 2003 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spiesze z gratulacjami, jeeeeeeeee, michals ma 1000 zwycięstw, jeeeeeeeeeeeeeeeeee, co za radosc otworzmy 20 letnie wino, jeeeeeeeeeeeeeeeeeee, zrobmy fale i zaśpiewajmy 2000 zwyciest, 2000 zwycięstw.
Michals kogo to interesuje, czy chhcesz nas zdenerwowac,bo po sobie, a zwykle jestem bardzo nerwowy, bardzo nie zauwazyłem przyplywu flustracji z tego powodu. Nie zaimponujesz nam w ten sposob, co innego jakby to było na jakims forum, tam gdzie ty jestes panem i wladcą, a wchodza tam same cieniaski, ktore ledwo kropki stawiają i pytają się, jak w to sie gra. Chodz i co bardziej inteligentny cienias dojrzal by po jakimś niedlugim czasie ze przy takiej ilości zwyciestw winneś mieć rank około
5 tyś. Smile

Żegnam i pozdrawiam prawdziwych kropkowiczow, do nastepnego.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Gru 06, 2003 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnosząc się do tego co napisał best chcę stwierdzić, że nikt nie miał 1000 prawdziwych wygranych na jednym nicku i wątpie żeby ktoś miał tyle wygranych na wszystkich swoich nickach razem wziętych.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob Gru 06, 2003 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bravo michals , bravo!!!! Congralulatins ! Wszyscy jakże sie cieszymy z twojego sukcesu brawo!

p.s. Za to ty masz 1000 PRAWDZIWYCH wygranych.....
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Nie Gru 07, 2003 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci tak....
Gowno tam wiesz Michals, ja mialem ok. 20 nickow plus w chuj jeszcze kont jednodniowych, swego czasu otwieranych. Wiec nie wiem czy sam nie mialem duzo wiecej niz tysiac... (nigdy nie bylem jednak az takim jemiolem jak ty zeby to sumowac i sie tym podniecac). Po za tym spokojnie ponad tysiac jak i nie dwa ma kibic, a byc moze i muslimek.

a nawet nie wiem czy Gothar nie mial tez jakos tyle... i to nawet na jednym nicku jak to ty uwazasz za wielki sukces!!!
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Gru 08, 2003 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda slow...
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies