Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Propozycja lustracji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Lut 05, 2003 2:40 pm    Temat postu: Propozycja lustracji Odpowiedz z cytatem

Mam taka propozycje, ktora pewnie nie zostanie przychylnie odebrana. Chodzi o to, zeby kazdy wpisal w swoje dane pod jakimi nickami gra. Bylby jakis porzadek. Bo teraz to kazdy ma po 10 nickow i sie ludzie nie znaja w ogole. To troche bez sensu. W koncu stanowimy jakas spolecznosc, moze nawet grupe zawodowa:)) A Tu ciagle sie nowi i nowi pojawiaja.

Kaisuj
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lut 05, 2003 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz absolutna racje Kaisuj! Jestem calkowicie za. Pozdrowienia od Kasiuni83 Laughing
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Czw Lut 06, 2003 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę się dobrowolnie zlustrować. Moje niczki to:
pawiczek, thebest78, najlepszy1978, najlepszy1977, mily_pawelek, die_another_day, qwertyytre, qwertyytrewqer, Raining_man, Panzernik_Potiomkin i ostatnio Moonraker78 Laughing
Jednak chciałbym zaznaczyć, że codziennie powstają nowe, a moja wyobraźnia nie zna granic Laughing Laughing Laughing


Ostatnio zmieniony przez TheBest78 dnia Czw Wrz 04, 2003 11:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
Vava



Dołączył: 05 Cze 2002
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 07, 2003 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na razie tylko trzy:
Vava
Rosomakolak
DwuetylamidKwasuLizergowego

Wink
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Pią Lut 07, 2003 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam troche wiecej tych nickow jak 3 ale juz sam nie pamietam wszystkich, niektore z nich to?
berbel19x,masters(x)(Y)(z)(q),krzys12_,Jurant ze spychowa,Bartek19__, mozliwe ze sa jeszcze jakies ale ich nie pamietam Laughing
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies