Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

liga kropek
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emiel Regis Rohelec



Dołączył: 30 Cze 2002
Posty: 7

PostWysłany: Pią Lip 19, 2002 1:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Best chyba sie zabardzo napalil tymi kropkami ale pamitam siebie jakies dwa lata temu jak otkrylem kropki na cronixie to tez bylem podobnie podniecony ale nie o tym mialem pisac wsumie to jest pewien klopot ze mna bo nie wiem czy bede mogl wystepowac w tej lidze bo kompletnir nie bede mial czasu wolny jestem dopiero okolo 11 czasu polskiego , wolny bede dopiero od 17 wrzesnia ale wtedy liga juz bedzie trwala chyba ze sie wtedy dolacze ale wsumie na weekendach bede mogl grac od jakiej 14 ale to jeszcse troche czadsu i sie zobaczy a wlasnie radji skad jestes bo zapomnialem jak wroce to wpadne do ciebie z literka wodki i obalimy ja w dwoch a na kacu gierka na kartce w kropki. Radji w jakich godzinach jesteds na kropkach nie moge cie spotkac jak cos to ja bede w sobote pewnie gdzies od 6 - 9 to cos przygramy bo juz rdzewieje ostatnio porazka i jeszcze remis z robem:)) to juz przesada musze zaczac cwiczyc pozdrawiam wszystkich aloHa
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Lip 22, 2002 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Emiel,jeślich chodzi o mnie to jestem z Siedlec,taka mieścina niedaleko Warszawy,a jeśli chodzi ci w jakim czasie jestem na kropkach,to powiem ci ze jestem na nich dośc czesto,a ostatnio gram pod ksywą Gerald81.
Powrót do góry
 
 
Rob_a



Dołączył: 14 Sie 2002
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sie 16, 2002 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rob_a r.1259

zw. 48, por. 44, remisy 2

mogę grać wieczorami od 20.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 08, 2002 10:53 pm    Temat postu: Moze wreszcie mi sie uda:) Odpowiedz z cytatem

Oto moje skromne dane:leokles W89, P30, R8, U6
Moge grac w ciagu tygodnia - miedzy 21:00-23:00
W soboty i w niedziele 20:00-24:00
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies