Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

A Ty jak się zachowujesz po porażce?^^
Idź do strony 1, 2  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 3:09 pm    Temat postu: A Ty jak się zachowujesz po porażce?^^ Odpowiedz z cytatem

No już, przyznać się która/y reaguje tak samo! Razz

http://www.youtube.com/watch?v=YersIyzsOpc&feature=player_embedded
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko jedna mysl mi teraz chodzi po glowie... xD a w tym filmiku chyba chodzilo o to ze chlopakowi skasowali konto w MMORPG ;p
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jego brat mówi na początku co się stało... i podobnie jak wiele osób myślę, że to fake, ale widok po prostu przeraża Very Happy Ciekawe czy podobnie zareagowałby Sami Wiecie Kto jakby jemu usunąć konto na szkrabie... Twisted Evil
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe lepiej o tym nie myslec xD szkrab by wtedy chyba przestal istniec ;p
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie oglądałem siebie nagranego przez kamerę w momencie wzrostu agresji spowodowanej czymś w ty rodzaju Smile, jednakże nie wydaję mi się, aby moje reakcje były podobne. Chociaż dawniej, kiedy miałem naście lat, zdarzały sie wybuchy, przy grach głównie, to kończyło się na ogół przeklęstwami, a jeszcze wczesniej latajacymi joystikami i myszkami, czasem klawiatura dostała po klawiszach Smile. Szczególnie nerwowy bywałem przy managerach piłkarskich.
Przy kropkach bywam raczej spokojny. Chodź jak sięgam pamięcią, dobrze wkurwiłem się tylko przy dwóch partiach i za każdym razem było to spowodowane czymś czego nie jestem w stanie wyjaśnić do dziś Smile.
W świecie nie komputerowym, pamiętam jedną ciekawą sytuację. Było to na zjeździe studenckim u kumpla na działce. Balowaliśmy już dwa dni, trzeciego natomiast dnia miała się odbyć impreza u mnie, w Siedlcach wśród moich siedleckich znajomych. Pracowałem wówczas w ochronie w Warszawie, w dzień imprezy mialem mieć służbę. Ale po kilku telefonach załatwiłem sobie ze znajomymi z pracy zamiany, czyli reasumując wolny dzień. I wtedy zadzwonił mój przelożony i stwierdził że nie mogę się zamienić i mam przyjechać. I się zaczeło. Moim znajomym studentom, którzy znali mnie już wtedy ze 3 lata, szczęka opadła. Nigdy nie widzieli mnie takiego. A ja, niewiele brakowało rozjebałbym swój telefon o najbliższą ścianę.
Ostatecznie mój przełożony zgodził się na te zmiany. W ochronie zawsze brakowało ludzi, więc szybko wszyscy o całym zajściu zapomnieli.
Reasumując. Z wiekiem bywam coraz mniej nerwowy i nie reaguje w chwilach kryzysowych jak ów młodzik na załączonym przez twistera filmie. Ale nad językiem czasem nie panuję!

A na koniec jeszcze mały wątek. Mój ojciec do dziś przypomina mi, jak grajac w Medievala dowodziłem wojskiem. W momencie gdy moja kawaleria ruszyła do nagłej szarży, wykrzyknąłem: "Gdzie kurwy leziecie, wypierdalać".
W wojsku może bym się sprawdził Smile
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasem sie denerwuje grajac w pokera Wink ale zwykle pare przeklenstw i uderzenie piescia w sciane wystarczy Smile
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medieval, dobra gierka.
Powrót do góry
 
 
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie zwykle fruwaly klawiatury mychy i joye ale ogolnie daawno sie tak nie wyladowywalem - najlepszym sposobem jest poprostu wyjsc na ulice lublina po 22 - tutaj polecam zamojska badz srudmiescie Smile a i radze nie brac pieniedzy czy telefonow jesli chce ktos skozystac z takiej formy waladowywania agresji Razz

PS. Leokles mnie rozwalil tym postem XD
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poker jest jeszcze lepszy, lecz tylko ten na żywo. Whisky, cygara/faja wodna, w zależności od preferencji; karty, dźwięk rzucanych żetonów, adrenalina podczas licytacji, blefowanie oraz na samym końcu wygrana... Z resztą co ja będę opowiadał. Ci co grali ze znajomymi czy też w kasynie zapewne dobrze wiedzą co mam na myśli.
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 24, 2009 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Braciszek mówi, że mama skasowała konto w World of Warcraft.
Powrót do góry
 
 
Prezes



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 76

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja rozstrzaskałem moją myszkę po jednej z gier na dużej z Radjim
Powrót do góry
 
 
konweg



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 39

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawy jak reagują nabijacze po przegranej z zielonym ^^
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na to pytanie najlepiej odpowie Ci michals Wink
Powrót do góry
 
 
konweg



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 39

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O niego mi właśnie chodziło ^^ (Chociaż teraz on nie przegra z zielonym bo gra bez czasu)
Powrót do góry
 
 
tomekszal



Dołączył: 19 Lip 2016
Posty: 10

PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem bardzo spokojny Very Happy
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies