Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Granie meczy ligowych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 4:27 pm    Temat postu: Granie meczy ligowych Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj zaistniała nieprzyjemna sytuacja. Grałem lige z Serkiem po jakimś czasie gry gość się odezwał do Serka "po co tam, czy tak?" już nie pamiętam dokładnie. Zaczeła się gadka i kłutnia. Ostatnio zdarzają się coraz częściej takie sytuacje, że wchodzą goście na stół i się mądrują czemu tam postawiłeś po co, źle, do błędu nie umiesz się przyznać itd... Mnie osobiście to strasznie denerwuje i myśle, że większość graczy też. Jeszcze w towarzyskiej grze można sobie tak pogadać w celu nauki albo nawet w rankingowej ale nie w lidze o0 Choć myślę, że w rankingowej grze tez tak nie powinno się przeszkadzać w grze. Przez to Serek teraz chce rezygnować z ligi jak dla mnie bez sensu. Jest to problem, wkurzyłem się też bo gdyby nie to moja gra z serkiem pewnie inaczej by sie potoczyła... Bo wygrałem z Serkiem bo serek wdał sie w kłutnie... Chcę tylko powiedzieć, że powoli zaczynam rozumiem grześka który od razu wywala gości, czy robi prywatne stoły. Jak to się nie zmieni też zaczne tak robić, będę wpuszczał tylko ludzi na nicku, to nie jeste moja złośliwość czy coś w tym stylu chce uniknać podobnych przyrych sytacji, a jak komuś się to nie podoba to z góry przepraszam. Nie widze problemu poza tym w wejściu na szkraba na nicku a nie na gościu.
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym, żeby ten problem zniknął po prostu bo tylko psuje dobrą atmosferę gry... Ludzie tylko zaczynają na siebie wrzuacać itp. :/ Szkoda...
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bedzie dobrze ricardo.my kropkarze jestesmy ludzmi ktorych ciezko skłócic Wink
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe Very Happy noja myśle Razz to nie jest dla mnie sprawa życia lub śmierci, po prostu uprzedzam Razz a serek niech gra dalej Laughing
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 2:31 am    Temat postu: Re: Granie meczy ligowych Odpowiedz z cytatem

Ricardo napisał:
Chcę tylko powiedzieć, że powoli zaczynam rozumiem grześka który od razu wywala gości, czy robi prywatne stoły


za takie cos okrzyknieto mnie rasista ^^ wiec uwazaj xD
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serek mnie uprzedzał, no ale trudno niech mnie mają za rasiste Razz Jak w wigilie grałem lige z Tatarem ^^ to znów się wkurzyłem, bo w trakcie meczu w punkcie kulimnacyjnym meczu gość wypalił z "lol" to mogło zmienić przebieg całego meczu, nie wywaliłem tylko dlatego, że były święta, ale będę wywalał następnym razem jak już mówiłem, na szczęście gość był w porządku i przeprosił Smile Na ligowych ma być cisza kurwa!! Evil or Very Mad
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ricardo napisał:
w trakcie meczu w punkcie kulimnacyjnym meczu gość wypalił z "lol" to mogło zmienić przebieg całego meczu

jasne, niedługo będzie afera, jak jakiś gość przyjdzie i w trakcie meczu wypali ,,czesc''...
nie przesadzacie trochę?
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzesiek,nie rasistą a faszystą ty hitlerze zmusoliniały Wink
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponje zeby podczas gier ligowych wywalac wszystkich ze szkraba, wtedy nikt nie bedzie przeszkadzal ani podpowiadal:). Oczywiscie podczas meczu ligowego powinna byc cisza ale jesli takie "lol" tak stresuje graczy ze moze zmienic przebieg gry to chyba ci gracze powinni sie udac do specjalisty.

Twoja reakcja Ricardo jest zdecydowanie przesadzona tak samo jak obwinianie gosci o gre z Serkiem. To byla sprawa serka ze zaczal dyskusje. Gosc by sie pewnie wiecej nie odezwal.

To ze mamy kilku nerwusow nie znaczy ze musimy zmieniac ogolnie przyjete zasady. Jesli zachowanie kogos na stole przeszkadza wywalic go a nie zwalac na niego wine za przegranie gry bo dla mnie jest to zalosne. Ja wiele razy mialem dyskusje na swoim stole i prawie ich nie zauwazalem bo bylem skupiony na grze a jak mi zaczynaly przeszkadzac przelaczalem sobie okienko rozmow. I bylo dobrze. Nieprzeszkadza to tez zdecydowanej wiekszosc wiec nie widze problemu.
Powrót do góry
 
 
Serek



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 245
Skąd: Chmielowice

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przynajmniej wiem kto był tym gościem ;] jako ze drugim był prezes ;]

Wesołego nowego roku ;}
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bez przesady, nie mam aż tak, że ktoś się coś odezwie to od razu denerwuje mnie to, choć wolę cisze, jakbyście widzieli w jakim momencie to lol było to byście nie mówili tak teraz wcalenie przesadzam, bo wiele osób by się domyśliło, że to lol było spowodowane złym postawieniem kropki. Ja źle postawiłem i tatar mógł już wygrać mecz lecz nie zauważył błędu... Ktoś inny mółbym się domyśleć i szukać cały czas... Gdyby nic nie napisał pewnie by nie dociekał o to mi chodzi. Tatar akurat tym się nie przejął i ja wygrałem mecz, ale myśle, że gdyby tata zwrocił uwage na to lol bardziej zauwazyłby o co chodzi... I to ma na prawde wpływ... I moje reakcje nie są przesadzone, a jeżeli tak myślicie to już was przeprosiłem w poprzednim poście...
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serek ja nie bylem tym gosciem, ja pisze na zielono no chyba ze zapomne kresek dac pozatym nie uzywam takich zwrotow jak "lol" Smile

Pozatym jak juz wczesniej pisalem na meczach ligowych i ogolnie rankingowych powinno sie siedziec cicho i zachowanie goscia bylo nie wlasciwe ale przesadna reakcja na to rowniez.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ricardo zakladaj wiec stoly prywatne i wpuszczaj tylko tych,do ktorych masz zaofanie
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies