Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Top ten zdaniem papierza

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jan Pawel II



Dołączył: 27 Cze 2002
Posty: 8
Skąd: New Yersey

PostWysłany: Nie Cze 30, 2002 3:25 pm    Temat postu: Top ten zdaniem papierza Odpowiedz z cytatem

1 Slabosilny
2Czerwonysztandar
3Mejini
4Alamo
5Qzwaju
6Von Satanuss
7Kibic777
8Overseer
9Zmichalg
10Mari85

I tak by to chyba wygladalo gram juz tu prawie dwa lata i wielu ludzi sie przewinelo za mojej kadencji
Powrót do góry
 
 
Overseer



Dołączył: 30 Cze 2002
Posty: 19

PostWysłany: Nie Cze 30, 2002 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapomniałeś o sobie :)
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Nie Cze 30, 2002 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mari nie jest az taki dobry na 10 msc....
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Lip 01, 2002 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasatnawiał bym sie nad podanym przez ciebie top 10,część graczy których tu wpisaleś jp2 juz dawno nie gra i nie wiadono jak by sobie poradzili teraz.Teraz sie gra inaczej niż kiedyś i jest więcej lepszych graczy,poziom jest wyrównany.A zreszta patrz na siebie nie miałeś żadnej porażki grając kiedys z tymi graczami, a teraz juz masz ich kilka grając przcież z nami.
Powrót do góry
 
 
Jan Pawel II



Dołączył: 27 Cze 2002
Posty: 8
Skąd: New Yersey

PostWysłany: Pon Lip 01, 2002 5:06 pm    Temat postu: top ten Odpowiedz z cytatem

Co do mojego top ten radji ci gracze ktorych wymienilem prezentowali ten poziom co my teraz juz prawie rok temu tylko ze przestali tu przychodzic widziales jak gra slabosilny a taki np mejini jest wcale od niego nie gorszy a Qzawju gral ze slabosilnym na rownym poziomie a ja w pojedynkach z nim mialem jakies 4-3 liczac tylko gry rankingowe , satanus byl na rownym poziomie jak ja a mari wedlug mnie mial jedna z lepszych obron jaka widzialem . Poziom gry wcale tak wysoko sie nie podniosl jest tylko wiekszosc graczy na bardzo wysokim poziomie a kiedys takich graczy bylo moze 4 a co do moich porazek nie mialem ich dawniej tylko dlatego ze mialem w kilku grach fuksa . Po dluzszym przemyslenniu patrzac tylko na graczy obecnie grajacych to wedlug mnie ranking wyglada tak:
Czerwonysztandar
Kibic777
i cala reszta na tym samy poziomie daleko w tyle za tymi dwoma
To by bylo na dzisiaj tyle aloha
Powrót do góry
 
 
kibic777
kropki.legion.pl


Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 119

PostWysłany: Wto Lip 02, 2002 12:05 am    Temat postu: Re: top ten Odpowiedz z cytatem

Jan Pawel II napisał:
Po dluzszym przemyslenniu patrzactylko na graczy obecnie grajacych to wedlug mnie ranking wyglada tak:
Czerwonysztandar
Kibic777
i cala reszta na tym samy poziomie daleko w tyle za tymi dwoma
To by bylo na dzisiaj tyle aloha


e tam pomiedzy mna a czerwonym jest jeszcze duzo osob:Da ja w porownaniu do nich ledwo stawiam kropki:roll:

moim zdaniem ranking wyglada raczej tak (umieszam tu tylko tych z ktorymi gralem albo widzialem jak graja):

1. czerwonysztandar, www_gobase_org (mejindokoro)
2. alamo, nieociosany (weszmorderca), trudny_m
3. JP2, radji, bzyczeku, maaaq
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sro Lip 03, 2002 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te twoje top 10 janie pawle 2 jest dla mnie kompletnie niezrozumiale,to tak samo jak byś chciał nas przekonać że Pele jest lepszy od Maradonny,albo że Chamberlein jest lepszy od Shaqa mimo że nigdy ze sobą nie grali.Oceniasz wysoko jakieś tam jak bym to uja legendy tych kropek,bo kto to jest do cholery jakiś Mari czy Qzwaju nigdy ich na oczy nie widziałem,niech przyjdą i zagrają to wtedy wszystko bedzie jasne.Na szczyćie znowu pomyłka mówisz że grasz tu od 2 lat to powinieneś wiedzieć że czerwony prezentuje lepszy poziom od slabosilnego w najgorszym przypadku dla niego graja na równi,ale slaby z pewnościa nie jest lepszy,co do alamo to fakt należy mu sie miejsce w czołówce,ale gdzie do cholery ty jesteś,nie mam nic do kibica gra b.dobrze,ale nie ma takiego ataku jak ty nie oceniaj go tylo dlatego że wygrał z czerwonymsztandarem to bez sensu.Jeśli chodzi o overseera to kiedyś ogralem go raz i wtedy nie gralem tak dobrze jak teraz,grałem o wiele slabiej.Wie,m jp2 ze samo krytyka jest potrzeban dla człowieka bo wtedy zna on swoje miejsce w szeregu ale ty widzę ze najchętniej umieścil byś siebie miedzy jakimś Jasiem1989 i Madzią1988 z rankingami poniżej 1200.jeszcze raz zdecydowanie skrytykuje twoje top 10 bo nie odpowiada ono,a właściwe nie moze odpowiadac prawdziwemu rozłorzeniu sił na cronixowskich kropkach.Połowa zawodników juz dawno nie gra,a dzisiejszi gracze mogą prezentować ten sam poziom co oni a może nawet wyzszy.Co do ciebie overseer moja wypowiedz w tym tekście na twoj temat może być nie dokońca poprawna,nawiasem mowiąc niemam pojecia jak ty teraz grasz.
NIE CHCIAŁEM TU NIKOGO SKRYTYKOWAĆ WYPOWIADAM TYLKO SWOJE ZDANIE I MOGE SIE MYLIĆ>A PISZE TO CO WIDZE>
Powrót do góry
 
 
Jan Pawel II



Dołączył: 27 Cze 2002
Posty: 8
Skąd: New Yersey

PostWysłany: Sro Lip 03, 2002 3:39 pm    Temat postu: rank Odpowiedz z cytatem

Czesc Radji ciesze sie ze skomentowales moj rank bo moge kilka rzeczy wyjasnic . Po pierwsze dalej upieral bym sie przy tym ze slabosilny jest lepszy od czerwonego nie wiem po prostu jest to moje odczucie ze slabosilnym gralem z 4 razy podobnie jak z czerwonym i slaby zrobil na mnie duzo wieksze wrazenie . Co do Mariego i qzwaja to dlatego umiejscowilem ich na tych a nie na innych miejscach poniewaz ja nie podnioslem swoich umiejetnosci znaczaco wsumie gram nawet gorzej niz rok temu a z qzwajem pare razy przegralem a z dzisiaj grajacych pokonales mnie raz ty 3 razy czerwony i raz glupia przegrana z arosem:)
Co do kibica rzeczywiscie nie ma on za mocnego ataku za to obrone ma wysmienita nie lubie z nim grac dlatego ze od pierwszych kropek juz zaczyna sie bronic i gra sie z nim bardzo ciezko ( bardzo podobnie do niego gral qzwaju ) Gralem z nim ostatnio kilka gier towarzyskich i zaskoczyl mnie tak niektorymi zagraniami jak nikt na tych kropkach od dlozszego czasu. Pytasz sie gdzie bym siebie umiejscowil w rankingu kiedys powiedzial bym ze na pierwszym miejscu ale te czasy chyba minely bezpowrotnie. Mysle ze prezentuje poziom rowny kibicowi choc uwazam ze w bezposrednich pojedynkach moglbym z nim pasc.
tO NA TYLE ALOHA
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sro Lip 03, 2002 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytalem przed chwilą twoja odpowiedz i musze przyznać że potrafisz odpowiedzieć ładnie na zadane pytania.Choć moim zdaniem,nie da sie określić top10 w tej chwili,według mnie to niemozliwe,brakuje bezpośrednich spotkań miedzy tymi co grali kiedyś a tymi co graja teraz.Powstaje liga i chcialbym zeby najlepsi w miare możliwości tam wstepowali,tu bedzie można określić aktualny poziom wszystkich graczy co tu graja dziś.
Powrót do góry
 
 
Overseer



Dołączył: 30 Cze 2002
Posty: 19

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 12:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>nawiasem mowiąc niemam pojecia jak ty teraz grasz.
Teraz właściwie w ogóle nie gram (już prawie pół roku) - i to przekłada się na mój obecny poziom (na gothara na przepustce wprawdzie to wystarczyło, ale chyba tylko dlatego, że on także nie grał przez pół roku:P ). Tak więc mną nie przejmujcie się w żadnych rankingach, przynajmniej dopóki nie wrócę na kropki...
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kiedy wracasz overseer?
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2002 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powrtacam do tego tematu bo dalej nie moge pojąć twojego top 10 jp2.
był tu ostatnio zmichalg,w sumie spoko gość,ale żadnych szans nie miał ani ze mną ani z muslimkiem,a u ciebie jest na 9 miejscu.Lecimy dalej qzawju,nic do niego nie mam ale uważam że spewnościa lepiej nie gra odemie czy np arosa,czy gra gorzej nie wiem,ale napewno nie lepiej.Dalej jest overseer tego wariata uwielbiam szkoda ze już tu nie wpada, gralem z nim ostatnio i przegralem co prawda,ale nie uwazam zeby był lepszy od dzisiejszych graczy.Jeszcze chciałbym wspomieć słowa jednego koesia który był tu fioletem zanim ja dowiedziałem sie o tej stronie cytuje "Wszyscy mnie tu rozwalają",nie pamietam jaki miał nick, a szkoda. Dziekuje.
Jak zwykle starałem sie nie urazić nikogo Smile
Powrót do góry
 
 
Jan Pawel II



Dołączył: 27 Cze 2002
Posty: 8
Skąd: New Yersey

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2002 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wsumie mussze przyznac ci racje radji po dluzszym przemysleniu moje top ten rzeczywiscie odbiega od rzeczywistosci spotkalem takze niedawno kolesia ktory dawniej zajebiscie wymiatal a teraz dostal w dupe od polowy gosci tutaj co do qzwaja to tez masz racje myslalem ze jest lepszy ale poziom na kropkach tak sie podniusl ze ci stari gracze nie moga sie tu odnalezc nowego top ten nie podam bo wszyscy graja dla mnie na podobnym poziomie wszyscy czyli muslimek aros ty i ja nie wiem jak gra maaq i boiliton wiec sie niewypowiadam na ich temat dalej jednak podtrzymuje opinie ze najlepszy jest slabosilny z czerwonym a zaraz za nimi kibic to by bylo na tyle narazka
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies