Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WIELKI FINAŁ TURNIEJU KU PAMIĘCI AROSA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 6:51 pm    Temat postu: WIELKI FINAŁ TURNIEJU KU PAMIĘCI AROSA Odpowiedz z cytatem

Wielki finał tegoż turnieju, po uzgodnieniu z alamo, odbędzie się w następną niedzielę czyli 17 grudnia o godz. 20.30 czasu Waszego Smile
Chętnych na obejrzenie tego arcynudnego spotkania serdecznie zapraszam Wink Wink Wink
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej pozno niz wcale.mam nadzieje ze serwer nie wywali! Shocked
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 9:24 am    Temat postu: Pół litra piechotą nie chodzi Odpowiedz z cytatem

Idealnie trafiliście z wyborem terminu. Już się bałem, że tego dnia będę w pracy, ale szczęścliwie 17 grudnia mam wolne. Tak więc nie omieszkam przybyć na te "arcynudne" spotkanie. Żeby zmobilizować panów do lepszej gry, zobowiązuję się ofiarować wygranemu "małą połóweczkę". Życzę powodzenia. Niech wygra "najlepszy" Wink
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz wiadomo komu Leokles bedzie kibicował Smile. Myśle ze też wpadne, choc wydaje mi się że The Best bedzie The Looser i mecz zakonczy sie po 15 minutach. Tak czy inaczej licze że bedzie ciekawiej niz w rozegranym wczoraj malym Finale Smile
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies