Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Konspiracja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pią Gru 19, 2003 11:03 am    Temat postu: Konspiracja Odpowiedz z cytatem

Jak to stwięrdził Leokles, najlepszym sposobem walki z nieproszonym osobnikiem, to jest michalsem, jest kompletne olanie go. Proponuje więc, nie granie z nim na jego zasadach, więc jeśli będzie chcial zagrać z wami niech gra na ranking do przewagi 15 kropek, inaczej olejcie go. Nie jest to przymus,. Ale wiem ze Michalsa nie lubi nikt, więc dołączcie się do krucjaty przeciw niemu i po prostu wymuśmy( w co watpie) na nim normalną grę. A jak nie będzie chciał grac, to nie będzie gral z nami wogole, a jeszcze jedno nie będzie naturalnie mógl grać w turniejach które ewentualnie zostaną zrobione, jeśli więcej kropkowiczow zaszczyci nas swoją obecnoscia, a może powroci liga, która ostatnim razem nie bardzo wypaliła. Jeśli chodzi o wyniki turnieju to zostaną zapisane w najbliżyszm czasie, przeto proszę o podanie mi ich, jeśli ktos ma. Ja niestety z róznych przyczyn nie sledzilem turnieju do końca.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Gru 19, 2003 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liga. Moim zdaniem liga kropkowiczów wcześniej nie wypaliła ponieważ wszyscy mogli grać za darmo a teraz trzeba płacić , więc to normalne. Każdy będzie chciał wykorzystać swoje konto i w miare chęci i możliwości grać w lidze. Szczefrze mówiąc moglibyśmny stworzyć taką mini ligę , kltórej liderami byliby dawni pomarańczowi tj . radji , kibic no i ant.
Myślę że to by mogło wypalić a jak nie to przynajmniej sobie pogramy Wink

Co do wyników turnieju do od półfinału też przestałem śledzić przebieg gier , wiem tylko że wygrał ten któremu się dysk spalił , czyli polkolordek
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pią Gru 19, 2003 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ant to cienias Wink
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Gru 22, 2003 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem spowrotem co prawda musialem kupic nowego ale juz jest wszystko w normie Smile a jesli mozecie to piszcie do mnie na gg bo stracilem wszystkie munery
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Pon Gru 22, 2003 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam uwazam ze dobrym sposobem na wyeliminowanie ,,tego wroga ,, byloby powiedizec wszystkim ze jak juz graja z michalsem to zeby grali do konca :(do wywalenia) a nie rezygnowali wczesniej(mowie tu o tych slabszych naturalnie-nowicjuszy albo cos ) Very Happy
Powrót do góry
 
 
ant22



Dołączył: 21 Lis 2002
Posty: 184

PostWysłany: Wto Gru 23, 2003 1:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A najlepsze jest to Best ze ty nigdy nei byles lepszy:)Smile A bilans z tego co pamietam nadal masz na minus:)Smile
Powrót do góry
 
 
ant22



Dołączył: 21 Lis 2002
Posty: 184

PostWysłany: Wto Gru 23, 2003 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O i zapraszam na partyjke Smile
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Wto Gru 23, 2003 5:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to ja się przerzuciłem na football amerykański i baseball Wink
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Wto Gru 23, 2003 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykupie kod 25Xii wiec bedziecie mieli okazje zagrac ze zwyciezca turnieju Very Happy
Powrót do góry
 
 
BieLanski_Wojownik



Dołączył: 14 Gru 2003
Posty: 5

PostWysłany: Sro Gru 24, 2003 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezle jest. Ja jestem jak najbardziej na TAK. Tylko ze konspiracja powinna byc załozona juz duzo wczesniej. Nie mam weny twórczej dlatego więcej juz nic nie napisze. Pozdro dla wszystkich Kropkowiczów. Wacz Walcz Walcz Ty walczysz Ja walcze. Walka to moja Domena
Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Sty 25, 2004 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacys nowi sie pojawiaja i to gdy kropki istnieja chyba czysto formalnie. Cholera, dziwny jest ten swiat.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Sty 26, 2004 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to swiadczy ze kropki to gra ponadczasowa Very Happy
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies