Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

moglo byc gorzej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Czw Paź 17, 2002 9:58 pm    Temat postu: moglo byc gorzej Odpowiedz z cytatem

Nie mam co robic więc zabawie sie w opisanie moich kropkowych kolegow,tak z nudów(oczywiście to sa żarty nie ma co sie denerwować)

Zacznijmy od czerwonegosztandara mu zawsze nalezy sie pierszęstwo,więc moim zdaniem czerwony jest czlowiekiem pewnym siebie,cholernie sie wywyzsza co powoduje u mnie ataki niezrozumienia,swoją gra stara sie pokazac ze jest najlepszy i guzik go obchodzą tak samo inni jak i innych pomysły,tak jak by starał sie na kropkach zalatwić wszystkie swoje problemy związane z zyciem i światem,i chce pokazać ze jest najlepszy.Strasznie sie denerwuje jak ktoś mu mowi że nie jest bogiem,tylko zwykłym człowiekiem Smile
Aros brrrr,tego czlowieka i ja sie boje mimo ze dobrze ze sobą żyjemy straszny nerwus,zreszta jak i ja,ale on ma zbyt duzo wybuchów gniewu,ktore potrafi bezpośrednio przekazac swej ofierze,a jak sie nie denerwoje dobrze gra w kropki.
Hitman najbardziej samokrytyczna postac na kropkach,wszyscy mowia że jest dobry a ten wciąż mówi że jest kiepski,człowiek powinien miec troche w sobie samokrytyki,ale hit bez przesady:)
Kibic im dlużej gra w kropki tym bardziej łapie pewności siebie,jest jedynym gościem w swoim rodzaju,ktory siedzac na kropkach potrafił wymyślec specyficzne techniki obrony,z których korzystaja praktycznie wszyscy.Acha,i ma zawsze wyłączone gg.
The best miły,spokojny,opanowany człowiek ktory bardzo szybko powiększa swoje umiejetności,nikogo nie denerwuje i nikt go nie denerwuje,zasada jak z bajki ty nie skrzywdzisz mnie ja nie skrzywdze ciebie,a poza tym jest pracocholikiem Smile
Emiel regis Rohellec stary mistrz kropek,no prowadził na top 10,ale nie idzie mu juz tak dobrze jak kiedyś,hehe stara szkoła siada,nowi sa lepsi Smilea na marginesie to czyta sapkowskiego i za to go lubie.
overseer co mozna o nim powiedzieć,pamietam ze jak grałem cieniutko szkolił mnie,odkąd gram dobrze to nawet sie nie przywita,szkoda.Ale dalej uwazam go za równego gościa,może sobie znalazł babe i olal nas,choc jak ja znajde swoją love to tez was oleje:)
bolitol ten własnie odnalażl swoją love i olal nas Smile
radji o tym przystojnym wysokim i umiesnionym szatynie moge powiedzieć tylko jedno to alkocholik,łgarz,obibok,leń,nierób,wyłudzacz pieniedzy ktore później przeznacza na alkochol,do tego dziwkaż i nerwus,skończy na cmentarzu przy 30 Smile
slabosilny-go jest cudowne,go jest wspaniale go jest jak wysoka blondynka z duzym biustem i pieknymi nogami,go jest jak szklaneczka piwa w barze ok 10-00 wieczorem,go jest jak orgazm pomnozony przez 1000,czy może byc piekniejsza rzecz od go? - to chyba mówi o nim wszystko,hmmm kazdy ma swoje zboczenia.
I tak przedstawiaja sie ludzie ktorzy graja w ta nudna i beznadziejna gre ktora nazywa sie kropki,a dla tych co jeszcze w nie niegrali doradzam zostac alkocholikiem albo ćpunem to owiele bezpieczniejsze niz kropki.
Oczywiście to były zarty,więc prosze bez nerwów jeśli kogos to mocniej poruszy.
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Nie Paź 20, 2002 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesuu to było piekne....Very Happy Ale spoko Radji zakończymy zyvot razem Very HappyD tylko ja przy 16 <mam podobne słabości:P> a zapomniałes o Gotharze, Von_Bobie, Canonie, Pegasim Very Happy
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Nie Paź 20, 2002 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki hit za wsparcie,powinnismy wykupić sobie miejsce na cmentarzu niedaleko siebie.A na nagropku wyryjemy napis "Tu nie leżą bohaterowie,tu leżą zwykli młodzi ludzie którzy wyznawali prosta zasade sex,drinks and rock and roll"
A o gotharze czy von bobie w nastepnej części Smile
Powrót do góry
 
 
Overseer



Dołączył: 30 Cze 2002
Posty: 19

PostWysłany: Nie Paź 20, 2002 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
Wybacz radji, ale nie trafiłeś Very Happy. Poza tym nie wiem, o co ci chodzi z tym, że nawet się nie przywitam Shocked . Przecież za każdym razem jak Cię spotykam na cronixie, to się witam, a potem trochę gadamy.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Nie Paź 20, 2002 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znaczy over to było troche na wyrost co napisałem,zresztą mówiłem ze to sa żarty i nie musicie dociekać calej prawdy w tym,bo to jest po części fikcja i prawda,bo jak można ocenić kogoś przez internet,choć szczerze mówiąc naprawde odnioslem takie poczatkowe wrażenie,jak byśmy juz mieli z daleka mijać sie,ale było ono krótkie i jak zauwazyłem później,błędne.
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Czw Paź 24, 2002 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Overseer, Gothar - piervsi moi trenerzy na kropkach, Radji- trzeci mooj trener na kropkach czerwonyshtandar - 4 trener na kropkach, bolilol- mooj brat kropkovy a zarazem 5 trener shkolacy mnie v zakresie basenoov, kibic- 6 trener na kropkach, nauka techniki obronnej Very Happy A reshta to joosh historia bo sie sam ucze Very HappyD
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Czw Paź 24, 2002 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sentyment do przyszłości,to i mnie on w znacznym stopniu przesladuje.Do dzis mam przed oczami moje setne rankingowe spotkanie w którym gralem z DMXem,a w tle leciala muzyka pixies.Tak nawiasem mowiąc to ciekawe gdzie sie podziali tacy sredniacy jak hipek czy wlasnie DMX.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies