Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MIDZYNARODOWY TURNIEJ W KROPKI
Idź do strony Poprzedna  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Polkolordka jestem więcej niż pewien, że więcej w nim Kropkarza, aniżeli Goisty, chociaż prawdą jest, że ostatnim czasy grywał w go.
Nie wiem jak inni, ale ja za niego ręczę i o ile w turnieju nie weźmie udziału elita kropkarska dobrze byłoby wziąć Polkolordka do składu.

Proponuję również zastanowić się nad Yazonem - to "czarna owca", która ma perspektywy na przyszłość jeśli tylko ustabilizuje formę i zacznie panować nad swymi emocjami - a w ostatnim czasie zaczyna mu to wychodzić coraz lepiej.

Jaki przewidujemy skład sędziowski? Czy jeśli nie wezmę udziału w turnieju międzynarodowym, to czy będzie potrzebny ktoś do pomocy podczas organizacji? Aktualnie jedynie pytam, gdyż ciężko jeszcze zdeklarować mi się jest na obecną chwilę.

Może przeprowadzimy jakąś ankietę co do 5 graczy, która miałaby wziąć udział w tymże turnieju. Dobrze byłoby aby każdy mógł zagłosować kogo chciałby widzieć w tym turnieju. Wpisać załóżmy 10 kandydatów i zrobić głosowanie.

Tak przy okazji Senny to jesteś Wielki. Bez Ciebie Kropki nie wyszłyby z letargu. Naprawde jest to godne podziwu co dla nas zrobiłeś i wciąż robisz...
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leo, nie oszukujmy się zaproponowałeś moją osobe tylko dlatego, żeby było na kogo zwalić wine jeżeli nie wygracie żadnego meczu, prawda? Do tego jestem w drugiej lidze. Acha i byłbym zapomniał, nie nazywaj mnie owcą, proszę. Boję się pewnego, dobrze wam znanego osobnika.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najmnocniej Cię przepraszam Yazonie. Nie chciałem Cię urazić. Naprawdę zapomniałem, że mamy już jedną owieczkę Wink

Twoją osobę zaś zaproponowałem gdyż potrafisz każdemu zajść za skórę i w ostatnim czasie jak widać po Twych statystykach robisz to coraz częściej. Jeżeli ogrywasz mnie, Radiego, Kubusia czy też TheBesta dlaczego nie miałbyś sprobować swych sił w walce z innymi? A jako że Kubusio mówi, że "wpierdol" dostatniemy to w rzeczywistości nie ma większej różnicy kto będzie w piątce wybrańców (w tym wypadku to raczej skazańców Wink ). Chociaż teoretycznie tak jak mówisz, zawsze później będzie możliwość obarczyć winą, tych którzy przegrali, ale...
Może rosjanie i są dobrzy, jednak po pierwsze beda grac u nas, a po drugie na naszych zasadach, wiec kto wie.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leokles napisał:
Co do Polkolordka jestem więcej niż pewien, że więcej w nim Kropkarza, aniżeli Goisty, chociaż prawdą jest, że ostatnim czasy grywał w go.
Nie wiem jak inni, ale ja za niego ręczę i o ile w turnieju nie weźmie udziału elita kropkarska dobrze byłoby wziąć Polkolordka do składu.



Dzieki leokles za mile slowa Wink

Co do Rosjan, to nie wiem w sumie jak graja, ale wydaje mi sie, iz sa do pokonania. Glowa do gory chlopaki :wink:Damy rade!
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to byl zart polko-co do twego udzialu,wiem ze jestes kropkarzem,staralem sie wytlumaczyc roznice miedzy goista a kropkarzem.Yazon te dobry kandydat.dzieki leo za mile slowa
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety turniej z ruskimi nie wypalił,ale mam dobre wieści,jeden z ukraińców Barrakuda (u nas znany jako Pbl ) zagra w naszej lidze,mysle ze to dobry poczatek i mysle ze dzieki niemu dolacza inni zawodnicy ze wschodu,wiec sprawa miedzynarodowego turnieju caly czas jest otwarta Smile
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja bym proponowal zeby w polskiej lidze grali tylko polscy zawodnicy.
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem za tym zeby obcokrajowcy grali razem z nami, tak wstepnie, zeby wiecej dobrych graczy z za granicy wchodzilo na szkraba... w koncu nie jest to jakas wielka polska, liga tylko taki maly turniej...
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie.o to wlasnie chodzi grzechu
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech graja wszyscy Wink jak jest Polish Open w tenisa to wiecej gra obcokrajowcow niz naszych i nikomu to nie przeszkadza :p

a moze my tez kiedys sponsora znajdziemy Smile
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies