Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Można grać za darmo do 1 stycznia 2005

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Lis 03, 2004 5:41 pm    Temat postu: Można grać za darmo do 1 stycznia 2005 Odpowiedz z cytatem

Informuję że można pobrać bezpłatny kod na okres do 1 stycznia 2005 ponieważ wprowadzili nową grę na zagraj.pl (szachy-kloc)
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 03, 2004 8:51 pm    Temat postu: Nigdy nie zaszkodzi spróbować Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc moja pierwsza reakcja na wiadomość o darmowej grze w kropki do końca roku była wielce entuzjastyczna. Momentalnie poprawił mi się humor, lecz równie prędko zniknął. Ochłonąłem przypominając sobie podobną sytuację, która miała miejsce w niedalekiej przeszłości. Wówczas kropki również były darmowe przez pewien okres, jednakże przyjemność z gry była doprawdy znikoma. Nie twierdzę, że było tak zawsze, gdyż na szczęście za pomocą gg można było znaleźć sobie starych wyjadaczy, którzy najczęściej chętnie podejmowali wyzwanie. Niestety to były jedyne osoby, z którymi można było zagrać, a jeśli ich zabrakło oczekiwanie na nowego chętnego gracza wydłużało się niezmiernie długo…
Kropki na cronixie to przeszłość. Dopóki całkiem nie zostaną zniesione opłaty, dopóty nie będzie chętnych do gry. Kropki mają szansę zaistnieć tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie to gra dostępna dla każdego bez żadnych ograniczeń. Szkrab i kurnik z wiadomych przyczyn zawiodły, pozostaje jeszcze szansa w „gamedesire” na www.gryonline.wp.pl. Od niedawna rozpocząłem kolejną krucjatę na http://forumpl.gamedesire.net. Poniekąd istnieje szansa, aby wkrótce powstały kropki, ale… Póki, co nic jeszcze nie wiadomo, atoli mile będzie widziana Wasza pomoc. Wszystko leży w naszych rękach, nigdy nie zaszkodzi spróbować. Im większe wywołamy zainteresowanie tym większa szansa na sukces!
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Czw Lis 04, 2004 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiedz tylko Leo co mam zrobic a na pewno pomoge Smile

P.S.
Kogo sprac na cronixie Question Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 05, 2004 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, co stanowi przyczynę mojego przebudzenia, możliwe że to nadchodząca zima, bądź zeszłoroczne wspomnienia, niemniej jednak nie tracąc czasu poszukuję miejsca dla Kropek. Każdego zainteresowanego grą w kropki zapraszam do oddania swojego głosu na: http://forumpl.gamedesire.net/viewtopic.php?t=361 , tych bardziej śmiałych nakłaniam do napisania komentarza. Czasami wystarczy kilka słów, aby wzbudzić zainteresowanie.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pią Sty 14, 2005 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam teraz ferie wiec jestem otwarty na propozycje co do gry w kropki i nie tylko Smile
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Sty 14, 2005 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Graj ze mną, ja jestem codziennie wieczorem.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pią Sty 14, 2005 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to kiedys wpadne i sobie zagramy Wink
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies