Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prosba do jednego z nas
Idź do strony Poprzedna  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gothar napisał:
Kaisuj - nic dodac nic ujac



Ghottttti kope lat Very Happy Co się z Tobą działo kurde? Razz
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turniej sie rozpoczął, Kibica nie ma, jest za to duża ferajna ze starej gwardii, nawet Gothar gdzieś tam sie przeplatal, mój dawny druch kropkowy i jeden z nielicznych ktorzy mieli okazje byc na top 10 cronixowskich kropek (tym prawdziwym top 10). Gdzieś tam nawet Hit przemkną, ale ja się z nim jeszcze nie spotkalem Smile, brak jeszcze Overseera i Emiela Regisa, ale cóż nie każdy ma czas, a może nawet i chęci na tą grę.
Turniej ogólnie rzecz biorąc, nawet przy braku Kibica Smile, jest naprawde fajny i jestem wdzięczny organizatorom za chęci i pasję, do jego zrobienia, a także za zaproszenie. Sam kiedys się w to bawiłem, do czasu aż nie wpadlem w wir alkocholowych uniesień, co ostatecznie doprowadzoiło mnie do bolesnego upadku Smile. Licze że nie jest to ostatni turniej, a także że będzie kontynuowana liga do ktorej chętnie bym sie zapisał. Bo jak widać, po latach ciemnych gdzie na kropkach grali bardzo nieliczni i na ogół slabi gracze, dzis nastepuje odrodzenie i nowa rewolucja w dziedzinie naszej gry. Niektorzy mówia, ze to źle, inni że dobrze, bo tak naprawde gramy coraz lepiej, no i wreście możmy w coraz wiekszym stopniu rywalizowac ze zniewidzonymi Smile goistami, naturalnie na kropkach, bo na go nas rozlożyli by zapewewne. Ostatecznie jeśli dalej bedziemy dostawać "w dupe", mozemy zebrac ekipe z siłowni i rozbić te ich "gejowskie" party Smile.
Wracajac jednak do nowoczesnych kropek i tych z przez wieków ciemnych, to niestety, czy stety jest to normalna i nie możliwa do zatrzymania ewolucja.
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radji napisał:
Turniej sie rozpoczął, Kibica nie ma, jest za to duża ferajna ze starej gwardii, nawet Gothar gdzieś tam sie przeplatal, mój dawny druch kropkowy i jeden z nielicznych ktorzy mieli okazje byc na top 10 cronixowskich kropek (tym prawdziwym top 10). Gdzieś tam nawet Hit przemkną, ale ja się z nim jeszcze nie spotkalem Smile, brak jeszcze Overseera i Emiela Regisa, ale cóż nie każdy ma czas, a może nawet i chęci na tą grę.
Turniej ogólnie rzecz biorąc, nawet przy braku Kibica Smile, jest naprawde fajny i jestem wdzięczny organizatorom za chęci i pasję, do jego zrobienia, a także za zaproszenie. Sam kiedys się w to bawiłem, do czasu aż nie wpadlem w wir alkocholowych uniesień, co ostatecznie doprowadzoiło mnie do bolesnego upadku Smile. Licze że nie jest to ostatni turniej, a także że będzie kontynuowana liga do ktorej chętnie bym sie zapisał. Bo jak widać, po latach ciemnych gdzie na kropkach grali bardzo nieliczni i na ogół slabi gracze, dzis nastepuje odrodzenie i nowa rewolucja w dziedzinie naszej gry. Niektorzy mówia, ze to źle, inni że dobrze, bo tak naprawde gramy coraz lepiej, no i wreście możmy w coraz wiekszym stopniu rywalizowac ze zniewidzonymi Smile goistami, naturalnie na kropkach, bo na go nas rozlożyli by zapewewne. Ostatecznie jeśli dalej bedziemy dostawać "w dupe", mozemy zebrac ekipe z siłowni i rozbić te ich "gejowskie" party Smile.
Wracajac jednak do nowoczesnych kropek i tych z przez wieków ciemnych, to niestety, czy stety jest to normalna i nie możliwa do zatrzymania ewolucja.


Ja jestem Smile Tyle, że gram tylko w turnieju niestety ze względu na brak czasu. (takie są skutki studiów dziennych i pracy) A co do alkoholowych uniesień, to z tego samego powodu przestałem grać w kropki przed paru laty, ale już jestem czysty Very Happy A z Tobą Radji musze się ustawić na kropkach kiedyś na na partyjkę Smile W końcu mnie kiedyś szkoliłeś Smile
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma chuja! oczywiscie ze beda turnieje,poki zyje i mam dostep do internetu Very Happy
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies