Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zagineli
Idź do strony 1, 2  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pią Sty 16, 2004 6:47 pm    Temat postu: Zagineli Odpowiedz z cytatem

Z przykroscia musze zawiadomic iz nasi wierni przyjaciele - kropkowicze zagineli.Mowa tu o:
1.Leokles- nie wiem co sie z nim dzieje, w ogole go nie widze na gadu-gadu,moze wiecie co sie z nim dzieje?
2.Dzarol- tak pochlonelo go hex, ze nie dosc ze zapomnial o grze w kropki(co jeszcze jestem mu w stanie wybaczyc) to na dodatek nie udziela sie na forum.Trzeba go skarcic Exclamation
3.Kaisuj- podobnie jak inni zainteresowal sie go, ale az do przesady, juz chyba z miesiac sie nie odzywa a przeciez wejscie na forum i napisanie czegos nie trwa wieki(na forum go pisze duzo a tu nie) - to mi sie nie podoba. Evil or Very Mad
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Sty 16, 2004 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Leokles- rozmawiałem z naszym małym żulkiem:) i powiedziałmi że wziął się ostro za naukę bo nie chce znowu powtarzać roku Razz , będzie dopiero w lutym
2. Dzarol- spoko koleś , załamał sie i zrezygnował z kropek bo nie szło mu najepiej ale w hex jest jednym z najlepszych na kurniku.
3.Kaisuj- zainteresował się go fakt nawet otworzył w lubinie klub dla goistów . Tu masz racje polko on już przeszedł na tamtą strone , gra w go kilka godzin dzienni i nawet nie zaglądnie na nasze forum chociarz na tamtym pisze. Obiecał mi że się tu zjawi kilka dni temu... cóż czekam.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sob Sty 17, 2004 5:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile by Kajsuj nie trenowal GO to i tak bedzie chujowy w stosunku do kibica chociazby, ktorego ja przynajmniej uznaje za najlepszego sposrod kropkowiczow. Poki co w ta gre, ja jestem chujowy jak barszcz, a robie go z palcem Wink Nie wiem na prawde, po co on organizuje w tej dyscyplinie jakies wlasne pomysly, to i tak spali na panewce Wink No ale......... ja tez z nudow wiele rzeczy robilem Wink
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sob Sty 17, 2004 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to troche mnie usopkoiles szwagier--> odnosnie leo i dzarola Smile
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sob Sty 17, 2004 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mowiąc best wiele razy twoje żarty robią sie nie smaczne i nie smieszą a urażają co niektore osoby. Masz 20 kilka lat i nie potrafisz jeszcze zauwazyć faktu że wiele słów mozna brac w dwojaki sposób, myśle ze jak na ten nie mały wiek powinienes bardziej zastanawiać się nad tym co piszesz. Nie wiem czy kogos urazil jakis twoj post, ale mnie osobiscie niektóre by uraziły jesli by były skierowane do mnie. Wiec jak już mówiłem zastanów sie przyjacielu czasem co piszesz.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob Sty 17, 2004 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radji napisał:
Szczerze mowiąc best wiele razy twoje żarty robią sie nie smaczne i nie smieszą a urażają co niektore osoby. Masz 20 kilka lat i nie potrafisz jeszcze zauwazyć faktu że wiele słów mozna brac w dwojaki sposób, myśle ze jak na ten nie mały wiek powinienes bardziej zastanawiać się nad tym co piszesz. Nie wiem czy kogos urazil jakis twoj post, ale mnie osobiscie niektóre by uraziły jesli by były skierowane do mnie. Wiec jak już mówiłem zastanów sie przyjacielu czasem co piszesz.



Best, radji ma racje, ja na miejscu kaisuja czuł bym się urażony . Po za tym co chcesz od niego niech trenuje jak lubi. To jego sprawa co robi.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sob Sty 17, 2004 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szwagiereczek napisał:
Best, radji ma racje, ja na miejscu kaisuja czuł bym się urażony . Po za tym co chcesz od niego niech trenuje jak lubi. To jego sprawa co robi.

Tez sie zgadzam Arrow
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sob Sty 17, 2004 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja sie nie zgadzam Razz
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Nie Sty 18, 2004 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to best, popisowe walnełes, to świadczy o tobie samym. A mialem cie za doroslego czlowieka, heh, no ale żaden ze mnie znawca tego tematu.
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Sty 25, 2004 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coz Best, jestes mocny w gebie. Jesli chcesz sie ze mna zmierzyc to mozemy zagrac. Nie neguje tego, ze Kibic jest ode mnie lepszy w go. Moze ma wieksze zdolnosci, ale nie mozesz oceiac moich umiejetnosci nie grajac ze mna, a juz na pewno nie mozesz oceniac mojej dzialanosci w klubie, ktory zalozylem. Nie masz nawet pojecia o czym piszesz. Nigdy nie byles na naszym spotkaniu, nie wiesz jak to wyglada. Jezeli Ciebie go nie interesuje to twoja sparwa, ale to, ze inni maja takie zainteresowania nei znaczy, ze sa gorsi od Ciebie. Owszem, kiedys pokonywales mnie, jak jeszcze gralismy na kurniku, ale to bylo bardzo dawno temu, w wakacje jeszcze. Teraz gram duzo lepiej. Byc moze boli Cie to, ze Kibic jest od Ciebie lepszy i szukasz kogos, do kogo moglbys sie porownac i pokazac innym, ze jestes "The_Best". Niestety to sa tylko puste slowa. jesli chcesz komus cos udowodnic to mozemy sie umowic na gre na KGSie lub innym serwerze go, byleby grafika byla w miare czytelna. Od razu uprzedzam, ze na kurniku grac nie bede. I jeszcze jedna uwaga. Kazda osoba, bez wzgledu na iloraz inteligencji (zakladam, ze nie jest uposledzona i miesci sie w normach) jest w stanie dojsc do sily 1 dan. Jednym to przyjdzie szybciej, innym wolniej. To czy osiagna ten celzalezy tylko od ich determinacji i jest kwestia czasu.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pon Sty 26, 2004 1:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tjaaaa, kibic zawsze był moim idolem, szkoda że nie jestem taki jak on Crying or Very sad
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Lut 02, 2004 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, ze przyznajesz mi racje. Ciesze sie. Very Happy
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Sro Lut 04, 2004 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o czym Wy to qrwa pierdolicie to jest forum kroek a nie jakiegos jebanego go, jak chcesz cos napisac Bestowi to napisz mu to na gg a nie tu bo qrwa nie chce mi sie nawet patrzec na to
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Czw Lut 05, 2004 6:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O wlasnie, i o tym napisalem w moim poprzednim poscie. Niech to forum bedzie od kropek, a nie od wszystkiego innego!!! Skonczmy raz na zawsze z jebaniem o innych pierdolach tylko nie o kropkach. W koncu teraz dzieki uprzejmosci cronixa Laughing mozna se pograc w weekendy i chociaz miec nadzieje ze stare czasy powroca.
Dzieki masters ze pilnujesz porzadku Wink coraz mniej tu juz takich jak Ty Wink

A jak ma ktos cos do mnie to czekam na bluzgi na moje gg, tylko rzeczowo uzasadnione Wink
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Lut 08, 2004 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Best - jestes niekonsekwetny. Najpierw stawiasz mi pewne zarzuty publicznie an forum, a potem masz do mnei pretensje, ze na nie odpowiadam rowniesz publicznie na forum. Jesli chcesz sie wypowiadac na temat moich postepow w go czy czegokolwiek innego, tez moj numer GG masz (kiedys miales). Wiec najpierw wymagaj tego od siebie, a dopiero od innych.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies